Cashmere Moments, Pielęgnujący żel pod prysznic z proteinami kaszmiru (stara wersja)

Pielęgnujący żel pod prysznic Cashmere Moments zawiera drogocenne proteiny kaszmiru i olejki pielęgnujące, które zapewniają wyjątkowo łagodną kąpiel. Skóra staję się miękka, gładka i delikatna w dotyku jak kaszmir. Pobudzający zmysły subtelny zapach orchidei sprawia, że kąpiel pod prysznicem staje się niezapomnianą kaszmirową chwilą i cudownym czasem relaksu w otoczeniu luksusu.

Cena: ok. 9zł / 250ml

jestem na tak :)

kupiłam duże opakowanie, plusy tego produktu:
* zapach
*cena
*wydajność
*dobrze się pieni
*pozostawia delikatny film na skórze - na zimę jest ok, nie wiem jak sprawdziłby się w lecie

minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobry żel

Jak dla mnie to bardzo dobry żel, dziwią mnie negatywne opinie na jego temat. Dobrze czyści, pieni się, jest wydajny i ładnie pachnie. Cena przystępna. Ja tam więcej od żelu pod prysznic nie wymagam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej dwa

porażka

Kupiłam duże opakowanie w promocji w Rosmannie - błąd!!! Cena korzystna tylko co z tego skoro jest to najgorszy żel pod prysznic jaki miałam. Zapach początkowo wydawał mi się cudowny, z czasem była dl a mnie już mdły. Największy minus żelu - zostawia tłustą warstwe na skorze. Woda nie jestem w stanie tego zmyć dopiero przy użyciu innego żelu a to się przecież mija z celem! Nigdy więcej!!!

Świąteczny makijaż

Niezły żel

Całkiem przyjemny produkt. Baaardzo kremowy, miło się go używa. Fajna rzecz szczególnie na zimę, tak mi się kojarzy zapach i ogólnie komfort używania. Czy nawilża to nie wiem, sceptycznie podchodzę do takich obietnic, ale na pewno nie wysusza i to jest dla mnie ważne. Zapach ma całkiem w porządku, też taki kremowy... jeśli wiecie o co mi chodzi :) Pieni się średnio. Wydajność jest przeciętna.

Ilość zużytych opakowań: pół

Dobry

Produkt ten ma właściwie same plusy.

+Tani,
+ łatwo dostępny,
+ ładny zapach, chociaż są ładniejsze:)
+ dobrze nawilża

Czego chcieć więcej?:)

Używam tego produktu od: kilku lat tylko zmieniam zapachy
Ilość zużytych opakowań: całe 2

No wiec to wszystko zalezy od zapachu

Ten płynny krem pod prysznic dobrze myje skórę nie przesuszając za bardzo, choć troszeczkę wysuszając, jednocześnie wydzielając słodkawy, średnio-intensywny zapach.
Zapach w łazience się ulatnia powiedzmy po pol godzinie/dwudziestu minutach i nie pozostaje na skórze.
Krem pod prysznic generalnie bardzo dobry, stosunkowo wydajny, niedrogi,
Wszystko zależy od zapachu.
Dla mnie jest po prostu przytłaczająco za słodki.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 niepelne

Super

Plusy:
-Bardzo dobrze myje
- Jest wydajny
-A najbardziej co mnie w nim ujęło to niesamowity zapach.
Lecz niestety zbyt szybko ulatniający się. Mimo wszystko polecam.

Używam tego produktu od: 6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3duże

przyjemny :)

Śwetny żel o kremowej, perłowej konsystencji. Bardzo podoba mi się intensywny zapach , chociaż pewnie na wiosenno/letni czas zbyt intensywny (świetnie sprawdzi się jesienią/zimą.)

Konsystencja kremowa, dość bogata, nie przelewająca się przez palce, dzięki czemu kosmetyk wydajny :) Bardzo dobrze się pieni, właściwości myjące również dobre. Nie ściąga, nie wysusza i nie podrażnia skóry.

Butelka dość ładna, cena przyzwoita. Myślę że jeszcze nie raz do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

polecam!

- piękny, relaksujący zapach,
- cudowna kremowa konsystencja - bardzo przyjemnie się go używa, jest gęsty i dobrze się pieni,
- bardzo wydajny,
- nie wysusza skóry.

na pewno kupię jeszcze nieraz ze względu na zapach i konsystencję :love:

Używam tego produktu od: 2 miesiące,
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Superancki!

Żele nivea to jedne z najlepszych, jakich używałam.

Przede wszystkim uwagę zwraca przecudny zapach, który podczas kąpieli rozpieszcza zmysły, sprawia, że zwykły prysznic staje się rozkoszą. ;)

Jako jeden z nielicznych lekko nawilża moją skórę. Ogólnie mogłabym się nie smarować po nim balsamem. Skóra nie jest ściągnięta i nieprzyjemnie napięta.

Żel ten ma świetną konsystencję. Jest bardzo gęsty, a co za tym idzie - wydajny. Bardzo dobrze się pieni, nie trzeba nawet stosować gąbki. Jest taki aksamitny. Mam wrażenie, że zostawia na skórze taką przyjemną powłoczkę, która sprawia, że chcę się ciągle dotykać :D:D

Zapach pozostaje na ciele dość długi czas, ba - po prysznicu czuć go w całym domu ;)

Ogólnie polecam. Lubię testować kosmetyki i zazwyczaj nie kupuję ponownie tych samych, ale do tego żelu jeszcze na pewno wrócę nie raz. Polecam ;)

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

w porządku

Przede wszystkim myje :)
Super pachnie i czasem po ciężkim dniu nie marze o niczym innym, jak tylko o tym, żeby mieć go pod prysznicem. Dobrze się pieni i ma aksamitną konsystencję. Więcej o nim powiedzieć nie można, ale też nic więcej od niego nie oczekiwałam. Od nawilżania są inne kosmetyki :)
Pewnie kupię go ponownie.

najlepszy

Żele pod prysznic Nivea to jedyne jakich używam, ponieważ: ładnie pachną, są niedrogie, wydajne, fajnie się pienią, skóra nie jest sucha i napięta i przede wszystkim nie alergizują. Używam różnych rodzajów kupując je na zmianę jednak tego używam chyba najczęsciej, zapach mi najbardziej pasuje no i po tym szczególnie skóra jest mięciutka, jak nie nasmaruję się po kąpieli balsamem to się nic nie stanie. Żele pod prysznic Nivea to z kosmetyków pod prysznic mój KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo