Pantene Pro-V Lśniący Kolor, 2-minutowa maseczka wzmacniająca

Pantene Pro-V Lśniący Kolor, 2-minutowa maseczka wzmacniająca

Maseczka do intensywnej pielęgnacji włosów farbowanych i rozjaśnianych. Odżywcza formuła maseczki, zawierająca cząsteczki aminokwasów, wnika głęboko w rdzeń włosa, chroniąc i wzmacniając go od wewnątrz. Działa natychmiastowo i sprawia że włosy stają się do 3 razy mocniejsze. Regularnie stosowanie maseczki sprawia, że włosy stają się mocniejsze, bardziej lśniące i pełne życia. Maseczka pomaga chronić włosy przed wypadaniem spowodowanym łamliwością, nadając im piękny, zdrowy połysk i lśniący kolor na długo po farbowaniu. Wystarczą 2 minuty, aby włosy farbowane i rozjaśniane były jedwabiście gładkie, miękkie i olśniewająco błyszczące.

super!

Podobnie jak zwykła odżywka pantene lśniący kolor, tak i ta maska również mi przypadła do gustu :)Mogę właściwie napisać to co w recenzji tamtego produktu :tak jak obiecuje producent włosy są po niej lśniące- a to najbardziej cenię w odżywkach. Włosy mam w dobrym stanie, więc nie potrzebuję żadnych regeneracji i innych cudów, tylko połysku. Ta odżywka spełnia moje oczekiwania. Oprócz tego włosy są gładkie miękkie, dobrze się układają. Działa mocniej od tamtej odżywki to znaczy włosy są jeszcze bardziej miękkie, ale przy moich przetłuszczających się włosach wolę ich nie przeciążyć i używam raz na dwa dni. Na pewno kupię ją jeszcze!

Używam tego produktu od:3 tygodni

polecam :)

bardzo dobra maska!!
na poczatku uzywalam raz w tygodniu, obawiajac sie zbytniego obciazenia wlosow. Pozniej jednak (po ok. 3 tygodniach) zaczelam stosowac po kazdym myciu wlosow. I efektu obciazenia nie zauwazylam :)
Mimo czestego stosowania (myje wlosy co drugi dzien) wlosy nie zaczely sie szybciej przetluszczac.
Maska w widoczny efekt regeneruje wlosy - juz po pierwszym zastosowaniu wlosy sa bardziej miekkie i takie sprezyste, a po jakims miesiacu sa juz naprawde w dobrej kondycji - latwiej sie rozczesuja, nie sa takie sztywne i szorstkie.
Co do ochrony koloru nie bede sie wypowiadac, gdyz nie zauwazylam, aby moj blond zolknal po jakiejkolwiek dotychczasowej masce/odzywce. Z kolorem nic mi sie nie dzieje - ani nie wyglada gorzej ani lepiej,
Stosowalam odzywke i maseczki z Gliss Kur i Garnier Fruktis i musze przyznac, ze teraz przerzucam sie na Pantene :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

intensywna pielęgnacja

Intensywna pielęgnacja,stosuję kilka razy po każdym farbowaniu kiedy włosy są wysuszone.Wystarczy mała ilość,odżywka głęboko regeneruje.
Konieczne jest dokladne spłukanie ciepłą wodą i trwa to trochę długo,ale efekety są ;D
wlosy gładkie lśniące odżywione.Polecam tą jak i inne produkty pantene.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze,uzywam jej tylko po farbowaniu kilka razy w celu szybkiej regenarcji:)