Senses, Body Scrub (Peeling do ciała - różne rodzaje)

Senses, Body Scrub (Peeling do ciała - różne rodzaje)

Peelingi Senses doskonale polerują skórę i nadają jej gładkość, świeżość oraz miękkość. Witamina E eliminuje wolne rodniki, zapobiega starzeniu się skóry, zapewnia jej doskonale nawilżenie i elastyczność. Mikrogranulki usuwają martwy naskórek i przygotowują skórę do opalania.
Cztery ciekawe zapachy do wyboru.

Bardziej żel peelingujący

Produkt pięknie pachnie, konsystencja jest leista nie jest gęsta jak w typowych peelingach, bo to typowy peeling nie jest. Peelingi w zasadzie się nie pienią i są zdzierakami , można wyraźnie wyczuć na skórze masujące drobinki. Ten kosmetyk bardziej podchodzi pod peelingujący żel, bardzo się pieni i ziarenka lekko masują naszą skórę. Jestem zadowolona z użytkowania , skóra nie jest podrażniona, jest odświeżona i gładka.

posiadałam garden of eden :)

Jeśli szukacie pięknie pachnącego oraz dobrze działającego peelingu to polecam to cudo,super wygładza skórę, cząsteczki peelingujące są dosyć spore,kapiel z tym produktem to sama przyjemność ,opakowanie solidne, jest wydajny ,Ja szczerze się przyznam że to mój pierwszy peeling i jestem w szoku jak super gładka w dotyku może być skóra

tak

Zalety produktu:
-piękny zapach
-duże i ładne opakowanie
-zapach jest trwały i utrzymuje się na skórze
-nie trzeba używać balsamu po jego użyciu, skóra jest nawilżona
-dobrze ściera martwy naskórek, używam go do całego ciała, od stóp do głów i jest super

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

u mnie się nie sprawdził

Produkt jest raczej żelem z drobinkami do codziennego użytku niż peelingiem, ściera ale niezbyt mocno, pieni się i pachnie cytrusowo. Oceniam wersję citrus zing. Nie zachwycił mnie, wolę peelingi, które mają większe drobinki, więcej n ie kupię.

Super

Oceniam peeling Citrus Zing (soczysty grejpfrut z mandarynką).
Jak dla mnie bardzo przyjemny peeling. Bardzo odpowiada mi zapach, jest taki świeży i taki letni. Konsystencja - ani za gęsty ani za rzadki, jak dla mnie idealny. Nie jest też za szorstki, nie podrażnił mi skóry, ale doskonale ją wygładził. Jestem zadowolona

Nie jest zły

+ odświeża
+ pozostawia skórę oczyszczoną i nawilżoną
+ bardzo ładnie pachnie , idealny na lato
+ po zastosowaniu czuć oczyszczenie i orzeźwienie
+ polecam :)

PORAŻKA

Plusów brak. Niestety. Lubię peelingi myjące, ale ten jest fatalny.
- sztuczny, duszący zapach
- strasznie wysusza skórę
- nie złuszcza
- myje jak najtańsze mydło - nieprzyjemnie ściąga skórę
- mało wydajny
- opakowanie szybko się psuje

piękny zapach

Uwielbiam zapach tego peelingu.
Jest dość wydajny, ale efekty peelingujące przeciętne. Nieco wygładza skórę.
do częstego stosowania się sprawdzi.
wygodna tuba.

Lubię Go!

Całkiem przyjemne peelingi. Wydajne, cena dość niska. Zapach jak to zawsze w przypadku serii Senses obłędny (mam obecnie citrus zing i jest super!). Nie jest mocno gruboziarnisty, więc nie podrażnie i nie uczula. Polecam!

Słaby peeling

Zalety:
- świeży zapach i lekka konsystencja idealna na wiosnę i lato
- ładne opakowanie i niska cena

Wady:
- przesusza skórę
- ma mało drobinek
- drobinki są nietrwałe, rozpuszczają się podczas mycia
- peeling słabo wygładza skórę, jest raczej żelem pod prysznic z rozpuszczalnymi kapsułkami a nie scrubem

całkiem przyzwoity

Najbardziej lubię wersję zapachową Lagoon, daje niesamowite odświeżenie. Pellingu bardzo przyjemnie się używa, dobrze złuszcza naskórek i pozostawia jedwabiście gładką powierzchnię. Świetnie przygotowuje skórę do przyjęcia balsamu. Niestety nie jest zbyt wydajny, a w opakowaniu zawsze coś zostaje. Całkiem przyzwoity produkt, w niezłej cenie.

OK

Scruby Senses to łagodne produkty, które można polubić, ale nie ma co po nich oczekiwać spektakularnych efektów. Lubię w nich to, że dobrze oczyszczają skórę, ale jej nie podrażniają. Po ich użyciu skóra jest miękka, gładka i miła w dotyku. Według mnie można stosować je zamiast żelu pod prysznic i z pewnością nie zaszkodzą. Scruby są wydajne, mają ładne opakowania i często można kupić je za 7-8 zł. Konsystencja jest odpowiednio gęsta, dzięki czemu produkt aplikuje się bez problemu skórze. Scruby mają też przyjemne zapachy – ja najbardziej lubię wersje Garden of Eden i Lagoon.
Rzadko je zamawiam, ale jeśli jest jakaś ciekawa promocja zawsze się skuszę.