Pastel Spray (Pastelowe Tony, Spray do włosów)

Pastel Spray (Pastelowe Tony, Spray do włosów)

koloryzujące
w sprayu
płyn
Trwałość
do kilku myć

Pomyłka :)

Nie mam pojęcia kto wpadł na to, że nakładanie takich produktów w formie sprayu ma sens :) Przetestowałyśmy z koleżanką 2 opakowania produktu. Ja mam rozjaśniane włosy, ona naturalny ciemny blond. Na jej włosach nie zrobiło to nic, oprócz kolorowej poświaty u mnie dało ładny kolor ale spłukał się już po jednym myciu.
Co do nakładania..śmiech przez łzy.
Bez rękawiczek, zabezpieczenia wszystkiego wokół folią i ręcznika na ramionach spray jest wszędzie tylko nie na włosach :) Aplikator jest na tyle dziwny, że ciężko wymierzyć odpowiednia ilość na włos, czy to krótszy czy dłuższy i równomiernie pokryć włos lub chociażby końcówki.
Próbowałam to później nakładać to na różne sposoby bo oba opakowania trafiły do mnie (koleżanka doszła do wniosku że dla niej bez sensu).
Pryskałam na rękawiczke i wcierałam, z przechyloną głową w dół, płukałam, wychodziło za każdym razem przekomicznie.
Trzeba powiedzieć że, kolor ładny i wydajne to bo do tej pory nie mogę tego zużyć :D
Dużo prościej kupić różową płukankę.

Coś dla charakterów zmiennych jak pogoda w górach

Skusiłam się na odcień Candy Cotton, czyli taki pastelowy róż. Kosztował 15 zł. W pierwszej chwili myślałam, że będzie miało to formę sprayu, jak lakier do włosów czy coś, okazało się jednak, że to taki spray na pompkę. Nakłada się go na mokre włosy. Psikając na swoje włosy zapsikałam pół łazienki, na szczęście pigment dość łatwo schodził. No właśnie, do tego zmierzam. Napisane było, że utrzyma się chyba do 3-4 myć? Coś w ten deseń (widziałam że poszczególne kolory miały zostawać na dłużej lub krócej). W moim przypadku kolor wypłukał się już po pierwszym myciu w 90%. Akurat od dawna czegoś takiego szukałam! Czegoś, co pozwoli mi jednorazowo wykreować coś zupełnie innego,a potem nie pozostawić po sobie śladu,a już tym bardziej spustoszenia. Teraz co do koloru: Firma wyraźnie zaznacza, że jest to produkt przeznaczony do włosów od bardzo jasnego, do średniego blondu! Na ciemnych włosach nie będzie widać żadnego efektu. Moje włosy są w kolorze średni blond. Efekt był fajny, ciemny truskawkowy blond. Barwnik jest bardzo różowy, liczyłam na coś delikatnie bardziej brzoskwinkowego, mogłam wziąć kolor apricot, ale to już moja wina :D

+Ciekawy kolor
+szybko się zmywa
+starcza na około 2-3 razy na całą głowę, jest wydajny!

-trzeba nakładać na mokre włosy

Fajny efekt na wieczorne wyjscie

Schodzi po jednym myciu, a na włosach bardzo fajnie sie utrzymuje - można sobie takim sprayem popróbować przed ostateczną zmianą koloru, nie brudzi ubrań i łatwo go zmyć szamponem. Jedyny minus jest taki ze niektóre kolory nie wyglądają dobrze lub nie wychodzą na ciemnych włosach.