Bio Specific, Duo Beaute (Podwójna maseczka jednorazowa (peeling roślinny + maseczka zwężająca pory)

Dwie uzupełniające się maseczki do stosowania jedna po drugiej. Pierwsza jest w postaci peelingu roślinnego, który dokładnie oczyszcza twarz i sprawia, że nabiera ona większego blasku.
Druga maseczka peel-off zwęża pory. Ujednolica i wygładza skórę.
Produkt jednorazowego uzytku w postaci saszetek.
Nie polecany dla wrażliwej skóry.

Cena: 3,90 zł

Średnia ale nie tania zabawka

Mam mieszane uczucia co do tego duetu. Po pierwsze peeling - jest niby przyjemny w użyciu, ale nie zauważam jakiegoś spektakularnego działania, oczyszczania etc. Zapach ma trochę mdły, ale w sumie łatwo się zmywa. Wystarcza spokojnie na całą buzię i szyję.

Po drugie maseczka - ma bardzo "spirytusowy" zapach, nie jest zbyt delikatna dla buzi. Po solidniejszym peelingu (a zgodnie z zaleceniami producenta maseczka ma być nałożona po zmyciu peelingu) buzia piecze przez kilka minut po nałożeniu. I maseczka jest albo mniej wydajna, albo jest jej mniej. Wystarcza tylko na buzię, przy dość cienkim nakładaniu zresztą.

Nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów używania tych kosmetyków. Mam cerę mieszaną i oczekiwałam, że skoro ma oczyszczać, to ją oczyści. Niestety nie oczyszcza, ale pojedyncze opakowanie jest wygodne, choć drogie. Za tą cenę są lepsze maseczki, nie tylko jednorazowe.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: z 5 to na pewno

Oj uzupełniają się...Aż boli!

Moja skórka niby ze wszystkich tesktów wynika,że jest normalna. Hmm. A na nosku mam wągry.Tylko i więcej nie mam problemów.Hmm,mam uczulenie lekkie na zimno,ale uwzględniałam to. Wynik-zawsze,forever,wsegda-NORMALNA.
Aż pewnego razu zechciało mi się dla niej zrobić hardcore.Ot tak-żeby była bez wągrów! No,kupiłam te saszetki,zrobiłam peeling,a tarł on mocno! Serio. Potem maseczka. I tu był ten hardcore. Nic nigdy w życiu mnie tak nie piekło jak TO! Nigdy w życiu! Chciałam płakać. A maseczka się ściągała jakoś,choć opornie.
Później spojrzałam w lusterko. Wągrów nie ma! I do dzisiaj,a było to dwa tyg,. temu,wągrów nie ma! Jestem szczęśliwa ;)
I dlatego to KWC>

Używam tego produktu od:Czasy

Nie warto

Jestem zawiedziona tym zestawem. To chyba mój pierwszy peeling, który wcale dobrze nie oczyszcza twarzy, a kiedyś YR miał taki super peeling Les Gestes Essentiels , ale go wycofał i ten w ogóle nie równa się z tamtym.
Maseczka też nienajlepsza. Nie zauważyłam zbytniego oczyszczenia cery, ani tym bardziej żadnego blasku. A po maseczkach oczekuję spektakularnego efektu, bo takie mają zadanie. Ten zestaw tego zadania niestety nie spełnia.

Używam tego produktu od: 2 razy

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

bardzo lubie

Mam bardzo trudna skore-jednoczesnie alergiczna i mieszana ze sklonnoscia do naglych zmian-przetluszczania i zanieczyszczen.
Maseczki uzywam wlasnie w momentach gdy cera mi glupieje .Bardzo szybko poprawia jej stan:)
Peeling jest swietny-bardzo skuteczny,zawiera ziemie okrzemkowa wiec oczyszcza naprawde solidnie.

Dolaczona maseczka jest bardzo skuteczna.Szybko poprawia stan skory,zweza pory,odswieza.Uzywana razem z peelingiem tworzy mega oczyszczajacy duet ktory nie taz mi pomogl. Stosowalam kazdy produkt solo i tez bylam zadowolona.
Jedyna wada maseczki to jej mocny zapach.

Male opakowanie bardzo mi odpowiada-kupuje gdy potrzebuje,zuzywam i wyrzucam.I na podroz te nadaje sie idealnie.

Podsumowujac -uzywalam wiele maseczek peel -off ale ta odpowiada mi najbardziej.No ..chyba ze znajde zastepce to wtedy edytuje moja recenzje:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:z 10 :)

może być

Kupiłam kilka miesięcy temu i przeleżała sobie ponieważ wydawała mi się zbyt pracochłonna. Az dwie saszetki mam zużyć za jednym podejściem?
Ale w końcu nadszedł jej wielki dzień.
Piling dość gruboziarnisty, mocny i ostry. Skóra po nim lekko zaczerwieniona, ale gładka i dokładnie oczyszczona. Z niego byłam najbardziej zadowolona, pomimo tego, że nie do końca podobał mi się zapach.
Maseczka peel-off którą nakłada się po pilingu zrobiła mniej korzystne wrażenie - zasychała dłużej niz zalecany na opakowaniu czas. Mimo tego do końca nie wysuszyłam kawałka z boku policzka.
Po zastygnięciu zeszła dobrze - oprócz tego felernego fragmentu z boku.
Tyle, że taki sam efekt miałam już po pilingu, maseczka peel-off nie wnosi niczego nowego, a jej stosowanie zdecydowanie wydłuża cały zabieg.
Pojemność obu saszetek starcza na jeden raz - nie wyobrazam sobie, że mozna by coś osiągnąć dzieląc zawartość na dwie połowy.

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:1 całe

świetna!

Zużyłam już wiele saszetek tego produktu i mogę powiedzieć jedno: jest świetny!!!! :D Peeling jest konkretny, ma dużo sporych drobinek, które ślicznie ścierają martwy naskórek, a przy tym peeling jest bardzo delikatny dla skóry (nie podrażnia, nie uczula, nie trze skóry). Cera po użyciu peelingu jest gładka, świetlista, wypoczęta, rozjaśniona, dobrze oczyszczona. Maseczka ma fajną, trochę żelową konsystencję, ładny zielonkawoprzeźroczysty kolorek.:) Nałożenie jej na twarz nie sprawia problemu.;) Rzeczywiście już po 15-u minutach maseczka całkowicie zastyga na twarzy i bez problemu można ją zdjąć w całości z twarzy (przy żadnej innej maseczce peel-off nie zdarzyło mi się, aby dało się ją zdjąć w jednym kawałku, a przy maseczce YR to po prostu standard, że od razu schodzi cała :D). Maseczka nie napina skóry, nie trzeba jej szarpać przy zdejmowaniu. Nie pozostają po jej zdjęciu żadne resztki na twarzy. Skóra jest dogłębnie oczyszczona, rozjaśniona, koloryt ujednolicony, pory zwężone, cera zmatowiona, wypryski zmniejszone. Mnie skóra nie piecze jakoś specjalnie po nałożeniu tej maseczki (chociaż czsem preparat oczyszczjący musi piec troszkę oczyszczając dogłębnie pory skóry ;) ). Dziewczyny, które skarżyły się na tę maseczkę zrobiły, moim zdaniem, błąd nie używając całego kosmetyku od razu (zarówno peelingu, jak i maseczki), bo wyraźnie jest zaznaczone, że jest to produkt jednorazowego użytku. Jeśli więc nie użyło się go zgodnie z zaleceniami producenta, to wg mnie nie należy się wypowiadać na jego temat.:P Mi też się wydawało, że można spokojnie rozdzielić peeling i maseczkę na 2 użycia, ale to jednak błąd. Moja koleżanka tak właśnie robiła przez jakiś czas i owszem, była zadowolona z tego produktu i rezultatów, jakie daje jego używanie, ale nie aż tak, jak ja. Okazało się, że po prostu nie używała tego jednorazowego przecież produktu na raz, tylko przynajmniej na 2 razy.:P Odkąd zaczęła ją stosować zgodnie z zaleceniami producenta tak, jak ja to robię (czyli jednorazowo), jest oczarowana tym produktem tak samo, jak ja.:D Dodam, że regularne stosowanie tej maseczki naprawdę pomogło mi wygładzić powierzchnię mojej skóry, ujednolicić jej koloryt, zmniejszyć trądzik, zwężyć pory, zmniejszyć zaczerwienienia.:) Używałam też wersji w tubce o poj. 75ml (jest już oczywiście bez peelingu, tylko sama maseczka ;) ) i jest równie świetna, a wychodzi ekonomiczniej.;) No i oczywiście producent nie poleca tej maseczki do skóry wrażliwej, więc dziewczyny skarżące się na szczypanie, pieczenie, itp. może mają po prostu wrażliwą skórę (tak jak, np. ma to zaznaczone w swoim profilu czarna_koralina) i nie powinny jej w takim razie używać.:( Ja mam lekko wrażliwą cerę, a mi ta maseczka nie szkodzi, a właśnie pomaga.;) Polecam z czystym sumieniem, tylko proszę Was dziewczyny: używajcie całości na jeden raz!!!!

Ilość zużytych opakowań: wiele...już nawet nie liczę ;)

nienajgorszy

zalety:
- wydajna - spokojnie można się nią podzielić z siostrą lub mamą :)
- peeling delikatny, ma trochę dziwny zapach, ale ładnie złuszcza naskórek, skóra po nim jest rozświetlona i miękka
- maseczka peel off bardzo ładnie schodzi, nie trzeba po niej używać toniku czy mleczka

wady:
- maseczka peel off jakaś taka nie bardzo... trochę piecze po nałożeniu, poza tym, efekt jest niezadowalający - właściwie nie widzę żadnego działania

Używam tego produktu od: rok

Maseczka-beznadzieja,peelingOK

1 dodatkowa gwiazdka za peeling, natomiast maseczka- nieporozumienie.Nie oczyszcza (miałam wrażenie ,że po samym peelingu cera była jaśniejsza),wręcz uwidacznia pory a nawet podrażnia bardziej suche policzki.Na szczęście spróbowałam przed kupieniem całej tubki maseczki.Fatalna.
Używam tego produktu od:1 dzień
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

fajna

Bardzo fajny pomysł z taka saszetką:) Można wszędzie ze soba zabrać. Peeling jest trochę tłustawy, ale bardzo dobrze oczyszcza skórę. Jest delikatny. Maseczka ma bardzo intensywny zapach, ale dobrze działa. Oczyszcza skórę. Jednak ja wole po zerwaniu jej przetrzec jeszcze twarz tonikiem. Bardzo fajne rozwiązanie. Podoba mi sie.

Używam tego produktu od:wakacji

mała tragedia w 2 aktach

Pod wzgledem efektow maseczka nie jest taka zla, ale jednak wymaga dopracowania.
Co do 1 saszetki - peelingu, to jest on dosyc ostry i fajnie sciera, ale niesamowicie smierdzi :(
Sama maseczka (niby peel-oof) jest tragiczna. Strasznie czuc ja alkoholem i zapach ten powodowal u mnie lzawienie oczu. Skora po nalozeniu piecze!! Balam sie, ze jak ja sciagne, to bede miala super podraznienia (na szczescie do tego nie doszlo). Zgodnie z zaleceniem na opakowaniu, nalezy ja trzymac tylko 15 minut i potem sciagnac. Jednak nawet po 20 min w ogole nie chciala zaschnac! W koncu probowalam zmyc ja woda i dopiero peeling ja ruszyl.
Za to wszystko jeden wielki olbrzymi minus!!
Nie daje jednej gwiazdki, bo w sumie efekt po jej zmyciu byl ladny - zmatowiona cera, widocznie zwezone pory.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno