AA Deo Soft, Antyperspirant z kaszmirem 0% alkoholu

AA Deo Soft, Antyperspirant z kaszmirem 0% alkoholu

Zgłaszająca osoba: WenaJ

Antyperspirant o bardzo ładnym kwiatowo pudrowym zapachu z kaszmirem działającym nawilżająco. Dobrze chroni przed potem i jego zapachem.

Skład: Aqua, Aluminium Chlorohydrate, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Polysorbate 20, Hydroxypropylcellulose, Allantoin, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Parfum.(16.11.2007)

Cena: ok. 10zł / 50ml

Odpowiedni dla delikatnej i wrażliwej skóry

To jeden z pierwszym antyperspirantów jakie zaczęłam używać jako nastolatka - dawno temu :) Muszę przyznać, że jest całkiem dobry, ładnie pachnie.

Zalety:
+ ładny delikatny zapach
+ nie podrażnia, ponieważ jest bez alkoholu można go użyć od razu po goleniu/depilacji
+ łatwo się rozprowadza
+ nie brudzi

Jedyną WADĄ jest trwałość, niestety wytrzymuje do połowy dnia :(

Używam tego produktu od: przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 kulki

Mój KWC

Parę lat temu stosowałam antyperspirantu z Nivei, z alkoholem, który po jakimś czasie strasznie podrażnił skórę moich pach- przez 2 tygodnie musiałam zaprzestać stosowania jakiegokolwiek antyperspirantu/ dezodorantu.

Plusy:
- doskonały o każdej porze roku,
- zmniejszył potliwość,
- delikatny zapach,
- brak podrażnień, nawet po goleniu,
- chociaż na początku wydaje się kleisty szybko schnie
- nie brudzi ubrań.

Minusy:
- Brak

Ilość zużytych opakowań: sporo

Delikatny

Produkt mam w nieco innym, nowym opakowaniu oraz o troszkę innym składzie, zdjęcie poniżej.

+ bardzo przyjemny, taki romantyczny zapach
+ konsystencja jest ok
+ nie brudzi ubrań
+ zapobiega delikatnej potliwości

- niezbyt długo się utrzymuje na skórze, przez co potem mam wysuszone pachy
- nie nawilża, a trochę wysusza
- po depilacji się nie sprawdza, trzeba użyć kremu

Jest to bardzo przeciętny kosmetyk, sama nie wiem czy go jeszcze kupię czy wypróbuję inne z tej firmy

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 50ml

Manicure - kolorowy french

Zbyt delikatny

Zapach bardzo ładny, nie podrażniał pach po goleniu. Natomiast działanie antyperspiracyjne żadne. Jest pod tym względem zbyt łagodny. Nie zauważyłam, aby brudził ubrania.

Średnia

Podobnie jak moja przedmówczyni kupiłam ją w promocji ( 2 kulki za 7,99 różowa i niebieska zakrętka – czyżbym kupiła w tym samym miejscu?) Kupiłam jeszcze kulkę z zieloną zakrętką - ohydztwo!!! Niewiarygodnie odpychający zapach. Niebieska niewiele lepsza. Tylko różowa zdała egzamin. Ładnie pachnie, nie zawiera alkoholu, więc w ogóle nie podrażnia. Z tą ochroną to nie daje za bardzo rady. Chroni może 2-3 godziny.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Nie działa...

Kupiłam tą kulkę w promocji - 2 sztuki (ta i z niebieską zakrętką - o zgrozo!!!) za 7,90 i strasznie żałuję tych pieniędzy...

Jedyne plusy, jaki znalazłam to fakt, iż ślicznie pachnie i dobrze się rozprowadza... to tyle...
Jeśli chodzi i działanie to jest beznadzieja... Nie ogranicza pocenia (a nie mam aż tak dużych z tym problemów), w żaden sposób nie chroni, a to był główny cel tego zakupu...

Używam go w kółko - rano, po kąpieli, potem w ciągu pracy (noszę go ze sobą, bo nie chcę go wyrzucić skoro za niego zapłaciłam...), jak wrócę do domu i się przebiorę, i po kąpaniu przed pójściem spać... To jeszcze w takich warunkach jako tako daje radę...
Nie wiem, jak zmęczę to drugie opakowanie...

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Kompletnie nie działa

Ta kulka leży u mnie w szufladzie od niepamiętnych czasów i nie mogę go skończyć, trzymam na czarną godzinę. Niestety w ogóle nie działa, chociaż nie mam problemów z poceniem się.

+ śliczny zapach
+ wydajna
+ stoi "na głowie", dzięki czemu nie trzeba czekać aż produkt spłynie na dół, gdy została już końcówka, a przy tym nie wylewa się
+ delikatna, nie podrażnia, można stosować po depilacji
+ nie pamiętam, żeby brudziła ubrania, ale jeżeli to robi to na pewno w małym stopniu, bo nie zapamiętałam :)

- nie chroni przed potem ani przed jego zapachem, tylko przez pierwsze parę godzin, ale nie daje rady chociażby 7-8 godzin, nie wspominając o wysiłku lub stresie
- naprawdę długo schnie

Używam tego produktu od: nie pamiętam, kiedyś kupiłam i tak leży, na pewno już ponad rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

na razie ulubiony

delikatny, naprawdę ładnie pachnie. pachy są gładkie, ogranicza potliwość, chociaż nie w 100%. wysoka wydajność.

delikatnie się klei, ale można to przeżyć.

na co dzień najlepszy, do zadań specjalnych ulubionego jeszcze nie znalazłam:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry

Pisany z perspektywy osoby, ktora nie ma problemow z poceniem sie:

zalety: wspanialy zapach, delikatny, nie podraznia po depilacji, nawilza, w miare dobrze chroni

wady: wolno się wchlania

Używam tego produktu od: uzywalam ok. 1 m-c

Wogóle nie chroni przed potem

Sotosowalam w czasie ciazy poniewaz wtedy skore mialam wyjatkowo wrazliwa i wszystko ja podraznialo ta kulka mi pomogla - w sensie nie podrazniala skory, nie wysuszala. wtedy jeszcze nie wiedzialam ze ten dezodorant jest malo skuteczny co do potliwosci moze dlatego ze wiekszosc ciazy przelezalam w lozku... puzniej po ciazy rowniez stosowalam i nie chronil mnie wogole... strsznie smierdzialo , tak jakbym wcale nie uzywala dezodorantu... Nie Polecam.

Delikatny dla skóry a skuteczny

Używałam go latem w największe upały i sprawdził sie świetnie! Konsystencja kremowa, nawilżał pachy, pięknie pachniał, zapobiegał poceniu się, nie podrażniał pach, dobrze się rozprowadzał, szybko wchłaniał i dobrze chronił przed potem, na pewno do niego jeszcze wrócę:)

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

pociłam się zawsze, nawet gdy było mi zimno.. w dodatku miałam problemy, wiele kosmetyków uczulało mnie, pachy były obolałe i czerwone..
ten dezodorant jest idealny - pachy są gładziutkie.
Nie pocę się - lecz nie wiem, czy to zasługa kosmetyku czy tego, że po prostu wyrosłam :)

Ilość zużytych opakowań: trzy