Eucalyptus & Citrus Kräuter Bad (Kąpiel ziołowa eukaliptus i cytrus)

Eucalyptus & Citrus Kräuter Bad (Kąpiel ziołowa eukaliptus i cytrus)

Dodatek do kąpieli z naturalnymi olejkami eterycznymi z eukaliptusa i cytrusów pobudzający do życia, przynoszący ulgę w czasie przeziębienia.

Rewitalizuje i odpręża, a jego inhalujące właściwości pomagają odzyskać dobrą kondycję w czasie przeziębień. Naturalne esencje z olejku eukaliptusowego, owoców cytrusowych i melisy pobudzają do życia, przynoszą ulgę zmęczonemu ciału, dodają energii.

Saszetka wystarcza na 1 pełną kąpiel.

Orzeźwia i poprawia nastrój

Zakochałam się w tych saszetkach!
Pięknie barwi wodę na zielono (jak widać w załączniku) i pachnie eukaliptusem pomieszanym z cytryną. Obawiałam się o zapach, bo generalnie nie przepadam za cytrusami w kąpieli, ale tu przeważa eukaliptus, który świetnie udrożnia drogi oddechowe.
Seans kąpielowy z ta saszetką to prawdziwy relaks i orzeźwienie, naprawdę warto od czasu do czasu zainwestować (bo ok. 3 zł za jedną kąpiel to nie mało) i sprawić sobie taką przyjemność. Właściwości pielęgnacyjnych raczej nie ma, ale wrażenia aromaterapeutyczne zapewnione.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Moja ulubiona

Uwielbiam wszystkie saszetki Dresdner i ciągle ubolewam, że nie są dostępnę w wiekszych opakowaniach.
Jedną saszetkę używam do jednej kąpieli (mam dużą wannę, ale to tylko wymówka).
Jest to moja ulubiona wersja wśród saszetek DE. W
Wspaniale odpręża i koi mnie podczas wieczornej kąpięli. Dodatkowo przynosi ulgę na wszystkie dolegliwosci związane z problemami zatok.
Nie powoduje wyszuszenia skóry nawet podczas długiej kąpieli, a to dla mnie ważne.

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Świetny

Super dodatek do kąpieli. Podobne odczucia miewam tylko przy innych niemieckich produktach marki Kneipp, aromaterapia pełną gębą, trzeba przyznać Niemcy się na tym znają.
Pachnie szalenie intensywnie, pięknie cytrusowo i eukaliptusowo, żadnej ściemy. Woda przybiera kolor zielony,proszek rozpuszcza się,niestety nie pieni się.
Fantastycznie inhaluje, z całą pewnością po ciepłej kąpieli z takim dodatkiem drogi oddechowe są oczyszczone, a więc świetny na przeziębienia. Ja użyłam 1 saszetkę na 2 kąpiele, a mimo to doznania były mocne więc całkiem ekonomiczny.
Serdecznie polecam, szczgólnie zakatarzonym :)
Ja z całą pewnością będę do niego wracać, no i szykuje się zakup wszystkich kąpieli oczywiście.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 60 g

Świąteczny makijaż

Uwielbiany

Wszystkie kąpiele z tej serii ubóstwiam i mogłabym używać non stop. Minusem jest jak dla mnie cena, a może raczej niemożność kupienia ich w większych opakowaniach.
Plusy za zapach, kolory, relaks jaki dają. Niestety, nie wszędzie są dostępne.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

:-)

Są niedrogie i bardzo przyjemnie się ich używa - kąpiel w takiej zielonej wodzie niesamowicie poprawiła mi humor. Zapach całkiem miły, właściwości pielęgnujących nie zauważyłam, ale na pewno uprzyjemniają kąpiel :)

Używam tego produktu od: jedno opakowanie.
Ilość zużytych opakowań:

Genialne

Naturalne i fajne.
Wodę barwi odjazdowo :)

Naprawdę pomaga, pierwszy raz użyłam mocno podziębiona - po dziesięciu min. wykasłałam wszystko.
Wyszłam z kąpieli z czystym gardłem i nosem, gładka, różowa i ciepła - przeziębienie odbiegło galopem.
Używam awaryjnie i zawsze działa.

Saszetki Dresdner Essenz moim zdaniem - wszystkie są na wysokim poziomie.

Sauna :)

Ta kąpiel zastępuje saunę; szybko pobudza pocenie nawet przy niezbyt wysokiej temperaturze wody; przy nieco wyższej od temperatury ciała silnie rozgrzewa, otwiera pory skóry. Działa ożywczo i dodaje energii, nie osłabia.
Ma przyjemny zielony kolor. Zapach jest silny, dość specyficzny - bo oparta jest na naturalnych wyciągach; nie polecam zwolennikom pławienia się w perfumowanych solach :) Ale w razie potrzeby świetnie stawia na nogi.Używam tego produktu od: kilku miesięcy