Paul Sagane, Matująca baza pod makijaż

Paul Sagane, Matująca baza pod makijaż

Profesjonalny preparat, który natychmiastowo wygładza i matuje cerę. Optycznie wygładza zmarszczki zmniejsza widoczność rozszerzonych porów i innych nierówności skóry. Baza ułatwia również perfekcyjne rozprowadzenie podkładu i przedłuża trwałość makijażu.

Świetna

Tak jak matujący fluid z Paul Sagane, tak i baza pod makijaż jest cudowna. Fakt, używam jej na wielkie wyjścia, ale dzięki temu mam pewność ze wszystko jest na swoim miejscu.Może rzeczywiscie nie matuje w 100% na 12 godzin, ale to i tak nie umniejsza jego właściowościom. Bezbarwny, tak jakby silikonowy, wygladza wszystko co ma wygladzić, nie porażnia. Sama bylam na własny ślub nim "gruntowana" więc przetestowałam go w najgorszych gorąco-nerwowych sytuacjach :) no i jest bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań: 2 małe opakowania

Kolejny niezbędnik w mojej kosmetyczce

Nie wyobrażam już sobie robienia makijażu bez użycia bazy. Różnica pomiędzy aplikacją podkładu bezpośrednio na krem a aplikacją na bazę jest ogromna.
Baza tworzy na skórze miękką, delikatną warstwę, która sprawia, że podkład idealnie się rozprowadza.
Baza dobrze koegzystuje z kremami i podkładami, których używałam i używam (Dermika Collaction, Yves Rocher Inositol, Max Factor Second Skin, Max Factor Xperience, Bourjois Healthy Mix, L\'oreal Matte Morphose), nie roluje się, nie waży się. Rozprowadza się bajecznie.
Obecnie, po półrocznym używaniu, na widzę efektu matowienia. Na początku matowienie było widoczne, teraz to chyba kwestia przyzwyczajenia mojej skóry do tej bazy. Baza wygładza, tuszuje delikatne nierówności skóry. Czy przedłuża trwałość makijażu? Mam wątpliwości, ale szczerze mówiąc, nie pamiętam już, jak było "przed". Zdarza mi się poprawiać makijaż w ciągu dnia.
Baza nie podrażnia. Jest bezzapachowa. Ma lekką konsystencję. Jest bardzo wydajna - przez pół roku zużyłam 2/3 buteleczki. Buteleczka wygodna, aplikator z pompką umożliwia wygodne i higieniczne użycie. Dodatkowym plusem jest dla mnie to, iż buteleczka jest przezroczysta - nie czeka mnie nieprzyjemna niespodzianka nagłego skończenia się kosmetyku. Cena niewygórowana jak na przynajmniej półroczne użytkowanie. Minusem może być słaba dostępność produktów Paul Sagane w Polsce. Pozostaje jednak Internet.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 buteleczki

Nic specjalnego!

Niestety nie polecam tej bazy, jest zbyteczna w kosmetyczce osoby o tłustej i przetłuszczającej się skórze.
Tworzy jedwabistą powłokę na skórze i...właściwie to wszystko. Nie matuje!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania

DIY matowo metaliczna pomadka

Jak dla mnie nie ma wad

Ta baza pod makijaż jest naprawdę dobra. Po jej zastosowaniu makijaż na mojej skórze utrzymuje się naprawdę cały dzień. Jej plusy to:
- nie podrażnia skóry
- nie daje uczucia obciążenia
- nie posiada barwy a dzieki temu na kazdej skorze wyglada dobrze, nie utlenia sie i nie koliduje z roznymi odcieniami podkladow
- wygładza cere
- w polaczeniu z podkladem zapewnia extra krycie

Szukam dalej...

Ogólnie mogę powiedzieć że coś tam działa, ale nie są to jakieś rewelacyjne efekty o których czytałam. Może dlatego że mam wyjątkowo upartą, tłustą cerę. W sumie po eksperymentach całodziennych z połową twarzy "w bazie" i "w skrobi" rezultat był identyczny z minimalnym plusem na krzyść bazy. Ale to raczej gra nie warta świeczki bo i tak buzia w strefie T błyszczała się po około 4-5 godz. Wiec jeśli i tak mam używać bibułek to wolę bazę zastąpić o niebo tańszą skrobią;)

Odejmuję gwiazdkę, nie działa na mojej buzi, efekty niezauważalne, ale podkreślam że moja cera jest wyjątkowo uparta...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobra

Daje 4 bo to pierwszy tego typu kosmetyk którego użyłam i nie wiem jak działają inne :) Jestem naprawdę zadowolona. Byłam na weselu w upalny dzień a makijaż trzymał sie bez zarzutu, nic się nie świeciło, a zazwyczaj mam problem z tłustą warstewką. Mam cerę mieszaną i po 1-2 godzinach make-up spływał :)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

Zbyteczna warstwa

Ta baza nie zmieniła mojej opinii o tego typu produktach. Wcale nie widzę, żeby matowała, a takie przecież jest jej podstawowe zadanie. Trwałości makijażu też nie przedłuża. Dobrze się rozprowadza, jest wydajna, nadaje skórze "poślizg", także pewnie przyda się w przypadku podkładów trudno rozprowadzających się. Ale takie właściwości mają też inne, tańsze bazy.
Nie kupię jej.

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka.

dotychczas najlepsza

Po średnich doświadczeniach z tego typu produktami miałam już nie próbować pozwoliłam sprezentować sobie próbkę i okazało się, że było dużo lepiej niż się spodziewałam. Przede wszustkim jest lekkiej konsystencji i doskonale się rozprowadza. Buzia od razu robi się gładka jak pupcia niemowlaka. Rzeczywiście matuje na dłuższy czas i podkład i puder trzymają się na niej doskonale.
Kupię nastepne opakowoanie ale pewnie dopiero na przyszłe lato, bo zimą się nie przetłuszczam a na wielkie wyjścia to mi wystarczy na długo.
Chyba ,że mój ukochany ją zużyje bo dał się namówić na zmatowienie swojego baaardzo wysokiego czoła i efekt nawet mu się spodobał (powiedział: "może być bo prawie nic nie widać") i rzeczywiście przez kilka upalnych godzin nie świecił się

Używam tego produktu od:ok. miesiąca

Bardzo przydatna

Używam bazy PS głównie na czoło bo tam najwięcej się świeci. Albo w upały na całą buźkę i potem sam puder. Wówczas puder super się rozprowadza taką równą gładką warstwą i długo utrzymuje. Matuje u mnie na ładnych parę godzin. Dużo fajniejsza niż Cashmire Daxa, bo łatwiej się rozprowadza a zdecydowanie dłużej matuje. Wogóle po Daxie byłam zniechęcona do tego typu produktów a tu proszę- taka niespodzianka. Dostałam próbkę i dzięki niej się skusiłam.
Niestety trochę podkreśla moje suche skórki przy nosie ale to już moja wina więc nie odejmę za to gwiazdki - poprostu jej tam nie nakładam i już

Używam tego produktu od:ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2 pierwszego + 3 próbki

super

bardzo fajna baza matujaca pod podklad w formie zelu idealnie sie naklada zapobiega blyszczeniu skory przez bardzo dlugi czas a i makijaz takze dluzej sie utrzymuje przyjemnie podana w buteleczce z pompka bnardzo trafiony pomysl Paula Sagane

Używam tego produktu od:niedawna bo to nowosc