Jardins du Monde, Citron d`Italie (Antyperspirant w kulce)

Jardins du Monde, Citron d`Italie (Antyperspirant w kulce)

Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny 50 ml w kulce o zapachu cytryny. Wydajny, nie pozostawia zbyt wielu śladów na ubraniu, trwały. Pięknie pachnie.

Dlaczego go już nie ma?

Jak dla mnie to ten dezodorant był całkiem fajny:

+ estetyczne i szczelne przede wszystkim opakowanie
+ nie zacinająca się kulka
+ ładny zapach, mimo iż na początku trochę zbyt mocny
+ naprawdę skuteczny

Jedyny minus to białe plamy na ubraniach - nie wiem czy uda mi się w ogóle znaleźć tutaj ideał:/

Bardzo żałuję, że nie można go już kupić:(

Używam tego produktu od: dawno dawno to było:)

Działa skutecznie...

a to chyba najważniejsze; ten ostry cytrynowy? zapach na szczęście trwa krótko, ubrania też brudzi nieznacznie w porównaniu z innymi. Wydaje mi się, że odrobinę jednak wysusza skórę. W sumie: nie żałuję zakupu (można nawet go polecić ze wględu na skuteczność)- ale będę szukać lepszego.
Edit:Jednak po spróbowaniu palmowo-kokosowego oraz lotosowego z tej samej serii "Jardins du monde" stwierdziłam, że te nowe mają równie dobrą skuteczność, a zapachy znacznie lepsze, więc cytrynowemu zabieram 1* za średni zapach i w związku z tym mniejszą przyjemność używania.
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

Skuteczny

Kupiłam ten antyperspirant po raz pierwszy przed wyjazdem na wakacje. Bardzo dobrze sprawdził się podczas największych upałów.
Plusy:
- skuteczny,
- wydajny,
- ładny zapach,
- niedrogi.

Mnie odpowiada. :-)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bordowe usta H&M

lubię

Dostalam go w prezencie, zuzylam i stwierdzam, ze: niezle chroni przed poceniem, pachnie faktycznie troche jak meska woda toaletowa, ale nie przesadnie uciazliwie, choc zapach utrzymuje sie az do zmycia. Opakowanie ladne, male, zgrabne, kulka wygodna. Ogolne wrazenie pozytywne, choc moimi faworytami pozostaja Vichy 48h i Avon Active.

Używam tego produktu od: ok 2 miesiace

NIGDY WIęCEJ:(

Mnie też zamroczyło...tylko nie wiem czym bo jest beznadziejny. Chyba na fajne opakowanie poleciałam. Jeśli chodzi o ochronę, to wogóle jej nie ma przy czym ma okropny męski zapach...jakoś cytryny się nie można doszukać.

Jak długo go używasz: krótko
Ilość zużytych opakowań:1/2

dobra ochrona i zapach

Tak jak Aloesowy, dostaje ode mnie 5 gwiazdek. Bardzo dobrze chroni przed nadmiernym poceniem, jest delikatny i fantastycznie pachnie! Uwielbiam ten intensywny zapach cytrynki! Minusem - jak u wszystkich dezodorantów Yves'a są niestety białe ślady, które zostawia na ubraniu (na szczęście nie w jakiejś dużej ilości). W promocji można go kupić za ok. 9 zł, co jest niewygórowaną ceną biorąc pod uwagę jego zalety. Polecam!

Używam tego produktu od: z przerwami od pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2

Skuteczny.

Jest bardzo dobry, nie podrażnia, jest wydajny, ma fajne opakowanie, pielęgnuje skórę, skutecznie chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Jego nawiększym plusem jest orzeźwiający zapach, doskonały na lato...

****

Pierwszy raz oceniam antyperspirant, bo wcześniejsze jedynie mnie rozczarowywały i jak najszybciej chciałam o nich zapomnieć. Żyję w ciągłym biegu, a więc potrzebuję dobrej ochrony. Przeczytałam pozytywne opinie wizażanek i postanowiłam tym razem przetestować kulkę YR. Opakowanie estetyczne, zapach rzeczywiście mało ma wspólnego z cytryną, jest intensywny i męski. Przyznam, że przeszkadza mi to trochę, na szczęście jednak woń ta szybko się ulatnia, pozostawiając po sobie tylko nikłą, dość przyjemną mgiełkę. Antyperspirant naprawdę dobrze chroni przed potem, a szczególnie przed jego odorem, co jest niezwykłym wręcz osiągnięciem [mam z tym duży problem!]. Wątpię, żeby poradził sobie podczas męczących ćwiczeń fizycznych, ale tak na co dzień- jest ok.
Podoba mi się on niezmiernie i polecam, polecam!

Coby nie zapeszyć- na razie 4 gwiazdki. Nadejdą bardziej ekstramalne temparatury, to zweryfikuję swoją ocenę, jakby co :)

rozczarowanie

Niestety nie zadziałał tak, jak się tego po nim spodziewałam. Po posmarowaniu odczekuję ok. 10 min. zanim się ubiorę, ale do tego czasu już się zdążę wtórnie spocić.
Zapach za mocny, bo miesza mi się z perfumami.
Minimalnie daje lepsze efekty niż inne anty. Plus, że mniej brudzi ubrania.

Lubię go i już...

Bardzo dobry antyperspirant. Jego plusy to przede wszystkim ładny, delikatny zapach, łagodność (nie podrażnia), nie brudzi ubrań i jest skuteczny. Dodatkowe atuty to poręczne, malutkie opakowanie, duża wydajność i dobra cena. Polecam, bo to jeden z najlepszych antyperspirantów dostępnych na naszym rynku.

3.5*

Nie kupie go ponownie bo szukam czegos uniwersalnego tzn.sprawdza sie teraz ,w zime ale na lato niestety jest niezbyt skuteczny(a wydaje mi sie że tak duzych problemów nie mamz potliwościa). Jego minusem jest jeszcze to że trzeba pare minut poczekac aż wyschnie a plusy to piekny zapach i brak śladów na ubraniu.

Świetny, nie chce innego

To najlepszy przypadkowy dezodorant w kulce jaki kupiłam. Za taka cene...!!! :) Podobnie jak kolezanka wzielam go przez przypadek, bo cytrynki nigdy nie lubiałam a tu takie zaskoczenie:) Ten zapach to nie cytrynka i choc czuc go mocno to nie gryzie sie z perfumkami. Żyby tworcy zapachow tak przyjemnie sie mylili:D Wyprobowałam go latem i teraz idzie zima (Wydajny wiec jest). Spisuje sie znakomicie i do idealu brakuje mu tego by nie zostawial ŻADNYCH sladów na ubraniu (zostawia tylko troche!) I tak jednak barrrrdzzzooo polecam

ilość zużytych opakowań: ...pierwsze nie ostatnie!