Avon, Planet Spa, Icelandic Mineral Waters, Cooling Body Mist (Chłodząca mgiełka do ciała)

Islandzkie wody z lodowca są najczystsze na świecie. Bogate w minerały i witaminy fantastycznie oczyszczają ciało i ducha, niosąc spokój i piękno. Woda z krystalicznie czystych islandzkich źródeł jest bogata w miedź, cynk, witaminy A i E. Chłodząca mgiełka do ciała Wody Mineralne Islandii cudownie odświeża i przyjemnie chłodzi.

o tak

Przedewszystkim śliczny zapach , odświerza skórę , świetny nalato .Skóra po nim jest nawilżona i pięknie pachnie. Bardzo fajne opakowanie , szkoda że nie można go już kupić

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niestety tylko jedno

chłodzi, ale

Mogę jasno powiedzieć i bez przymusu: naprawdę chłodzi! Jest wydajny, kupiłam go dość tanio na allegro. Zapach przyjemny, choć nie w moim stylu, coś takiego neutralnego. Nie nawilża, w porównaniu do innych mgiełek dłużej się wchłania i tuż po popsikaniu jest wrażenie brudu i osadu, ale to mija. Taka sobie:) wątpie abym do niej wróciła, mam jeszcze pół i po tej połowie pewnie będę miała dość.
(jak psiknie się na ubrania zostawia lekkie plamki, zaleznosci od tkaniny.. ;))

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa

Fajna sprawa

Jak w opisie :)

Dostałam ten produkt od konsultantki, teraz pewnie sama bym go sobie chętnie sprawiła ;)
Używałam tej mgiełki latem, np idąc na 14 do pracy przy 30 stopniowych upałach sprawdzała się super jako szybkie odświeżenie ciała :)

* ciekawe rozwiązanie - produkt dwufazowy, ale nie zauważyłam żeby zostawiał jakieś tłuste plamy na ubraniach, całe szczęście :)
* rzeczywiście chłodzi (nie jakoś spektakularnie, ale coś tam chłodzi :) )
* szybko się wchłania, ale nie wysusza, skóra zostaje nawilżona
* dobrze, że butelka jest plastykowa, można ją śmiało i bez obaw, że coś się wyleje, przenosić w torebce
* zapach nawet ok. chociaż po takim intensywnym psikaniu się dzień w dzień zaczynałam mieć dość ;)
* jest to wydajny produkt, ja mam jeszcze pół butelki, przyda się na to lato :)

Na skład nie patrzę, wolę żyć w niewiedzy ;)
Zaznaczam, że już nie kupię, bo zdaje się, że nie ma już tej serii Islandzkiej w sprzedaży ech... :DUżywam tego produktu od: lato 2008
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1.

chłodzi!:)

Avon miło mnie zaskoczył- mgiełka faktycznie chłodzi- sprawdziłam podczas "polskich 30 stopniowych upałów":). Bardzo podoba mi się pomysł łączenia dwóch cieczy w kosmetyku:) (niebieska - lżejsza i ala woda- cięższa, na dnie), cena jest również przystępna.

Używam tego produktu od: dawna

skład-potwór:-)

Zamarłam po przeczytaniu składu tego produktu-alcohol denat na pierwszym miejscu, aqua dopiero na trzecim;-) Ale spróbowałam. Przyznam, ze jest to kosmetyk raczej na lato-ma chłodzić i być lekki. Coś tam chłodzi, pachnie tak proszkiem do prania czy mleczkiem do czyszczenia:-) Faktycznie ta tłusta warstwa natłuszcza bo jeszcze mi się skóra nie wysuszyła o dziwo...Polecam np. bo basenie bo błyskawicznie sie wchłania, nie oblepia ubrania...po porannym prysznicu jest dobrym rozwiązaniem. Tylko ten zapach i skład..

Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

świeżość...proszku do prania:D

Bardzo fajniutka mgiełka,zapach super,kojarzy mi sie, z czystością,świeżością....proszku do prania :D
Jest lekko tłusta-ze względu na dwufazową formułę,ale nie zauważyłam plamienia na odzieży.Jednak polecam spryskiwać ciało jak to powinno być :D
Odejmuję gwiazdkę za odstraszający skład,mimo że nie wysuszył mi skóry :)

Ilość zużytych opakowań:dopiero pół

miłość od pierwszego wejrzenia

Uwielbiammmm takie instytucje jak mgiełki odświeżające, chłodzące, zapchowe, wszelakie:) Ta przypomina mi perfumiki avonu, ktore wycofali exotic waters. Ma śliczny niebieski kolorek i dwufazową formułę:):):) super pachnie i jest zapach morskiego ogórka:) heh znaczy się świeży z wyczuwalnym ogóraskiem-jak ja to lubię:D
Lekko oleista formuła, ale nie robi plam na ubraniach, za to wygładz skórę,mmm, sama przyjemność.
żeby nie psuć recenzji nie zaglądam do składu, opsss zajrzałam na pierwszym miejscu alcohol dentat-odpada więc jako odświeżacz do twarzy:)zresztą producent niestety każe omijać okolice twarzy no trudno:(Ponieważ jestem zauroczona nie widzę wad, w związku z czym brak chłodzenia też mi nie przeszkadza;)oczarowanie zapachem, ślicznym wyglądem decyduje o przyznaniu KWC.Polecam wszystkim fajne cacuszko:PUżywam tego produktu od:poltora roku