Beauté Nature, 2 en 1 fraicheur (demakijaż)

Beauté Nature, 2 en 1 fraicheur (demakijaż)

2 w 1 mleczko do demakijażu i tonik do każdego rodzaju cery, że szczególnym uwzględnieniem normalnej. Zawiera wyciągi roślinne o właściwościach nawilżających i witaminy. Oczyszcza, tonizuje i ujędrnia.

Cena: 15 zł

tez ok

kolejne mleczko ktora dostalam, i ktore mnie nie zachwycilo, choc mi nie szkodzi.
ładne opakowanie, ładny zapach.
okropnie wielki otwor z ktorego ZAWSZE wylewa sie za duzo.
ma konsystencje zelu, szybko przesiaka nim wacik.niezle zmywa makijaz, nie podraznie, choc skora zostaje taka troche...lepka.

OK

nie mam mu nic do zarzucenia-dobrze sie rozprowadza,dokładnie oczyszcza twarz.troche za rzadka konsustencja,ktora nie za bardzo mi odpowiada,ale da sie przeżyć:)jednak po uzyciu mam takie wrazenie dyskomfortu i,mimo iz jest to mleczko z tonikiem,to musialam przetrzec buzike tonikiem.

nic specjalnego

Sama pewnie bym go nie kupiła ale dostałam więc zużyłam jedną buteleczkę...jest to preparat 2w1 ale ja i tak dodatkowo przecierałam twarz tonikiem...dosyć dobrze oczyszcza i odświeża skóre...ma buteleczke bez dozownika i niestety wiele razy zdarzało się,że zdecydowanie za duża ilość mleczka wylewała mi się z butelki...pozostanę jednak przy mleczku i toniku w osobnych opakowaniach.

3 rodzaje dolnej kreski

nie zły

ładnie pachnie dobrze nawilża i zmywa makijaż z twarzy.Z promocij mozna kupic.Ja osobiscie nie przepadam za tego typu preparatami ponieważ maluje oczy a on sie nie nadaje .

może być

Kupiłam żeby się przekonać czy polubię takie preparaty typu 2 w 1 i nie polubiłam. Używałam jako mleczka bo i tak musiałam przetrzeć twarz tonikiem, nie czułam po tym preparacie efektu tonizowania, świeżości. Chociaż prawdopodobnie jest to kwestia przyzwyczajenia. Rzadka konsystencja produktu sprawiała, że bardzo często lądował na podłodze :( Plus za to, że nie podrażniał.

polecam

Mleczko idealnie oczyszcza skórę, ma przyjemny, delikatny zapach. Cera po jego stosowaniu jest nawilżona i odswieżona. Polecam.

przyjemny

Ladnie pachnie, dobrze oczyszcza i odswieza skore, nie uczula. Odejmuje jedna gwiazdke za opakowanie - mimo ladnego ksztaltu nie ma dozownika i juz nie raz polowa zawartosci wyladowala na moim waciku.