Day Peel [ Creme renovatrice jour ]

Day Peel [ Creme renovatrice jour ]

Odnawiający krem pielęgnacyjny na dzień. Odnawia naskórek, intensywnie nawilża i przywraca cerze blask. Uzyskujemy efekt `nowej skóry`. Zawiera dobrze tolerowane przez skórę, dobrane w optymalnym stężeniu kwasy owocowe, które `odnawiają` skórę. Redukuje i wygładza niedoskonałości cery. Zawiera kwas salicylowy i estry: 2% , kwas glikolowy: 6% , mocznik 5% i kwas ursolowy 0,1%.

trudne początki

na początku załamanie: tłusty krem, który natłuszcza moja mieszaną cerę. i jak tu zrobić make-up??
minęło trochę czasu i:
-nauczyłam się go nakładać- minimalizm to podstawa (więc tym samym jest bardzo wydajny)
-cera stała się gładsza i bardziej aksamitna
- wygładza ale mojej twarzy raczej nie rozjaśnił (a miałby co)

Generalnie jestem bardzo za!! Na pewno kupię go ponownie bo tak gładkiej twarzy dawno nie miałam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

po wakacjach

po 2-3 tygodniach stosowania:
+ skóra wygładza się
+ pory zmniejszają
+ przebarwienia i niewielkie blizny znikają
+ skóra jest czysta, gładka i dobrze nawilżona

przez pierwsze 2-3 tygodnie:
- na twarzy pole bitwy!!!
- twarz jest tłusta, świecąca, z niedoskonałościami, rozszerzonymi porami, wągrami i wszystkim co najgorsze
A wszystko to dlatego,że jest to produkt odnawiający i złuszczający. "Wyciąga" z naszej skóry toksyny i zanieczyszczenia, dlatego przez pierwsze tygodnie wygląda ona okropnie, ale gdy już nasza twarz pozbędzie się zanieczyszczeń jest naprawdę ładna.
Jest to normalna reakcja skóry i należy poprostu przez to przejść pomagając sobie dodatkowo peelingami(rada konsultanta lieraca, do którego dzwoniłam w tej sprawie-telefon na stronie www.lierac.com.pl)

Nie jest to produkt dla każdego, gdyż nie każdy zniesie okres brzydkiej buzi żeby mieć ładną. Z pewnością nie polecam cerom tłustym ponieważ początkowy efekt to przetłuszczanie sie cery a w przypadku skóry problematycznej jest to ogromna wada.
Ja stosuję kurację Day i Night peelami po wakacjach aby oczyścić skórę.

Używam tego produktu od:1,5 roku

nic wielkiego

kupiłam ten krem po przeczytaniu entuzjastycznych recenzji na wizażu, ale zdecydowanie nie odnajduję w nim tych wspaniałych właściwości, o których pisały poprzedniczki, krem jest dość treściwy, co w przypadku tłustej cery kompletnie go dyskwalifikuje, pozostawia na twarzy świecącą wartswę, którą bardzo trudno czymkolwiek zmatowić, zawartość kwasu glikolowego nie jest duża 6%, ja zdecydowanie wolę Glyco-A, dwa razy wyższe stężenie kwasu glikolowego, a efekty bez porównania lepsze, cena według mnie nie adekwatna do rezultatów

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Serum na zmarszczki

REWELKA !!!!

Wierzcie mi próbowałam już chyba wszystkich możliwycvh kremów, ale przy tym kremie są efekty , a w połączeniu z night peel moja bużka wygląda jak po serii zabiegów mikrodermabrazji - REWELACJA. Bużka jest oczyszczona, rozświetlona , jasna , pory zwęzone , a przy tym wszystkim niesamowicie nawilżona. Cena 90 zł to nic w porównaniu z efektami. Wiele razy już skusiłam się na krem za 200 zł i więcej licąć że zdziała cuda , a tui proszę kremik za 90 zł jest poprostu BOSKI !! Stosuje od 2 tygodni , , rzeczywiście serum na noc niezbyt pięknie pachnie, i pozostawia tłustą warstwę, ale za to rano bużka jest jak nowa . Myślę że wersji na dzień pozostaneę wierna, a co do kuracji nocnej będzie to moja stała kuracja 2 x w roku . Naprawdę polecam !!!

Używam tego produktu od: 2 tygoni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego . Zarówno krem jak i serum są niesamowicie wydajne

Fantastyczny!!!

Nie pwmiętam czy i kiedy ostatnio byłam tak zachwycona działaniem kremu, jak Day Peel. Kupiłam go co prawda z myślą o stosowaniu na dzień, lecz krem ten pozostawia na mojej cerze lekko błyszczącą powłokę, więc postanowiałam stosować na noc. Efekty moim zdaniem są zachwycające. Przede wszystkim moja cera ładnie się ujednolicił, wszelkie przebarwienia zjaśniały. Ilość zanieczyszczeń znacznie zmalała, nie tworzą się nowe. Co ważne aplikacja jest bardzo przyjemna, krem lekko się rozprowadza, nie szczypie jak inne preparaty z kwasami. Skóra rano jest fantastycznie nawilżona.
Właśnie kończę pierwsze opakowanie i pewnie wypróbuję Night Peel skoro i tak stosuję krem na noc.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca

*****

Ten krem , jak również Night Peel są dla mojej cery wspaniałe . Zakupiłam ten krem nie używając wcześniej Night Peel . Zazwyczaj jest na odwrót ;) [ mam na uwadze recenzje nocnej wersji ] . Krem okazał się dla mojej skóry przewspaniały : ma delikatną konsystencję , szybko się wchłania , nie błyszczy się . Po nałożeniu czuję delikatne mrowienie , ale nic mnie nie szczypie , twarz nie jest podrażniona . Ze względu na słabą ochronę przeciwsłoneczną używałam tego kremu na noc - wcześniej przecierałam twarz tonikiem Clinique nr 2 . Rano moja twarz była gładka jak jedwab, rozjaśniona i co najbardziej mnie zaskoczyło - pięknie nawilżona. I ten stan utrzymywał się przez cały czas stosowania tego kremu. Dla mnie to rewelacja ponieważ kwasy stosowane regularnie wysuszają mi skórę . A tutaj o wysuszeniu mowy nie ma . Po efektach kupiłam bez zastanowienia Night Peel . I jestem zachwycona obydwoma kosmetykami . Kremik dzienny wystarczył mi na 2 miesiące codziennego używania.

Używałam tego produktu pod koniec zimy przez dwa miesiące