Scholl, Odour Control, Foot Gel Extra Strength

Scholl, Odour Control, Foot Gel Extra Strength

Zaawansowana 24-godzinna ochrona przed przykrym zapachem i poceniem się stóp.
Działanie antyperspiracyjne pomaga utrzymać suchość i świeżość stóp.

Mocny Sredniak

Ogolnie zel ma przyjemny, krotkotrwaly zapach.
Stopy znqcznie mniej sie po nim poca, ale nie usuwa pocenia calkowicie.
wedlug mnie totalnie nie wysusza skory stop. Jest taka sama przed jak i po zastosowaniu zelu.
jest ok, ale bede szukala dalej...

Ilość zużytych opakowań: 1, duze

Działa!

Świetny preparat! U mnie działa długo od 6:30 do 22:)
Mam ogromny problem z nieprzyjemnym zapachem stóp,a to cudo jest moim wybawieniem.
Przyjemnie pachnący i dobrze wchłaniający się żel.TRoszkę wysusza,ale co tam...ważne,ze likwiduje odorek:)
Używam od ok roku,teraz zakupiłam 4 opakowanie,więc nie jest żle z wydajnością.

pozytywna ochrona

Dobry produkt! Bardzo dużo biegam i trenuję, a moje stopy wymagają szczególnej ochrony. Z tego względu szukałam czegoś, co mogłoby pomóc mi zachować codzienną świeżość. Ten kosmetyk sprawdza się świetnie:

+ działa jak antyprespirant, chroni na długo przed poceniem się stóp

+ niweluje przykry zapach spoconych stóp

+ wygodny w użyciu

+ cena w granicach rozsądku

+ duża wydajność

Wadą, którą zaobserwowałam jest to, że trochę przesusza stopy, więc dobrze jest zaopatrzyć się w jakiś krem nawilżający i stosować go np. na noc. Ogólnie produkt świetny, polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

kupię go ponownie :)

Ten produkt odkryłam przez przypadek, ale cieszę się że to się stało. Niestety w okresie letnim mam problemy z poceniem się stóp. Na szczęście stopy nie wydzielają intensywnego zapachu, ale sama świadomość tego że się pocą nie jest niczym miłym. Odkąd zaczęłam używać tego produktu, stopy mam suche, zadbane, nie są wysuszone. Dla mnie jest ważne też to, że po użyciu tego żelu brud nie „klei” się do stóp:). Trzeba uważać żeby nie użyć produktu zbyt dużo, bo zostawia biały nalot i widać go na stopach (nie wygląda to estetycznie).

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Idealny na lato

Używam go już trzeci sezon i nie wiem skąd tyle negatywnych recenzji. Dla mnie jest idealny.
Stosuję go zawsze, działa przez cały dzień, nałożony rano. Jedna uwaga: nie należy przesadzać z ilością kosmetyku. W zupełności wystarcza ilość odpowiadająca ziarenku grochu na jedną stopę. W razie użycia większej ilości wchłania się długo i zostawia nieestetyczną białą warstwę. Jest niesamowicie wydajny. Używam go tylko latem - jedna tubka starcza na 5-6 miesięcy (przy ilościach o jakich pisałam). Ma lekki, świeży zapach, który wyczuwalny jest jedynie podczas aplikacji.

Używam tego produktu od: trzeci sezon
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Kiepski jak na scholla

Żel jest beznadziejny!

Jak dla mnie nie ma żadnych plusów.

Wady:
- stopy się po nim dalej pocą
- zapach jest dość dziwny, niby ok, ale jak stopy się zaczynają pocić to połączenie jest okropne
- zostawia na stopach białą warstwę. Wątpię żeby aż tak wysuszał, więc pewnie żel po wyschnięciu tworzy obrzydliwy biały nalot na stopach, ktorego nie da się pozbyć, nawet przemywając stópki wodą
- długo się wchłania.

Najgorsza jest ta biała warstwa, jak to zobaczyłam stwierdziłąm że chyba jakikolwiek krem był by lepszy.

Wstyd dla scholla za takie badziewie.
Świetny jest natomiast spray do stóp z tej marki - skuteczny i świetnie pachnie.

działa, ale wysysza

Stropy pocą mi się niemiłosiernie po 10 godzinach w szpilkach lepiej ich przy ludziach nie ściągać.

Kupiłam żel, żeby pozbyć się problemu i nie mogę powiedzieć, że nie działa.

Faktycznie po posmarowaniu stopy się nie pocą, nie ma brzydkiego zapachu, ale niesamowicie wysusza.
Skóra na stopach jest biała, sucha, szorstka i nic nie daje stosowanie masek nawilżających co drugi dzień.
Niby odour control, ale dalej wstyd buty ściągnąć.

Nie tego spodziewałam się po marce Scholl.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Taki sobie ..

Mam problemy z poceniem się stóp i przykrym zapachem . Dzięki temu żelowi mniej się pocą , ale tylko troszeczkę .Nic specjalnego .. Po tej cenie 20 zł spodziewałam się czegoś lepszego .

Wychodząc poza temat polecam peeling złuszczający do stóp z marki scholl . Też cenowo ok 20 zł , ale sto razy lepszy niż ten żel :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie zachwycił

Nie jestem pod wrażeniem tego żelu kompletnie.Działanie przeciwpotliwe sprawdza się u mnie przez jakieś 3 godziny.Wprawdzie ja sporo dreptam,a to robi swoje i stopy sie pocą,ale wiem że można wyprodukować bardziej skuteczny kosmetyk bo miałam przyjemność się z takowym już w swoim życiu zetknąć (niestety zbyt ciężko dostępny,jesli jeszcze wogóle i tylko w aptekach). Zapach średnio przyjemny,nie relaksuje,trochę dezodoryzuje. Na plus szybka wchałanialność żelu. Nie zauważyłam wysuszania skóry,ale to może dlatego że stosuję zamiennie z innym kremem(nawilżającym zresztą).Wydaje mi się,że jak na scholla,produkt dość średniej jakości.Są obecne na rynku inne podobne antyodoracze :-),a w niższych cenach.Ja raczej będę szukać dalej lepszych, skuteczniejszych.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:prawie 1

Stopy sie nie poca ale..

wysusza mi skore na wior, po prostu wstyd sie komus pokazac :/ jest skuteczny (w duzy upal nieco mniej), wchania sie dosc szybko. nie wiem czy kupie ponownie bo zakupilam teraz z tej serii spray.Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:w trakie 1

dobry, ale...

Skuteczny, przyjemny w użyciu /żelowa konsystencja/ ale 2 plusy mniej bo według mnie bardzo wolno się wchłania, trzeba mu dac ok.15 minut , w porównaniu z Podexinem -bardzo długo.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

;D

Jestem mile zaskoczona, kosmetyk ma zelowa konsystecje , szybko sie wchlania, stopki sie nie poca nawet w upaly. Jak zdejme buta to wiem ze nikogo nie zabije zapachem ;P. Wydajny.

Używam tego produktu od:miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1