Apricot Scrub Cream

Apricot Scrub Cream

Krem do oczyszczania skóry z morelą. Usuwa obumarłe komórki, wygładza skórę i przywraca twarzy świeży wygląd. Sprawdza się rownież na łokciach.

Świetnie złuszcza naskórek

Świetny Scrub, złuszcza tak jak potrzeba jest ostry i świetnie sobie poradził z moimi porami oraz blizenkami po wyciskau krostek :):) Byłam nim zachwycona... dopóki nie wycofali :( Nie wiem dlaczego tak się stało :( Widzę tu sporo pozytywnych opinii.

Używam tego produktu od: dawno temu

jeden z ulubionych

Bardzo lubiłam ten peeling i kupowałam go regularnie, dopóki nie dowiedziałam się w sklepie, że wycofali tą serię (??). Szkoda... Stosowałam go do twarzy i ciała, ładnie wygładzał i oczyszczał, miał dużo peelingujących drobinek, a przy tym był bardzo tani. Gdyby się pojawił, kupowałabym znowu, chociaż nie jest to peeling o jakimś dodatkowym działaniu pielęgnacyjnym, po prostu dobrze złuszcza naskórek.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

jest ok tylko czeba wiedziec

moje drogie panie zanim zadecydujecie sie na peeleng ocencie swoja skore jeslinie umiecie popros oto kosmetyczke pamietajcie ze ptrzy atopowym zapaleniu skory tradziku wykwity z trescia ropna-krosty (pryszcze)nie stosuje sie takich polingow ani przy cerze suchej naczyniowej i wrazliwej a bron boze przy tradziku rozowatym kazdy peeleng stosuje sie do innej cery i do innej partii ciala polecam go do stop dloni brzucha posladki i pamietajcie nie za czesto bo pelendgizaczesto stosowane moga odwodnic skore a co za tym idzie sucha skora szybciej sie starzeje itd pozdrawiam acha jesli stosujecie do cery suchej ten otopeleng to apmietajcie o dolnych partiach ciala od twarzy uciekajcie pamietajcie o stonizowaniu cery aby przywrucic wlasciwe ph apotem nawilzenie odzywienie itd najlepszy jest dla cery tlustej

Używam tego produktu od:22.05.2007

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Peeling, ale do czego...?

Kupiłam jak zwykle zachęcona ocenami wizażanek ;).
Jestem rozczarowana - peeling zbyt mocny do skóry twarzy. Mocno mnie podrażnił, mimo, że nie mam wrażliwej skóry i traktuję się delikatnie.
Czasem używam na kolana, pięty i łokcie - jest różnica, ale nie wiem czy to za sprawą ów peelingu czy sizalowej rękawicy (polecam!).
Opakowanie ciekawe, ale niezbyt wygodne.
Plus: peeling bardzo, bardzo wydajny (tylko po co ;)?)Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

pomyłka

Jedyne, co mi się spodobało w tym kosmetyku, to opakowanie i nic poza tym.
Zapach mdły, przesłodzony.
Konsystencja peelingu jest rzadka, z wielkimi "drobinkami " peelingującymi.

Ten kosmetyk ścierał, a i owszem, tylko aż za dużo - jedne skórki znikały, a pojawiały się nowe, w innym miejscu twarzy, chociaż starałam się masowac buzię jak najdelikatniej.
Istotnie - rysował skórę.

Ostatecznie skończył jako peeling do stóp i tu się nawet sprawdził, ale nie takie bylo jego przeznaczenie.

Używam tego produktu od:już nie używam

Horror

Miałam scrub w poprzednim opakowaniu. Był to mój pierwszy scrub do twarzy i wspominam go z gęsią skórką... Ma ostre wielkie "drobinki" ścierające, spływał z twarzy. Twarz była zaczerwieniona i miałam wraznienie że te "drobinki" ją porysowały. Na opakowaniu było napisane, żeby dla lepszych efektów użyć na suchą twarz - no dajcie spokój!! Ja naiwna, spróbowałam!! Na wilgotnej zrobił rewolucję to na suchej jeszcze gorzej... Wyrzuciłam go po kilku uzyciachUżywam tego produktu od: miałam go jakies 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: uzyłam kilka razy przez kilka miesięcy i wyrzucilam

nie jest zły.

Rzeczywiście, jest bardzo podobny do St. Ives, jednak dostaje * mniej niz tamten peeling. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że, jak pisały poprzednie recenzentki, zostawia na twarzy dziwny, tłustawy film - moze cerom suchym to odpowiada, ale mojej tłustej absolutnie nie. Poza tym jakoś ciężko sie zmywa.
Ściera dobrze, drobinki są duże i dość ostre. Nie kupię więcej również ze względu na ten arcyniewygodny słoiczek, ale nie odejmuje za to gwiazdek, bo ślepa nie jestem - widziałam, co biorę. Aha, zapłaciłam za niego oszałamiającą kwotę 5 zł ;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie,
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze.

lubie:)

Sympatyczny peeling, o calkiem fajnej konsystencji.Jako jedyny nie powoduje efektu 'sciagniecia' skory.Jest mila w dotyku, troszke zarozowiona-to dobrze;) nie mam sie do czego przyczepic, uzywam ok2 razy na tydzien, ale podkreslam ze jest delikatny i nie dziala destrukcyjnie:) polecam

Używam tego produktu od:ok. roku
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo dobry peeling :)

Skusiłam się na ten peeling,gdyż akurat był w promocji.I nie żałuję :) Ma bardzo fajny,delikatny zapach i bardzo dobrze ściera obumarły naskórek.Mam tłustą cerę także duże drobinki nie podrażniają jej,są w sam razy.Skóra jest po peelingu gładka i miła w dotyku.Mogłabym się nim codziennie peelingować ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego.

najlepszy

Ma mnostwo ostrych drobinek (i dlatego trzeba bardzo delikatnie masowac nim skore), fajna konsystencje, jest niesamowicie wprost wydajny. Spelnia swoje zadanie w 100%, buzia po uzyciu jest gladziutka i mieciutka:) No i tani jak barszcz:) Gdyby nie to ze zostawia leciutki film byloby 5 gwiazdek:)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:zaczynam drugie

Lubie go:)

Prawde mowiac jest to chyba jeden z najlepszych peelingow jakie mialam:) Jak dla mnie ma chyba same plusy. Ladnie pachnie, dobrze sciera obomarly naskorek, a skora jest po nim taka gladziutka i milutka w dotyku. Duzym plusem jest tez jego cena, poniewaz w promocji moge go kupic za ok 4 zl:)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Niestety....

Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu, ale bardzo się zawiodłam.

Peeling jest toporny, 'drobinki' są ogromne i podrażniły mi cerę. Właściwie mogłam sie tego spodziewać, bo wciąż jeszcze mam trądzik i dużo specyfików mi ją podrażniło.
Opakowanie jest wygodne, estetyczne 'jak z babcinej półki' :) Zapach nie jest piękny, ale do wytrzymania. Cena też zachęca (około 4-5zł).

Jednak dla mnie okazał sie dobry do pięt :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno od kilku miesięcy...