Pantene Pro-V Jedwabista Miękkość, 2w1 szampon z odżywką

Pantene Pro-V Jedwabista Miękkość, 2w1 szampon z odżywką

Szampon z odżywką do włosów nie układających się i przesuszonych. Zawiera Amino Pro-V Complex, który ma pomagać w uzupełnieniu składników budulcowych struktury włosa. Producent zapewnia, że po 10 dniach włosy staną się jedwabiste, lśniące i bardziej gładkie. Ma przyjemny zapach i gęstą konsystencję.

zł / 200 ml, 13-17 zł / 400 ml

Był bardzo dobry

Kiedyś bardzo chciałam mięć proste włosy a mam falowane , więc kupowałam szampony żeby włosy mi się wyprostowały , bo nie chciałam prostować prostownicą tylko prostowałam je suszarką ale to było kiedyś dwa lata temu teraz kocham moje falowane włosy . Ale teraz do rzeczy o produkcie

Produkt ten

+ dobrze nawilżał włosy
+ dobrze się pienił
+ ładnie pachniał
+ dobra konsystencja
+ nie wiem w jaki sposób ale prostował mi włosy , aż koleżanka pytała się czym prostuję.
+ dobrze wygładzał włosy
+ ładnie błyszczały po nim włosy
+ były miękkie

Nie widzę minusów tego produktu po mimo upływu tylko lat nadal go pamiętam oczywiście w pozytywnie , generalnie uważam że szampony z Pantene Pro - V są lepsze niż z Loreal takie moje spostrzeżenia . Chociaż nie używam tych marek , to twierdzę że według mnie Pantene jest lepszy . Kiedyś go jeszcze kupię

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Ale gdzie ta miękkość...?!

Zużyłam kilka butli tego szamponu z "zielonej serii"... przez moją łazienkę przewinęły się zarówno te o pojemnośći 400ml jak i te mniejsze. Ogólnie muszę stwierdzić, że to dobry szampon, trochę wygładzał, włosy lepiej się prostowały i dłużej takie pozostawały. Delikatny połysk był, nawilżenie tez OK... Ale główną wadą szamponu był, że nie spełniał swojego podstawowego zadania! Chodzi o to, że (przynajmniej odnosząc się do moich włosów) WCALE NIE były miękkie! Nie przywiązywałam do tego wagi przez długi okres czasu, ale kiedy wypróbowałam inny szampon dostrzegłam znaczną różnicę. Dlatego raczej nie wróce do tego "zielonego" produktu. Ogólnie bardzo lubię firmę pantene i inne "kolory" z pewnością kupię jeszcze wiele razy. Na moich włosach nie spisał się tak jak tego oczekiwałam, ale to nie zmienia faktu, że ogólnie to dobry, wydajny produkt.

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Duzo, ale więcej już raczej nie.

dobry szampon

od lat nieregularnie stosuję ten szampon, lubię zmieny w tej kwestii, ale zawsze wracam do "zielonego" Pantene. Bardzo podoba mi się jego zapach, który utrzymuje się na włosach do następnego mycia, czyli 2-3 dni. Włosy, z natury suche i kręcone, dobrze się po nim rozczesują, są faktycznie miękkie i miłe w dotyku.

Używam tego produktu od: 8-9 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

tani szampon na codzien

Kupiłam go, kiedy szukałam czegoś o możliwie małej pojemności na wyjazd. Nigdy nie przywiązuję szczególnej uwagi do takich rzeczy jak szampony - po prostu w jakiś sposób co jakiś czas jakiś się w łazience pojawia i tyle. Pantenów w domu widywałam sporo i były ok, toteż na niego padło tym razem. Jest to tani, normalny szampon. Włosy są czyste, miękkie, lśniące, takie jak być powinny. Do codziennej pielęgnacji, bez cudów.

Używam tego produktu od: nie wiem

Rzeczywiscie miekkie!

Czesto zmieniam szampony i wpadla takze i na ten.
Wloski po nim sa naprawde mieciutkie, mile w dotyku i takie swiezutkie.Podobny efekt jak po Herbalu.Nie mialam klopotu z rozczesywaniem.
Polecam!

Używam tego produktu od:3 tyg

symaptyczna rzecz.

bardzo przyjemny szampon.

+ chociaż nie jest to jego główną rolą, ale świetnie myje włosy i mam wrażenie, że wolniej się po nim przetłuszczają
+ włosy są miękkie
+ delikatnie się błyszczą

- puszenie nie jest AŻ tak ujarzmione. tylko trochę.
- błyszczą sie mniej niż można się było spodziewać.

mimo to jestem zadowolona.
daje fantastyczny efekt z połączeniu z odzywką Pantene Pełnia blasku".
Uważam, że najlepiej sprawdza się jako pierwzy krok do stylizacji: dobrze oczyszcza włosy i delikatnie wygładza, czyli jednym słowem, przygotowywuje je do nakładania kolejncyh specyfików jak odzywki czy kremy bez spłukiwania.

EDIT: przez pewien czasu używałam innego szamponu, a potem wróciłam do tego to zauważyłam, że włosy łatwiej się po nim prostują i dłużej takie pozostają. Dodaję jedną gwiazdkę.

polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Przyjemnie miękkie włosy

Butelka ma czarne zamknięcie a nie białe jak na zdjęciu w zgłoszeniu ale to ten sam szampon. Jestem z niego zadowolona. PLUSY: zapach - przyjemny, intensywny, lekko "kwaskowaty" (takie mam skojarzenia); opakowanie - stabilne, estetyczne, znajdują się na nim wyczerpujące informacje w języku polskim; połączenie jakość-cena-pojemność; konsystencja - szampon jest kremowy i gęsty; wydajność; szampon świetnie się pieni (gęsta, zbita piana) i najczęściej wystarczy jedno mycie, aby włosy były czyste; po myciu włosy są miękkie, lśniące, zdyscyplinowane; bardzo łatwo się rozczesują - są lekko rozprostowane, nie splątane. MINUSY: konsystencja jest ciut za gęsta - trzeba nakładać szampon na mega mokre włosy albo rozrabiać z wodą, bo czasem nie chce się zacząć pienić; butelka trochę ciężko się otwiera; najczęściej zbyt mocno dyscyplinuje moje loki - słabo się po nim kręcą (ale to problem z większością kosmetyków tego typu); w pewnym momencie przestał wystarczać moim włosom a przede wszystkim skórze głowy - kilka razy miałam wrażenie, że skóra głowy jest niedomyta, szybko stawała się nieświeża, włosy również. PODSUMOWUJĄC: najczęściej po umyciu nim włosów, nakładam na nie dodatkowo odżywkę, ale nawet bez tego moje włosy są bardzo przyjemne w dotyku. Możliwe, że jeszcze kiedyś do niego wrócę. Polecam, ale już z mniejszym entuzjazmem, niż na początku stosowania. 4* z minusikiem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

jedwabista miękkość, o tak!

Nigdy nie przepadałam za produktami do włosów typu 2 w 1- zawsze wydawały mi się takie nijakie i przeciętne. Do czasu. Postanowiłam jednak zaryzykować i na wakacyjny wyjazd do Francji kupiłam tenże produkt- chciałam ograniczyć pielęgnację do minimum. I mocno się zdziwiłam, bo kosmetyk ten to wspaniałe połączenie szamponu i odżywki. Pachnie po 'pantenowsku' czyli bardzo przyjemnie, świetnie myje i oczyszcza, nie powodując łupieżu i swędzenia głowy. Włosy dobrze się rozczesują, nie plączą, są delikatne, miękke, błyszczące, ładnie się układają, nie przetłuszczają się szybciej. W swojej kategorii- bezkonkurencyjny, genialny! Po powrocie znów wróciłam do tradycji- szampon, a potem odżywka/maska, ale na takie wyjazdy, gdzie mamy naprawdę mało czasu na dbanie o włosy, będę 'Jedwabistą miękkość' zabierać ze sobą. Polecam, warto spróbować! :D

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: -

NAJLEPSZY

Wkońcu mogę ocenić mój ulubiony i jak dotąd najlepszy szampon. Jeśli chodzi o zapewnienia producenta to ma on absolutną rację. Szampon stosuję dość często - średnio co dwa dni i moje włosy nie są tak sztywne jak kiedyś. Są mięciutkie (i czuję to nie tylko ja, ale i mój chłopak) i bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo ślicznie pachnie i zapach utrzymuje się, a nie ulatnia po chwili (jak w przypadku szamponów owocowych). Po około pół roku stosowania go przestały mi się rozdwajać końcówki! No i zdecydowanie lepiej się układają. Podczas suszenia nie robi mi się "siano" z włosów. Są jakby "wyprostowane" i gładziusieńkie. Pomimo, iż nie jest szamponem przeciwłupieżowym świetnie go eliminuje.

Zdecydowanie zasługuje na miano kosmetyku wszechczasów.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

super

kupuje go od dawna i dla mnie jest to najlepszy szampon:D włosy są faktycznie mięcutkie i gładkie. Fajnie się układają po umyciu i jak dla mnie są lepiej nawilżone niż po innych szamponach. Używam go już od dawna(wczesniej wersje ta sama ale bez aminokwasow) i na razie nie zamierzam go zmienić:)

Używam tego produktu od: roku albo dwoch
Ilość zużytych opakowań: sporo nie pamiętam