Rimmel, Lasting Finish (Compact Pressed Powder)

Rimmel, Lasting Finish (Compact Pressed Powder)

Zapewnia idealne wykończenie makijażu przez 8 godzin. Doskonale matuje cerę nadając jej naturalny wygląd. Kontroluje wydzielanie sebum zachowując optymalne nawilżenie skóry. Testowany dermatologicznie.

Cena: 29 zł / 12 g

Super :)

Bardzo dobry produkt. Kupiłam go w jakiejś promocji w Naturze. Ale teraz nie mogę go nigdzie znaleźć:( Ma fantastyczny puszek, którego nie trzeba myć, bo puder nie zbiera się na nim. Dobrze matował moją mieszana cerę, a kolor idealnie stapiał się z kolorem mojej skóry.

Używałam produkt jakieś 4 miesiące

zadowolona

Mnie przypasował.Nie pamiętam swojego odcienia ale jakiś jasny miałam, dobrze komponował się ze skórą nie tworzył efektu maski wytrzymywał na twarzy dość długo.Niestety mało wydajny

Używam tego produktu od:używałam z 2 lata temu

nie polecam

nie,nie i jeszcze raz nie.
Praktycznie same minusy:
*efekt maski
*koszmarne wysuszenie skóry
*wyeksponowanie suchych skórek
*nietrwały
*momentalnie rozkrusza się w puderniczce, i każde otwarcie kończy się rozprószeniem pudru wszędzie wokół

Jedynym plusem jest cena, ale z całą pewnością nigdy więcej nie skuszę się na ten produkt.

Używam tego produktu od:1 roku

Dobry puderek

Też używam go na podkład revlon colorstay z soft flexem;) puder bardzo fajny;) matuje, daje naturalny efekt, wydaje mi się że troszkę ukrywa niedoskonałości z tym że według mnie ta gąbeczka jest porażkowa i przy nakładaniu nią pudru na twarzy tworzy się po prostu maska natomiast ja nakładam go pędzelkiem i wtedy daje naturalny ładny efekt...mam jasną cerę używam odcienia 004 sandstorm i bardzo ładnie współgra z moim odcieniem;) polecam panią które chcą pudru który podtrzyma ich makijaż a równocześnie będzie wyglądał naturalnie na twarzy i da ładny zdrowy wygląd;)

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Dobry do matowania

Mam odcień transparentny (001) i jestem z niego bardzo zadowolona. Oczekuję od niego efektu wykończenia makijażu i ten puder spełnia te wymagania :) Nakładam jego niewielkie ilości na podkład okrągłym pędzlem, a później w ciągu dnia, jeżeli widzę jakieś nieporządane błyszczenie :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Używałam go na podkład MF Lasting performance. Dobrze utrwalał makijaż. Mat utrzymyał się jak po każdym pudrze: mam mieszaną cerę z przewagą tłustych partii. Miałam ten puder na swym ślubie i wypał bdb. Poprawiałam co jakiś czas, przykładałam bibułkę. Ważne, aby skora pod ten puder nie była wysuszona. Używałam koloru najjaśniejszego transparentnego, który do jasnych cer jest sper. Średnie krycie, lecz mi chodziło o utrwalenie podkladu i mat, co stosując ten puder uzyskalam.

Taki siaki

W sumie to ok, kolor dobrze dobrany, dobrze matuje ale jest bardzo mało wydajny i po miesiacu juz go niewiele zostało a raczej pudry starczja mi na dlugggo...

Używam tego produktu od: 1 mies

Nie żałuję zakupu.

do mojej cery jest wręcz idealny. nie mam z nią szczególnych problemów, więc produkt takiej jakości wystarczy, by zamaskować wszelkie niedoskonałości.

bardzo spodobało mi się opakowanie - wygodne, z lusterkiem i gąbką w środku. długo trzyma się na twarzy, jedyną wadą jest to, iż jest dosyć widoczny.

Używam tego produktu od:....
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

hmm... niestety bez rewelacji

Puder o podobnej ( a nawet znacznie wyższej ) jakości można kupić za połowę tej ceny. Po prostu nic specjalnego, a do tego nietrwałe opakowanie ( 1 nadłamało mi się i wieczko oddzieliło się od denka, eh ) i niska wydajność. Ciężko zużyć go do końca, bo nie da się wydłubać resztek z kącików kwadracika... Nieźle matowi, ale słabiej kryje - dla mnie za tę cenę to za mało, daję trzy z minusem.

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami

po prostu "nie taki"...

Potrzebowałam lekko kryjącego pudru, który wyrówna, lekko zmatowi i nie wysuszy cery. Mój wybór padł na Rimmela - powiedziałabym "z przyzwyczajenia", bo kupuję także inne produkty do makijażu tej marki i do tej pory byłam zadowolona.

Puder ma wygodne, duże pudełeczko ze znacznych rozmiarów lusterkiem, co samo w sobie jest plusem. Opakowanie jest wytrzymałe, można je bez problemu nosić w torebce (nie pęka - czego niestety nie można powiedzieć o zawartości, która się wykrusza...). Niestety nadruk na pudernicze się rozmazuje i ściera, co po pewnym czasie zaczyna wyglądać bardzo nieestetycznie.
Sam produkt jest raczej średni - wprawdzie delikatnie kryje zaczerwienienia, wyrównuje koloryt, pozostawia delikatny mat, ale niestety odrobinę wysusza skórę. Poza tym nie utrzymuje się długo (po ok. 3 - 4 godzinach potrzebna jest poprawka, a mam suchą cerę...) - w związku z powyższym nie jest zbyt wydajny. Dodatkowo - kruszy się, o czym wspomniałam już wcześniej.
Podsumowując - średnio i raczej niezadowalająco.

ok, ale b. mało wydajny

Mam odcień 001 Transparent, który dla bladolicych jest całkiem w porządku, ale dla mnie mógłby być jeszcze jaśniejszy:). Sam puder jest dla mnie całkiem przyzwoity - matuje na 6-7 h, nie osadza się w porach, nie tworzy maski. Odcień na twarzy z początku wydaje mi się za ciemny, ale po ok. pół godzinie ładnie stapia się ze skórą i nie widać różnicy. Potem przykładam chusteczkę higieniczną i ścieram ewentualny nadmiar. Kolejnym plusem Lasting Finish jest spore lusterko. Natomiast dużym minusem jest dla mnie słaba wydajność - mam go od początku stycznia i wystarczy mi jeszcze tylko na kilka dni, czyli w sumie po 2 miesiącach używania trzeba zaopatrzyć się w nowy. Zawsze pudry prasowane wystarczają mi na przynajmniej 3-4 miesiące, a ten b. szybko się kończy. Być może jest to spowodowane nabieraniem go pędzlem, ale w innych nie było takiego problemu. Opakowanie okazało się mało wytrzymałe, urwała się klapka zatrzaskująca wieczko (ale spodziewałam się tego po przeczytaniu poprzednich recenzji:)). Gąbka dołączona do pudru w ogóle mi się nie podoba, jest za cienka, a ja wolę grubsze, bardziej puszyste gąbki. Używam jej okazjonalnie do poprawek w ciągu dnia. Skończę to opakowanie i poszukam czegoś bardziej wydajnego i w solidniejszym opakowaniu, a do tego może kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od: stycznia 2007 r.
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

dla mnie TAK

Od wielu lat stosowałam puder Rimmela Stay Matte, ale zapragnęłam pudru z lusterkiem i mój wybór padł na Rimmela Lasting Finish. Kupiłam odcień o1 - transparent. Oto moje spostrzeżenia:

PLUSY:
- Ładna puderniczka, i dużżże lusterko
- Jest mniej widoczny niż Lumene Skin Couture Powder
- Fajna gąbeczka
- Mam tłustą cerę i po 4 godzinach moja skóra zaczyna się błyszczeć, ale u mnie to normalka ;) - po tym pudrze też
- Nie wysusza, nie podkreśla skórek
- Nałożony na podkład Revlona Colorstay przedłuża trwałość makijażu na wiele godzin.

MINUSY:
- Cena (jak na rimmela dość wysoka - 29 zł)

POLECAM
Ogólnie produkt jest naprawdę niezły. Nie wiem czy go kupię ponownie, ale tylko dlatego że ostatnio lubię eksperymentować ;)

Używam tego produktu od: tygodnia