L`Oreal Paris, Volumissime x 5 Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs (nowa wersja))

Pojemność 1 szt

Słaby efekt na rzęsach

Spodziewałam się czegoś lepszego. Marka L'Oreal ma w swoim asortymencie o wiele lepsze mascary. Tusz jest pogrubiający, na rzęsach nie widzę niestety spektakularnego pogrubienia... Odbija rzęsy na powiece, trochę je skleja i nie pogrubia tak, jak powinien. Gdy używam tego tuszu, muszę wspomagać się inną mascarą, bo Volumissime daje mi niewystarczający efekt.

Tusz ma ładne opakowanie, kosztuje nieco mniej niż inne popularne mascary L'Oreal. Jest wydajny, ale efekt pogrubienia jest naprawdę bardzo słaby.

Loreal ma lepsze maskary

Zacznę od tego, że moje rzęsy są raczej krótkie, średnio gęste i proste. Maskarę zakupiłam ze względu na atrakcyjną cenę jak na markę Loreal. Niestety nie okazała się być dobrym tuszem.
Produkt ma dobrą,ale trochę sporą szczoteczkę (jestem posiadaczką małych oczu). Dlatego podczas malowania nietrudno o zabrudzenie górnej powieki.
Sam tusz jest bardzo czarny. Jest niestety mało trwały. Pod wpływem wody momentalnie spływa z rzęs, czy to przez łzy czy deszczową pogodę. W kwestii trwałości nie można mu ufać, dlatego nigdy nie zdecydowałabym się użyć go na większe okazje. To jego największy minus.
Maskara jest lekka, nie obciąża włosków, natomiast jeśli ktoś nie ma naturalnie podkręconych rzęs to ten tusz nie za wiele zmieni.
Czy pogrubia? Skleja włoski. Nie powiedziałabym, że pogrubia sam z siebie przez swoją formułę. Wg mnie nie jest mistrzem w rozdzielaniu.
Plusem jest to, że nie pozostawia żadnych grudek przez lekką formułę i nie osypuje się, ale po całym dniu (szczególnie w letnie upały) odbija się pod okiem.
Jak na markę Loreal to nie jest dobry produkt. Jak za te cenę można kupić coś lepszego. Mi nie przypadł do gustu.

Nie polecam

Dawno w moich rękach nie było tak słabego tuszu jak ten i wyjątkowo zacznę od minusów.

MINUSY:
- Odbija się na powiece,
- Strasznie się kruszy,
- Skleja rzęsy,
- W żaden sposób nie pogrubia rzęs,
- Bardzo rzadki,
- Rozmazuje się strasznie,
- Zwiększona objętość to żart,
- Słaba dostępność chociaż się nie dziwię,
- Wydajność.

PLUSY:
+ Klasyczna szczoteczka.

PODSUMOWUJĄC:
Dramat!!!!

5 x Tak!

Jeden z moich ulubionych tuszy ,do którego często powracam.
Opakowanie proste ,ładne i poręczne .
Szczoteczka z włosia którą , dużo lepiej mi się nią maluje i mogę osiągnąć bardziej wyrazisty rezultat niż silikonową.
Kolor mascary bardzo mocno nasycona czerń -taką właśnie lubię.
Wygodnie się maluję rzęsy , które są pięknie rozdzielone , wydłużone i pogrubione. Tusz jest bardzo trwały , nie obsypuje się , nie kruszy i
nie rozmazuje. Mimo swojej trwałości bardzo łatwo się zmywa.

Ja żeby osiągnąć bardziej spektakularny efekt , nakładam warstwę maskary
przypudrowuje ją pudrem do twarzy i nakładam powtórną warstwę tuszu.
Efekt jest naprawdę super.

Przeciętniaczek

Lubię i cenię tusze l"Oreala te droższe, postanowiłam wypróbować tańszy Volumissime. I bez szału. Efekt zaledwie poprawny, ani nie pogrubia jakoś szczególnie, ani nie wydłuża. Zaleta: nie odbija się na powiece. Skręt zalotki niestety nie utrzymuje się cały dzień, a to dla mnie ważne. W ogóle tusz ten anihiluje w ciągu dnia, nie wiem jak. Szczotka fajna i wygodna dla długorzęsych. Nie polecam, ponieważ znam przynajmniej kilka tuszów dużo tańszych a lepszych od tego.

wielki dramat...

Kupiłam go, bo żaden tusz z loreal mnie jeszcze nie zawiódł, a chciałam przetestować coś z klasyczną szczoteczką. Kupiłam go i okazał się być beznadziejny. Pod każdym względem... Nie mam nie wiadomo jak długich rzęs a tusz odbija mi się zarówno na górnej jak i na dolnej powiece. Jakby wcale nie wysychał i cały dzień się odbija i wygląda gorzej niż tusze za 20 zł. Poodychał sobie, zgęstniał i nadal jest do niczego. Ja wyrzucam, bo szkoda mi życia na ścieranie "pandy" przy każdym kroku....

Super

Bardzo lubię produkty L'Oreal kiedy pojawił się jako nowość w szafie wiedziałam że muszę go przetestować no i nie zawiodłam sie daje super efekt idealnie rozdziela rzęsy podkręca je pokrubia i delikatnie wydłuża. Ma bardzo intensywny czarny kolor kolejnym plusem jest cena jak na produkty L'Oreal jest bardzo tani super polecam

Bez szału

Tusz wg mnie bardzo przeciętny, spektakularnego "wow" raczej się nim nie osiągnie ponieważ szybko zasycha na rzęsach przez co trudno nałożyć drugą warstwę bo są dość sztywne. Ładnie rozdziela rzęsy, ale powalającego efektu pogrubienia nie daje.

Słaby

Po kosmetyku tej firmy , spodziewałam się chyba trochę więcej. Owszem , łatwo się go nakłada , szczoteczka ładnie pokrywa rzęsy głębokim czarnym kolorem o to w sumie tyle jeśli chodzi o zalety.
Rzęsy wyglądają ładnie i sprawiają nawet wrażenie nieco pogrubionych tylko zaraz po nałożeniu tuszu , z biegiem czasu niestety kruszy się , rozmazuje , zdarza się że po całym dniu jest już ledwo widoczny a rzesy wyglądają bardzo marnie.
Mam mieszane uczucia co do tego tuszu , spodziewałam się czegoś więcej .

Poniżej przeciętnej.

Kupiłam ten tusz w promocji, szukałam akurat czegoś co podkreśli i pogrubi moje słabe rzęsy, niestety, ale ta maskara tego nie czyni.
Skleja rzęsy, w ogóle ich nie pogrubia ani nie wydłuża, efekt jest w sumie żaden, jedynie kolor nadaje i tyle. W ciągu dnia potrafi się rozmazywać, z żadnym tuszem do tej pory nie miałam takiego problemu.

Zero pogrubienia

Tusz strasznie rzadki. Trzeba nałożyć milionpięćset warstw żeby uzyskać w miarę ładny efekt. Jest trwały, jak wiele tuszy L'oreala, ale z tą nazwą i obietnicą producenta że niby x5, to raczej marketingowa ściema. Mam go ze trzy mce i ani trochę nie zgęstniał.

Serio? Pogrubienie x 5?

Tusze z L'oreal bardzo lubię. Ten kupiłam w super promocji, ponieważ kosztował mnie ok 12 zł, więc praktycznie jak Eveline. Tusz ma bardzo tradycyjną szczoteczkę, podobną do MF 2000 kalorii. Ładnie rozdziela, delikatnie podkreśla rzęsy, ma dość intensywny czarny kolor. Nie mniej jednak kogoś poniosło z tym pogrubieniem x 5. W cenie 12 zł efekt jaki daje jest do zaakceptowania. W regularnej cenie nie koniecznie.
Druga kwestia to trwałość. Po godzinie od pomalowanie na dolnej powiece, miała czarny pasek. Jakbym sobie kreskę zrobiła i niezbyt ładnie ją roztarła. Początkowo myślałam, że może przetarłam oczy i nie pamiętam bo to aż niemożliwe żeby mocno tusz się odbił. Wytarłam patyczkiem czarną i smugę, niestety po godzinie znowu było to samo.
Niestety taka sytuacja całkowicie dyskwalifikuje u mnie ten tusz, który nie jest wart nawet złotówki.