Maybelline, The Falsies, Push Up Angel Mascara (Tusz z efektem sztucznych rzęs)

Maybelline, The Falsies, Push Up Angel Mascara (Tusz z efektem sztucznych rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Tusz do rzęs Push Up Angel jest przeznaczony dla kobiet, które pragną efektu sztucznych rzęs. Wystarczy kilka ruchów, aby osiągnąć efekt uniesionych i pogrubionych rzęs. Małe wypustki w szczoteczce unoszą rzęsy i nadają im objętość, a dłuższe wypustki wydłużają je od nasady dla efektu sztucznych rzęs. Stylizująca formuła tuszu, która utrzymuje uniesione rzęsy w miejscu.

Bez rewelacji

Zakupiłam tusz na promocji , i niestety przetestowałam dużo lepszych.Szczoteczka mała można by było powiedzieć że dość dobrze wyprofilowana ale niestety rozczesuje dobrze zewnętrzną część oka wewnętrzna pozostawia delikatnie muśnięta .Po powtórnym nałożeniu zaczyna sklejać rzęsy co po paru godz. powoduje lekkie kruszenie się .

Polubiłam

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to świetne opakowanie, po odkręceniu - prawdziwy grzebyk! :) Choć lubię precyzyjne szczoteczki, to ta wzbudziła moją obawę - niesłusznie. Szczoteczka jest precyzyjna i pozwala na dokładne wyczesanie rzęs od podstawy a tusz nakłada się dość sprawnie. Formuła wydłuża pozwala na budowanie gęstości, ale przy pospiesznym nakładaniu wielu warstw może sklejać i robić grudki. Choć nie ma spektakularnego "efektu wow", to ten który daje tusz w pełni mnie zadowala i w tej chwili to jego wożę w kosmetyczce.

Niestety.

Kilka dni temu ściągnęłam sztuczne rzęsy (miałam założone tylko przez 3 tygodnie) i szukałam czegoś, co pomoże podkreślić oko i trochę wydłuży moje rzęsy..
Tusz ma świetną konsystencję, dobrze się do rozprowadza, ale niestety efektu wow nie widziałam. Przypuszczam, że gdybym wzięła tańszy, bardziej pospolity tusz efekt byłby porównywalny...

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Bubel

Maskarę zakupiłam (na szczęście na promocji w Rossmannie) po przeczytaniu opinii na Wizażu. Niestety, mega się zawiodłam. Maskara bardzo skleja mi rzęsy (mam długie, gęste lecz cienkie rzęsy) i wcale ich nie wydłuża, a wręcz przeciwnie - wyglądają na połowę krótsze. Jestem zawiedziona, jednak klasyczne szczoteczki zadowalają mnie bardziej :)

Bardzo przyjemna maskara

Szczoteczka... Ech... Zazwyczaj lubię tradycyjne, grube, włochate szczoteczki w maskarach, ale dałam szansę False Wings z L'Oreala (i był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem) więc ucieszyłam sie mogąc przetestować maskarę Push Up Angel Mascara z podobną, niewielką, plastikową szczoteczką i znów jestem mile zaskoczona!

:) + szczoteczka dobrze rodziela rzęsy
:) + aplikuje odpowiednią ilośc tuszu
:) + mozna budowac efekt i gęstośc rzęs
:) + ładnie wydłuża rzęsy
:) + głęboka, lśniąca czerń
:) + estetyczne opakowanie
:) + nie kruszy się
:) + nie rozmazuje
:) + łatwo sie zmywa płynem micelarnym

Po raz pierwszy używałam tuszu marki Maybelline i muszę powiedzieć, że mnie nie zawiódł - chętnie kupię na przetestowanie inne tusze tej marki.

dobry efekt

Sztuczne rzesy tuszem,okazuje sie,ze to mozliwe. Gleboka czerń, dla mnie odpowiednia szczoteczka. Aplikacja łatwa i przyjemna. Rzęsy wyrażnie zaznaczone.

Beznadziejna szczoteczka

Długo zbierałam się z napisaniem opinii o tym produkcie. Ma świetne opinie a ja zupełnie nie rozumiałam dlaczego... Dostałam ten tusz do testów, bardzo się z tego ucieszyłam i od razu użyłam. Niestety to produkt zupełnie nie dla mnie biorąc pod uwagę całość. Ma beznadziejną szczoteczkę, którą w ogóle nie potrafię umalować moich rzęs (a mam naprawdę duże doświadczenie z różnymi, niektórymi nawet bardzo dziwnymi szczoteczkami). Dla mnie szczoteczka 1/5, w ogóle nie zostawia produktu na moich rzęsach, równie dobrze mogłabym nakładać tusz długopisem, wykałaczką czy palcem. Nie chciałam jednak od razu skreślać całego produktu. Użyłam więc innej szczoteczki i co się okazało? Że sam tusz jest naprawdę dobry! Piękna czerń, nie kruszy się, wytrzymuje na rzęsach cały dzień, a do tego bezproblemowo można go zmyć. Wszystko jest z nim ok, ale ta szczoteczka to dla mnie koszmar. Gdyby była ona inna to byłoby 5/5 a tak coś między 3 a 4, no bo przecież oceniam całość. Na pewno go zużyję - z inną szczoteczką. A, no i jeszcze bardzo podoba mi się opakowanie, co w ogóle nie ma znaczenia, ale przyciąga wzrok :)

Używa produktu od: próbka

Nie do ko

uż od początku tusz zadziwia unikalną szczoteczką, która okazała się bardzo fajna w użyciu. Potrafi dotrzeć do wszystkich rzęs, zarówno w wewnętrznym jak i zewnętrznym kąciku. Włoski są krótkie przez co nie ma problemu dostania się do nasady włosków bez niechcianego malowania skóry między nimi. Maskara jest intensywnie czarna i niewyczuwalna. Daje efekt lekkości bez obciążenia. W mistrzowski sposób rozczesuje włoski, pogrubia je i wydłuża. Nie zostawia grudek ani nie robi efektu "owadzich odnóży". Wygląda naturalnie. Lekko unosi rzęsy, więc jeżeli ktoś ma je proste i trudne do uniesienia, niestety tutaj produkt niewiele zdziała w tej kwestii. Nie utrzymuje też podkręcenia przez zalotkę. Jest trwała i potrafi utrzymać się cały dzień bez kruszenia, ale podczas deszczowej pogody zacznie się kruszyć. Podczas wyciągania szczoteczki, wydobywa się idealna ilość produktu, więc nie musimy go w nic wybierać. Możliwe jest dołożenie kolejnej warstwy, ale pomimo tego nie widać nadmiaru produktu, co z jedej strony jest plusem bo nie ma sztuczności, ale z drugiej nie można jeszcze bardziej podkreślić rzęs. Opakowanie przyciąga wzrok i Jest ciekawe. Myślę, że jest godna zainteresowania, ale jej główne zadanie, czyli podkręcanie, wypada dość słabo. To jeszcze za mało aby powiedzieć o efekcie sztucznych rzęs.

Coś niesamowitego!

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu! Nigdy nie spotkałam się z tak dobrym i wydajnym produktem do makijażu. Fajnie trzyma się na rzęsach, nie kruszy się, nadaję rzęsom sztuczny efekt, nie skleja rzęs, wydłuża je. Nic dodać, nic ująć :)

Jestem na tak!

"Efekt sztucznych rzęs"? Przyznaję, przystępując do testu myślałam, że to ściema, dlatego tym bardziej nie mogłam się doczekać przesyłki z tuszem, by na własnej skórze przekonać się, czy to prawda...

Zacznę od tego, że bardzo polubiłam się z opakowaniem. Jest urocze, jakieś takie inne, z chęcią po nie sięgam już chociażby po to, by ucieszyć oko.

Kwestia szczoteczki... Nieważne, czy przypomina skrzydło anioła, czy nie, prawda jest taka, że spełnia swoje zadanie! Nabiera odpowiednią ilość tuszu, jest odpowiedniej wielkości, dzięki czemu pomalowanie zarówno górnych, jak i dolnych rzęs jest bardzo łatwe.

Sam tusz jest bardzo trwały. Trzyma się cały dzień, nie kruszeje, nie powoduje efektu pandy, nie spływa. Tak, jak pomaluje rzęsy rano, tak pomalowane będą wieczorem. Uwielbiam go za to, nawet w kontakcie z drobną mżawką nie muszę się martwić, że wyglądam, jak gdyby ktoś podbił mi oko.

Efekt? Rzęsy są pięknie rozdzielone, baaaaaardzo wydłużone. Wyglądają po prostu pięknie. Osobiście wolę tusze wydłużające niż pogrubiające, dlatego ten sprawdza się u mnie znakomicie. Zakochałam się w efekcie "wachlarza". Przyznaję, że gdy pierwszy raz użyłam The Falsies, nie mogłam przestać gapić się w lustro, tak bardzo spodobały mi się moje rzęsy. W dodatku wytuszowane rzęsy nie tracą swojego naturalnego looku - nie tworzą się operowo-teatralne kępki, widoczne odległości pięciu kilometrów. Dla mnie to ogromna zaleta.

Czy jest to efekt rzęs sztucznych? Co do długości na pewno. Jednak wiadomo, że przysłowiowych "norek" nic nie zastąpi, choć dla mnie - wielkiej przeciwniczki doklejania czegokolwiek - ten tusz jest doskonały. Spełnił w stu procentach moje oczekiwania i jestem pewna, że jeszcze do niego wrócę, a to rzadkość, bo mało która mascara potrafi mnie naprawdę zadowolić.

Ze swojej strony polecam gorąco, produkt warty wypróbowania, zarówno przez osoby z długimi, jak i krótkimi rzęsami.

Satysfakcja gwarantowana

Tusz spełnił moje oczekiwania, szczoteczka dobrze pokrywa tuszem każdą rzęsę nie sklejając ich tylko świetnie podkręca dając naprawdę efekt sztucznych rzęs. Tusz się nie kruszy, nie rozmazuje, utrzymuje się cały dzień, dobrze się go również zmywa

Fajna nowość.

Lubię tusze Maybelline. Zawsze sięgam po któryś z pogrubiających, z grubą mocną szczoteczką. Ten tusz jest zupełnie inny. Ma cienką i nietypową szczoteczkę i fajny głęboki kolor. Okazało się, że potrafi nie tylko wydłużyć doskonale rzęsy (na co od razu wskazuje kształt szczoteczki), ale również fajnie je pogrubić, co mnie zaskoczyło. Nie trzeba go dużo nakładać, aby osiągnąć idealny efekt.