Blue Rush for Her EDT

Blue Rush for Her EDT

`Blue Rush` dla Niej - niezwykle świeży zapach dla kobiet, który ,jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeniesie cię w morski świat nieskończonego błękitu.
Woda toaletowa z wyjątkowym 12% stężeniem esencji zapachowych.

Kategoria: wodno-kwiatowa.

nuty zapachowe: gardenia, piżmo, morska sól, curacao, amarylis, wodna frezja.

Cena: 69,90zł / 50ml

Całkiem dobry

Sam zapach... Jaki piękny! Coś niesamowitego, perfumy pachną taką świeżością, że aż od razu przynosi ulgę w upalne dni. Lekko słodkawy zapach, ale jednocześnie dziewczęcy, kwiatowy, przywołujący na myśl ocean... Owszem, jest w nim nuta pretensjonalności, ale nawet to mi nie przeszkadza, jest piękny!

Opakowanie mocno średnie, bardziej wygląda na męskie. Cena dobra, chociaż zapach nie trzyma się na skórze długo.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

moj sentymentalny zapach

Bardzo świeży i delikatny zapach
a mimo to kobiecy i wyrazisty
Można go dostać na allegro za stosunkowo niska cenę
Dobrze trzyma się na skórze
wśród avonowych zapachów zdecydowanie jeden z lepszych

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zapach lata

Zapach odpowiadal mi idealnie. Lekki, świeży, ale nie do przesady. Za czasów LO od wiosny do jesieni był bezustannie w użyciu.
Niestety zapach nietrwały, dlatego nie otrzymał więcej. Z chęcią znalazłabym jego odpowiednik wśród lepszych perfum :)

Używam tego produktu od: 2006/2007
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Avon Mark - relacja

nigdy się nie pogodzę ze strata tego zapachu:(

Blue rush kupiłam jeszcze za czasów jak byłam konsultantką avonu, mam nawet jeszcze resztke tego zapachu we flakoniku i bardzo go oszczędzam. Nie rozumiem dlaczego avon wycofał ten zapach. Dla mnie to był najpiękniejszy zapach na świecie, ja w nim wyczówałam lekko miętę. Zapach na skórze i ubraniach utrzymywał się bardzo długo jak na taką świeżynkę, czuć go było z daleka. Idealny na upały ale także na wiosnę. Rześki, cudny zapach. mam nadzieję ze avon jeszcze kiedyś wróci do tego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: 3x 50ml + 2 żele do ciała

świeże, subtelne :)

letni, świeży zapach :) według mnie bardzo ładny, chętnie kupiłabym je znowu, ale nigdzie nie mogę ich dostać :/ na mnie zapach długo się utrzymywał, polecam

Używam tego produktu od: dwa lata wstecz
Ilość zużytych opakowań: skończyłam opakowanie 50 ml

Znośny świeżuch

Zużywać zaczęłam je właściwie na siłę, bo flaszka stała, nikt nie chciał przygarnąć, więc się od czasu do czasu psikałam. Nie lubię świeżych zapachów, więc zajęło mi to zużycie pół butelki zanim do tych perfum dorosłam i udało mi się je docenić. Nie są oczywiste, myślę, że facet mógłby nimi pachnieć. Brak w nich charakterystycznej dla Avonu nutki tanich perfum. Nie jest to arcydzieło perfumiarstwa, ale są solidnie skomponowane, nie męczą. Są dość uniwersalne, bo i pomogą stworzyć mgiełkę dyskretnej elegancji i będą pasować typowi bardziej sportowemu. Typ ozonowy, trudno wyodrębnić konkretne nuty.

Flakon mnie trochę mierzi, kompletny brak polotu. Perfumy też nie są zabójczo oryginalne w swych zamierzeniach, ale mają jednak więcej charakteru.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Niby nie dla mnie a jednak...

Niby nie lubię tego typu zapachów- świeżych, ogórkowych. Jednak ten ma w sobie coś, co powoduje że nie mogę "oderwać nosa" od tych perfum. Szkoda, że nie są już dostępne bo z przyjemnością kupiłabym jeszcze butelkę.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Letniaczek :)

Generalnie lubię cięższe zapachy, ale do tego mam szczególny sentyment. Jest lekki, wodny, świeży, ale nadal kobiecy. Ładnie się rozwija, dość długo utrzymuje. Określiłabym go jako PRZYJEMNY, nie nachalny, miły towarzysz. Zdecydowanie na lekkie i ciepłe dni, orzeźwiający. Przystępna cena :) Może jeszcze kiedyś kupię, narazie chętnie próbuje innych :)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Świeży

Dla osób które lubią super świeże zapachy ten będzie strzałem w dziesiątkę.Jak dla mnie za świeży...Szybko wietrzeje...Wersja męska duuuużo przyjemniejsza:)

Używam tego produktu od:05.2009
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Szum morskich fal...

Kupiłam te perfumy juz dawno temu. Teraz dopiero kończe buteleczke ;)
Zapach bardzo mi się podoba, jest niesamowicie świeży. Przypomina mi powiew wiatru i szum morskich fal. Doskonały na letnie dni.
Ładnie rozwija się na skórze, tylko jest okropnie nietrwały. Po 1,5 godziny nie ma po nim praktycznie śladu... :(
Buteleczka jest ładna i prosta.
Nie kupie ponownie, ponieważ chyba wycofano juz z produkcji ten kosmetyk. Poza tym rzadko kupuje 2x te same perfumy - chyba, że wyjątkowo mi się podobają. Chce wypróbować inne, nieznane zapachy.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Morska bryza

Zapach lekki, świeży, przyjemny. Kojarzy mi się z wycofanym Individual Blue (to były moje pierwsze w życiu perfumy :) ). Zapachu używam na lato - taka mgiełka świeżości w pracy ;) Nie dusi, nie męczy, nie jest mdły. Zachwytu wielkiego też nie wzbudzi. Minus za trwałość: 2 godziny max. to za mało :-(
Buteleczka ok, prostota pasuje do lekkiego zapachu.

edit: nietrwałość mnie drażniła, poszedł w świat i nie wrócił :p:

sliczny :)

Kupilam te perfumki jakis czas temu podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. moglabym ich uzywac zawsze i wszedzie, zapach jest cudowny ! uwielbiam go
oczywiscie kupie kolejny flakonik gdy trafi sie okazja

Używam tego produktu od:1roku