Wella, Lifetex, Nutri-Care Sun, Sun Protection Mask

Wella, Lifetex, Nutri-Care Sun, Sun Protection Mask

Jest to maska, który zapewnia włosom głęboką i intensywną regenerację oraz równoczesną ochronę, dzięki zawartości specjalnego filmu, chroniącego przed negatywnym promieniowaniem UV. Zalecana do wszystkich rodzajów włosów. Pozostawia przyjemny zapach na włosach. Zawiera witaminę E i olejki z makademii

Cena: 35 zł / 150 ml

Doskonała

Na prawdę doskonała odżywka.Moja mama wygrała ją w konkursie salonu fryzjerskiego.Używałam razem z szamponem, nie ocenię bo nie widziałam go w formie "ekskluzywnej wyłącznie dla salonów fryzjerskich" na wizażu, ale mniejsza o to.Wygodny aplikatorek i opakowanie zmniejszające się.Odżywka była dosyć wydajna.Włoski są po niej miękkie i przyjemne w dotyku.Nie kupię jej ponownie, ponieważ jest strasznie droga jak na moje fundusze :).

Używam tego produktu od: Już niestety się skończyła
Ilość zużytych opakowań: 1 odżywka

REWELACJA

Powiem szczerze, że na moich włosach (grube, półdługie) sprawdza się rewelacyjnie! Stosuję razem z szamponem Welli z tej samej serii i jestem niezwykle zadowolona. Kosmetyki poleciła mi znajoma fryzjerka, twierdząc, ze to najlepsza ochrona włosów przed słońcem.
Polecam wszystkim, nie wiem jak maska sprawuje się na innych włosach... Moje letnie "strąki" są miękkie, oczyszczone i bardzo ładnie pachną!
Stosuję dwa razy w tygodniu i to w zupełności wystarczy.

Używam tego produktu od: czerwca