Anti-Aging, Intensywna maseczka przeciwzmarszczkowa

Anti-Aging, Intensywna maseczka przeciwzmarszczkowa

Maseczka do każdego rodzaju cery, w uzupełnieniu do codziennej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.
Ułatwia zachowanie długo młodego wyglądu skóry.
Podstawa skuteczności:
- ekstrakt z anyżu - bogaty w sole mineralne - wygładza zmarszczki mimiczne, poprzez rozluźnienie mięśni twarzy,
- witamina A - przyspiesza i reguluje cykl odnowy naskórka oraz wpływa na piękny kolor skóry,
- masło shea - chroni skórę przed jej przedwczesnym starzeniem się i negatywnym wpływem środowiska,
- olej sojowy - uzupełnia pojawiające się z wiekiem niedobory Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych,
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: ok. 10 minut. Nie wymaga zmywania.

Skład: aqua, paraffinum liquidum, soybean (glycine soja) oil, glycerin, polyglyceryl-3 methylglucose distearate, cetyl alcohol, isopropyl palmitate, glyceryl stearate, shea butter (butyrospermum parkii), dimethicone, petrolatum, polyacrylamide, pimpinella anisum (anise) fruit extract, c13-14 isoparaffin, bha, laureth-7, retinyl palmitate, benzyl alcohol, methylparaben, phenoxyethanol, benzoic acid, dehydroacetic acid, parfum, amyl cinnamal, hydroisohexyl 3 cyclohexene carboxaldehyde, citronellol, hexyl cinnamal, butylphenyl methylpropional, geraniol, benzyl salicylate, cinnamyl alcohol, citral, alpha isomethyl ionone, eugenol

Cena: ok. 4zł / 2x6ml

Raczej nie polecam:(

Maseczka ma postać dość gęstego, jakby półtłustego kremu i dość intensywny kwiatowy zapach. Po nałożeniu jej na twarz czułam dziwne mrowienie i pieczenie, ale dzielnie wytrzymałam ten dyskomfort. Pomimo, że producent zaleca pozostawienie maseczki do wchłonięcia, ja resztki zmyłam, ponieważ nie wyobrażałam sobie klejącego się, tłustego filmu na buzi.
Po zmyciu nie zauważyłam jakiś oszałamiających rezultatów- może skóra była trochę bardziej miękka.
Raczej do niej nie wrócę, nie odpowiada mi:(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:saszetka

Za bardzo perfumowana

Ta maseczka ma konsystencję półtłustego kremu. Po nałożeniu- twarz się błyszczy, ale po kilkunastu minutach i wchłonięciu zostaje tylko lekka warstewka (pod warunkiem, że nie nałożymy jej tyle, ile zazwyczaj maski się nakłada- a raczej niewiele, ile kremu na noc, ja tak stosowałam). 1 saszetka wystarczała mi na kilka razy.
Cera jest wygładzona, wypoczęta.
Niestety zapach maski- konwaliowo- bzowy jest bardzo intensywny, naprawdę została "przeperfumowana".

Używam tego produktu od:ok. 1.5 miesiąca

nie dla mnie

Jedna z gorszych - niestety..
Maseczka w większości wchłania sie, jednak to co pozostaje zasycha na twarzy - dając przy tym niezbyt miłe uczucie ściągnięcia.
Dobrze nawilża twarz i to chyba jedyna zaleta.
Śmierdzi, buzia sie po niej świeci.
Wg producenta maseczka nie wymaga zmywania.
Ja zmyłam ją żelem i wodą - nie wyobrażam sobie pozostawienia buzi w takim stanie jaką mamy po tej maseczce - tzn świecącą się i pokrytą mazistą warstwą.
Nie wiem jak radzi sobie z działaniem przeciwzmarszczkowym ponieważ użyłam jej tylko raz i więcej nie zamierzam.

Używam tego produktu od: tydzień

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

bardzo dobra

Bardzo fajna maseczka. Dobrze nawilża i sprawia,że skóra ma ładny, jednolity kolor, jest wygładzona, jakby wypoczęta i rozluźniona. Przyjemny zapach i konsystencja.

Używam tego produktu od:kilku tygodni