Yves Rocher, Arnica Essentiel, Soin beaute mains & ongles (Preparat do pielęgnacji rąk i paznokci)

Krem do rąk i paznokci z arniką (ma właściwości ochronne - 2%), kwasami owocowymi z kwiatu hibiscusa (- stymulują odnowę komórkową, regeneruja i zapobiegaja przedwczesnemu starzeniu sie skóry - 0,1%) i prowitaminą B5 (0,1%). Pielęgnuje dłonie i przedłuża ich młodość, wzmacnia paznokcie. Zawiera 8% składników nawilżających.

****

Bardzo polubiłam ten krem już od 'pierwszego użycia' ;)
Zamknięty w poręcznej tubce krem o lekkej konsystencji, błyskawicznie wchłania się w skórę dłoni, nie pozostawiając po sobie żadnej drażniącej warstwy. Świetnie nawilża i pielęgnuje dłonie - już po tygodniu stosowania skóra stała się aksamitna i wygładzona.
Krem jest bardzo wydajny, ślicznie, subtelnie pachnie, a używanie go jest czystą przyjemnością.

Ma swoje zalety

Całkiem dobry krem. Ma miły, choc wyraźny, zapach, dobrze nawilża. Dobry do częstego stosowania. Bardzo podoba mi się że szybko wchłania się w skórę, która pozostaje nawilżona ale 'sucha' - ręce nie lepią się od kremu. Nie zauważyłam by jakoś wyjątkowo pielęgnował skórę lub paznokcie. Dla mnie to dobry zwyczajny krem do rąk.

przeciętny

Jak dla mnie to przeciętny, za to bardzo ładnie pachnący krem do rąk. Potrzebuję czegoś bardziej treściwego, gęstego, silniej działającego. Ten krem szybciutko się wchłania i moje dłonie czują niedosyt. Co do działania na paznokcie, nie wiem, gdyż nie mam z nimi żadnych problemów, jak były, tak i nadal są mocne i zdrowe. :)

Manicure z chmurkami

przyzwoity

Dobry, ale nie lepszy od "zielonego" kremu do rąk YR. Gdyby nie opakowania, nie odróżniłabym ich. Szybko się wchłania, poprawnie nawilża, zostawia nie lepiący się film ochronny. Przyjemny zapach.

świetny

Jestem bardzo zadowolona! Krem jest bardzo wydajny, ładnie wygładza, odżywia i nawilża dłonie. Efekt jest na tyle trwały, że w ciągu dnia po umyciu rąk nie mam nieprzyjemnego wrażenia przesuszonych dłoni. Bardzo pomógł moim paznokciom zniszczonym po zdjęciu tipsów. Jeden z najlepszych kremów do rąk jakie miałam.

milusi

bardzo fajniutki kremik.bardzo ładnie pachnie i ma miła konsystencję.dobrze sie rozprowadza,dłonie sa od razu wygładzone,mile w dotyku.dobrze zmiekcza rowniez skorki przy paznokciach.ogolnie polecam

przyjazny dla dłoni

Kremik sam w sobie jest bardzo dobry: ma przyjemną, puszystą konsystencję (nie za lekką, nie za ciężką) i baaardzo szybko się wchłania, pozostawiając ledwie wyczuwalny, nietłusty film ochronny (a to lubię). Przy wsmarowywaniu pachnie trochę zbyt intensywnie, ale potem na skórze pozostaje już delikatny ziołowy zapaszek. Dobrze nawilża i wygładza dłonie, pielęgnuje skórki, rzeczywiście wzmacnia paznokcie, a nawet mam wrażenie, że je wybiela. I gdyby nie ta cena pewnie tak szybko byśmy się nie rozstali... No nic to, trzeba czekać do następnej promocji...

Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Nawet niezly...

Tak sie sklada ze kupilam go w promocji za polowe ceny, wiec stosunkowo niedrogo... Ale dla mnie ten kremik to zadna rewelacja... niepodoba mi sie jego zapach... taki ziolowy... nawet moglabym powiedziec ze to taki zapach trawy... :P Ale to kwestia gustu, bo niektorzy (np moja kuzynka) uwielbia takiego rodzaju zapaszki... ale to nie dla mnie:) Z nawilzaniem tez szczerze mowiac nie jest najlepiej... za to w miare dobrze sie wchlania, ale nie sadze, zebym kupila go poraz drugi...

Bardzo dobry

Krem ladnie ziolowo pachnie, ma odpowiednia konsystencje, troche leista i jest taki puszysty. Co dla mnie wazne wchlania sie ekspresowo! Nie pozostawia zadnej tlustej warstwy. Nawilza dobrze, nie rewelacyjnie ale wystarczajaco :) Wzmacnia tez paznokcie przy regolarnym stosowaniu. Wygladza skore, dlonie sa bardzo delikatne i jedwabiste. Ma wygodne opakowanie i jest niedrogi. Przyzwoity produkt :)

ilość zużytych opakowań: 1

przyjemny

Gęsty, ale nie tłusty. Ładnie, ziołowo pachnie. Dobrze się rozprowadza i natychmiastowo wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Nawilża, choć nie rewelacyjnie. Za to wygładza, sprawia, że łapki są miękkie, gładziutkie, przyjemne w dotyku. Dobra rzecz na wiosnę i lato, na chłodniejsze pory roku może być niewystarczający. Świetny też do pracy, bo błyskawicznie się wchłania i sprawia, że łapki wyglądają ładnie. Wydajny.

dobry

Jak wszystkie kremy do rąk YR - jest dobry. Skutecznie nawilża dłonie, pięknie je wygładza, działa kojąco, szybko się wchłania, ale efektów pielęgnacyjnych na paznokciach nie zauważyłam. Przyzwoity, lubię go używać.Ilość zużytych opakowań: 2

okej :-)

Dobrze się wchłania (pod warunkiem, że nie nałoży się za dużo). Po użyciu skóra dłoni taje się gładka i miła w dotyku. Zapach... - niedrażniący. <BR>Natomiast w pielęgnację paznokci nie bardzo wierzę.