Kiss Me (Pomadka ochronna)

Kiss Me (Pomadka ochronna)

Pojemność 4,5 g

Chronią usta przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. W ich składzie znajduje się perła, która nadaje ustom delikatny perłowy połysk.
Barwne, kolorowe opakowanie o klasycznym kształcie, wykonane z tworzywa.

Cena: ok. 5 zł / 4,5 g

5 z plusem

Pierwszy raz kupiłam tę pomadkę kilka lat temu, od tamtej pory nie mogę jej znaleźć, a szkoda bo dla mnie była wspaniała!

Pomadka daje delikatny perłowy odcień (jaki uwielbiam!), w smaku też jest dobra :)

Tak szczerze nie pamiętam jak chroniła ale nie była gęsta jak pomadki nivea. Delikatna, leciutka, można nią malować się caaaały czas! :) Do delikatnego makijażu perfekt!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jedno a szkoda

Średniaczek

Nie powiem żeby mnie jakoś szczególnie zachwycił. Jedyną gwaizdkę daję za to, ze w promieniach słonecznych ta pomadka naprawdę zabojczo blyszczy! Ale teraz posypią się minusy...
Po pierwsze.Trafiłam na wyjątkowo kiczowaty, fioletowy kolor. Może po prostu mam pecha i pozostałe odcienie są fajne, ale mój daje wyjątkowo "trupi" efekt.
Po drugie. Słabo nawilża i pielęgnuje. Używałam go późną jesienią i efekt nie był zadowalający.
Po trzecie. Bardzo szybko znika. Już po 20 minutach nie ma go na ustach.
Podsumowując, pomadka niezbyt godna polecenia, chyba że kiedyś znowu się skuszę i trafię na jakiś fajniejszy kolorek. Bo to głównie on przesądza sprawę w moim wypadku.