Naturals, Apricot & Tangerine, Shine Shampoo (Nabłyszczający szampon `Morela i mandarynka`)

Zgłaszająca osoba: Lobuziaczka

Szampon przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów suchych i farbowanych. Zawiera ekstrakt z nasion moreli, które słyną ze swych nawilżających, kojących i ochronnych właściwości oraz mandarynki, która nadaje włosom połysk.

Cena: 8,90zł / 200ml

rozczarowanie

Szampon dziwnej konsystencji, po nim moje włoski i tak były przesuszone. Nie pieni się. Mało wydajny. Nie zauważyłam efektu nabłyszczenia większego niż po zwykłym szamponie.

Wielkie NIE !!!

Używam tego produktu od: kupiłam go kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Dobry

Zużyłam całą buteleczkę z przyjemnościa. Kiedyś bardzo lubiłam szampony Herbal Care, jak jeszcze była w starych opakowaniach. Potem jakoś nie byłam przekonana. Ale skusiłam się na ten szampon i nie jest źle. Ma ładny zapach, pieni się tak w sam raz, nie za mocno. Jeśli chodzi o efekty, to też nienajgorsze, bo włosy ładnie błyszczą, sa miękkie, puszyste i nie elektryzują się. Może ten szampon nie jest ideałem, bo trzeba się powspomagać odżywką, ale ja go lubię:)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Może być

NIe jest tak słaby jak Gliss Kur do włosów farbowanych, czy LOreal Shine Blonde, ale mimo wszystko nie polecam. Mam włosy właśnie suche i farbowane, ten szampon trafił mi przypadkowo w ręce i uzyłam go parę razy. Niestety - żadna z obietnic nie zostaje spełniona, bo włosy raz że są zdecydowanie zmatowione zamiast błyszczace, dwa - wysuszone na wiórek, trzy - splątane. Nawet dorazna pomoc odżywki niewiele tu wskóra. Poza tym przy skórze włosy szybko się po nim przetłuszcają, przy czym końcówki nadal kruszeją z suchoty... Nie, to nie to. Jedynym plusem jest fajny, jak ze świeżo wyciśnietych owocków zapach - teraz stoi w łazience tylko dla tyh kilku chwil wwąchwiania sie w niego! Chociaż tyle... :)

EDYCJA - Podnosze o 1* - włosy które nie sa bardzo zniszczone farbowaniem itd po tym szamponie odzyskuja ładny blask! Poza tym nie plącze włosów, nie wysusza.
Jak dla mnie "solidne plus dostateczne!!" :)

Używam tego produktu od: jesień 1006
Ilość zużytych opakowań: troche z 1

depilacja bikini rodzaje

nie zachwyca

Szampon przepięknie landrynkowo pachnie, aż chce się przedłużać mycie włosów, byleby zapach mieć koło nosa :) Oprócz tego ładnie się pieni i rozprowadza na włosach.
Używam go sporadycznie, ponieważ nie ma najlepszego wpływu na włosy - trochę je wysusza i nie zauważyłam żeby nabłyszczał.
Używam dla samej przyjemności wąchania :) ale już nie kupię, jak się skończy.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

przyjemny

Szampon ładnie pachnie, ma żelową konsystencję, mógłby trochę lepiej się pienić. Jest dość wydajny: buteleczka starczyła mi na 3 miesiące (myję włosy co drugi dzień). Nie wpływa na błysk włosów: po tym względem działa jak każdy inny szampon. Nie zauważyłam też nawilżenia, o którym wspomina producent.

nabłyszczenie?..hahaha!

Okropny! Ładne ma tylko opakowanie i nic poza tym!Minusy:
-sztuczny, chemiczny zapach
-wysusza włosy
-powoduje ,że są "sianowate" i elektryzują się
-nie nabłyszcza
-nic a nic nie chroni koloru, a jest do włosów farbowanych.
Zmieniłam jego zastosowanie.Świetnie myje podłogę w łazience.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

beznadziejny

kupiłam go bo w promocji kosztował 5zł i skusiło mnie użyte w nazwie słowo "nabłyszczający"... tymczasem jest to najgorszy szampon jakiego dane mi było używać :(
bynajmniej nie nabłyszcza, nie zmiękcza, nie pielegnuje, nie nawilża, nic nie robi!! moje farbowane (a więc i trochę zniszczone) mocno wycieniowane włosy, z którymi nigdy nie miałam problemów jeśli chodzi o rozczesywanie, zmierzwił do tego stopnia, że myślałam, że będe musiała jeszcze raz umyć włosy zeby nałożyć odżywkę (bo nakładam ją zgodnie z zaleceniem na wilgotne ale wytarte ręcznikiem włosy)
jednym słowem: fatalny

teraz nie wiem za bardzo co z nim zrobić, po tym jednym użyciu nie uśmiecha mi się dalsze używanie :( jeśli się przełamię i dopatrzę się w nim jakichś zalet to zedytuję recenzję :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, a i tak pewnie wyląduje w śmietniku

nieporozumienie

Pokusiłam sie na skład i cudowne działanie niby -nabłyszczajace... Szampon jest beznadziejny, nie nabłyszcza, włosy suche nadal takie są :(( domęczyłam butelke i chyba po Ludwiku włosy byłyby bardziej błyszczace :(( jedyny plus za zapach ale to nie dział perfumeryjny wiec... :] liczyłam na minimalne chociaż efekty ale zawiodłam sie...szkoda pieniedzy

Używam tego produktu od:2-3 miesiecy

jak landrynki

Najlepszy w tym szamponie jest zapach, chociaz ze swiezoscia prawdziwych owocow nie ma nic wspolnego. Bardziej przypomina slodkie landrynki, ale i tak przyjemnie sie go uzywa.
Pod wzgledem efektow dzialania, to niestety nie widac jakiegos specjalnego nablyszczenia wlosow, nie obejdzie sie tez bez dodatkowej odzywki, gdyz ciezko jest rozczesac wlosy.
Do wlosow suchych raczej bym go nie polecala.

Ilość zużytych opakowań:jedno

Pyszny zapach

Zapach jest największą zaletą-pachnie jak oranżada co sprawia,że mycie nim włosów jest naprawdę przyjemne.Poza cudownym aromatem jest to raczej zwykły szampon.Nie zauważyłam żadnego specjalnego działania w postaci obiecywanego przez producenta nabłyszczenia czy odżywienia.Konsystencja dość rzadka sale na szczęście nie na tyle,żeby szampon spływał z włosów.Przyjemne dla oka opakowanie moim zdaniem dobrze nadaje się na wyjazd z racji swojej raczej niewielkeij pojemności więc prawdopodobnie kiedyś jeszcze powtórzę zakup.

w porządku

Zachwycił mnie zapach i kupiłam głównie dla niego. Poza tym pamiętałam pomarańczowy szampon Avonu Herbal Care, po którym cudnie pachniała cała łazienka i tutaj spodziewałam się tego samego. Niestety zapach nie jest aż tak intensywny i trwały, by pełnić rolę odświerzacza powietrza ;) , również na włosach prawie w ogóle go nie czuć:nie:
Szamponik ten miał przed sobą nie lada wyzwanie - nie pogorszyć stanu skóry na głowie, po tym jak jeden Sunsilk zrobił mi z niej suchą skorupę:mad: I całe szczęście nie pogorszył, ale i nie złagodził łuszczenia :(
Specjalnych efektów nabłyszczających nie odnotowałam. Moje włosą są lśniące z natury, więc szczerze powiedziawszy chodziło mi o nadanie im takiego "hollywoodzkigo blasku" :sol: ale niestety nic takiego nie nastąpiło.
Dobrze się pieni, łatwo rozczesać po nim włosy.Mało wydajny, ale cena w promocji jak najbardziej przystępna:ehem:

Używam tego produktu od: momentu pojawienia się w katalogu