Avon, Naturals, Black Cherry & Nutmeg, Renewing Body Spray (Regenerujący spray do ciała `Czereśnia i gałka muszkatałowa`)

Regenerujący spray do ciała `Czarna czereśnia
i gałka muszkatołowa` z kompleksem BioSeed
- wyciągami z ziaren roślin o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych.

Skład: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Triclosan, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Prunus Serotina (Wild Cherry) Fruit Extract, Methylparaben, Helianthus Annuus Seed Extract, Melia Azadirachta Seed Extract, Vitis Vinifera Seed Extract, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Myristica Fragrans Extract, Eugenol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene

Fajna mgiełka.

Mgiełka ma fajny, orzeźwiający zapach, ale nie zbyt długo się utrzymuje. Ma praktyczne, lekkie opakowanie. Plusem też jest cena. Szkoda, że nie ma jej już w katalogu, bo dla mnie była naprawdę fajna.

Używam tego produktu od: używałam już jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Nie dla mnie

Kupiłam już dawno temu na spróbowanie. Czasem używam w gorące dni, na orzeźwienie, ale robię to może 3 razy w sezonie. Trochę drażni mnie zapach - na początku zbyt ostry, czuć alkohol, a później.. też jakoś nie w moim typie. Czasem mam dziwne uczucie na skórze po spryskaniu, co stanowi dla mnie dyskomfort. Zdecydowanie mgiełki do ciała to nie jest rozwiązanie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1

Przyjemnie pachnie, chociaż krótko

Mgiełki z Avonu bardzo intensywnie i ładnie pachną, ale niestety są nietrwałe, a do tego dość mocno wyczuwa się zapach alkoholu, tak jest i w tym przypadku. Zapach jest głęboki, słodki, delikatnie egzotyczny, dla niektórych bywa duszący, ale mnie odpowiada. Cena mgiełki bardzo niska, ale z drugiej strony nie dostajemy nie wiadomo jakiej jakości. Szybko się kończy, bo psika się wiele miejsc na ciele, często trzeba się odświeżać. Z drugiej strony to dobrze, bo szybko można zmienić zapach, nie znudzi się. Opakowanie estetyczne, nie otwiera się, nie wylewa, jest lekkie - śmiało można je gdzieś zabrać ze sobą.

Plusy
- cena
- łatwość użycia
- efektywność
- przyjemny zapach
- do każdej okazji
- odświeżający
Minusy
- słaba trwałość
- zbyt intensywny zapach
- szybko się kończy
- niewydajny

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Manicure z chmurkami

Przyjemny

+dość długotrwały jak na mgiełkę
+ świetny zapach
+ naprawdę orzezwia
+ starcza na długo

Przyjemny wiśniowy zapach, kojarzył mi sie z wakacjami i słońcem. W sam raz do torebki

Ja w przeciwieństwie do koleżanki nie wyczuwam w nim alkoholu

Chętnie sięgam po mgiełki z avonu, jednak moje serce skradła ta z granatem ;)

Używam tego produktu od: rok

Nietrwały..

Nie wiem czy sama wybrałabym taki zapach,ale pomylono moje zamówienie w avonie i zostałam z tą oto mgiełką.Ogólnie avonowe mgiełki lubię i są fajną alternatywą dla perfum w upalne dni.Ta pachnie dosyć przyjemnie choć wyczuwam naprawdę sporą dawkę alkoholu i jest on w tym kosmetyku wyczuwalny.Na szczęście nie wysusza skóry.Niestety zapach bardzo krótkotrwały,czuje go na mojej skórze przez może godzinę od aplikacji.Nie kupiłabym go ponownie..

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

cudowne orzeźwienie

Uwielbiam mgiełki z Avonu, bo przynoszą niesamowite orzeźwienie i odświeżenie latem podczas upałów. Do tego mają wiele wspaniałych zapachów i niezłą trwałość (oczywiście jak na mgiełkę gdyż nie wymagam od nich trwałości najdroższych perfum).
Zapach czereśni i gałki muszkatołowej jest bardzo mocny, słodki i orzeźwiający.
Zaletami mgiełki jest również wydajność i cena.

Szkoda,że nie produkują już tego zapachu :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: tego zapachu 1 szt.

Sprawdza się na lato ;)

To była moja pierwsza zakupiona mgiełka z avonu i porównując zapachy, jedna z najgorszych/

+ ładny zapach ( choć inne bardziej przypały mi do gustu)
+ idealna na lato, daje uczucie świeżości
+ wygodna w użyciu
+ niska cena
+ wydajny
+ praktyczne opakowanie, które można nosić na co dzień w torebce

- po dłuższym czasie wytrąca się z niej nieprzyjemny zapach alkoholu
- zapach bardzo krótko trwały

Używam tego produktu od: dwóch lat

Taki sobie ;)

Mgiełka nawet,nawet ;) Używałam jej podczas wakacji i zapach nawet przypadł mi do gustu ;) Gorzej u tej mgiełki z trwałością...Co się popsikałam to za 15 min zapach cały wyparował ;/ Ale nie jest najgorsza ;)
Od czasu do czasu można jej wypróbować :P

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zapach cudowny, gorzej z trwałością

Zapach rzeczywiście rewelacja. Chciałabym znaleźć perfum o takim zapachu (może ktoś zna? jak tak to proszę pisać;)), bo zapach tej mgiełki utrzymuje się bardzo krótko, w dodatku na początku czuć alkohol (który jest na I miejscu w składzie!!!). No i nie zauważyłam żadnego działania na skórę, bo szkoda bardzo, żeby alkohol odżywiał i koił skórę. Plusem jest to, że jest wydajna, ale co z tego, skoro zapach krótko się utrzymuje.
Ogólnie nie polecam, chyba, że komuś chce się co chwilę psikać

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami

ehh

Co do zapachu to: REWELACJA. No i to by było na tyle, ponieważ czuć go tylko przez pare minut, a chyba to nie chodzi o to żeby zużyć za jednym razem pół butelki!?

Używam tego produktu od: pół roku (od czasu do czasu)

nieporozumienie

Zapach jest piękny, racja. Ale co z tego, jeżeli utrzymuje się hm 5 minut? Dosłownie.
A właściwości odżywcze, kojące i ochronne to chyba jakieś żarty. Nic takiego nie zauważyłam, a gdy popryskałam kiedyś swoje suche dłonie, zaczęły tak piec, że myślałam, że je chyba odgryzę.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Super!

Bardzo ładnie pachnie, może nie utrzymuje się za długo ale w końcu jest to tylko mgiełka do ciała a nie perfumy.

Używam tego produktu jako dezodorantu i muszę przyznać, że znakomicie sobie radzi! :)

Często można trafić na przeceny całej serii Naturals. Ostatnio kupiłam go za 8,90zł.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek