Miraculum, Young, C+ Nawilżający krem odżywczy do twarzy i pod oczy

Miraculum, Young, C+ Nawilżający krem odżywczy do twarzy i pod oczy

Krem 4 w 1 o zapachu pomarańczy. Przeznaczony do skóry suchej i normalnej, nawilża, odżywia, chroni i relaksuje. Pozostawia skórę miękką, elastyczną i delikatną.

Cena: ok. 12-13 zł

męcząca pomarańcza

Nazwa kremu jest troszkę na wyrost - nawilżający krem odzywczy.
Przyznam, że specjalnego nawilżenia nie zauważyłam, jedynie natłuszczenie. Krem zostawiał widoczny błysk na twarzy.( mam co prawda cerę mieszaną, ale używałam go gł. w suchych partiach) Zapach kremu staje się po pewnym czasie męczący ( gdzieś w połowie tubki) więc zużyłam go zamiast balsamu do ciała.

klapa

na poczatku fajny mily zapach ale pozostawia tłusta powloke i robia sie d tego krostki ponadto po dluzszym stosowaniu wysusza jka nie wiem co skore tragedia wyrzucilam drugie opakowanie do smieci i wiecj nie kupie

Słodka pielęgnacja

Świetny krem, ma piękny, poprawiajacy humor zapach, miłą konsystencję, poręczną tubkę. Twarz jest po nim dobrze nawilżona, mięciutka i jakby rozjaśniona. Nie tylko do młodej skóry, lubi go też moja mama. Bardzo wydajny kosmetyk. Polecam!

Kurcze, wycofali go, nigdzie go nie ma :(

klops...

Mam cere normalna i do takiej jest rowniez ten krem zostal stworzony, a tu...kicha. Owszem zapach jest ladny, ale sam krem zbyt tlusty. Zostawia okropna blyszczaca warstwe od ktorej zaczely mi sie tworzyc wypryski:( Nie polecam, chyba ze ktos ma wysuszona skore na wior!!!

świetnie nawilża, ale...

Używam go tylko na noc bo strasznie błyszczy się po nim buzia, zostaje okropnie tłusta powłoka, ale z drugiej strony uważam, że skoro zawiera filtry to bez sensu używać go w nocy! Dziwny troche ten krem, jedno jego zadanie wyklucza drugie :what: Ogromny plus daję za super nawilżanie, naprawdę pod tym względem spisał się na piątkę oraz za to, że cera nabrała blasku i ładnego kolorku, ale jest jeszcze pewnien minus i za to nigdy więcej nie kupie tego kremu, mianowicie pojawiły się wypryski głównie na czole :wsciekla: więc ogólenie nie polecam do cery tłustej, moze do suchej, bezproblemowej będzie odpowiedniejszy.

fajny na noc

Mam tłustą cerę, więc używam go na noc. Dobrze nawilża moją przesuszoną różnymi specyfikami antypryszczowymi buzię, rano jest ona miękka i miła w dotyku, po prostu wygląda zdrowo. Jest lekki, nie zatyka porów, przez co nie powoduje wyskakiwania kolejnych pryszczy. Przy tym ślicznie pachnie i ma wygodne opakowanie (tuba).

Ach ta wilgoć ;)

Świetny kremik! Jego najważniejsza zaleta to to, że fantastycznie nawilża-rzeczywiście cały dzień czuje sie na skórze przyjemną "wilgoć". Dzięki witamince C cera jest promienna i wygląda, że się tak wyrażę, zdrowo. Ślicznie pachnie, w sam raz pod oczka dla osób, które nie maja jeszcze problemów zmarszczkowych. Jedyny defekt tego kremiku to to, że niestety twarz świeci sie po nim. Ale "po domu" lub na noc-jak znalazł.

Ilość zużytych opakowań: 1, będą kolejne.

bardzo dobry

Porównałam go ostatnio z kremo-żelem Shiseido i moim zdaniem, jeśli pierze tak samo, to po co przepłacać?;)
Nie mam żadnych problemów z cerą, czasem coś wyskoczy ale nie
często, więc ten miły lekki krem jest jak znalazł. I jeszcze za tę cene! 75 mililitrowa tubka, gliceryna w składzie i witamina c, filtry nie sa wymienione numerem więc uzywam go na noc i jestem bardzo zadowolona.Nie jest cięzki, nie klei się, pięknie wchłania i pachnie, skóra jest po nim miekka i elastyczna a rano promienieje.Pewnie za rok już taka young nie będę ;) ale paniom po 20 polecam jak najbardziej.

Milutki:)

Bardzo przyjemny kremik. Używałam go prawie od chwili, gdy się pojawił na rynku czyli jakieś 3 lata temu. Bardzo niedrogi, pięknie pachnie, cera robi wrażenie rozpromienionej, no i przede wszystkim można go stosować również pod oczy i ich nie podrażnia. Przyjemnie się rozprowadza i jest wydajny. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że mógłby nieco lepiej nawilżać, pod koniec dnia moja skóra zaczyna niestety "więdnąć".
A poza tym wszystko super.

cacko

dobry, przyjemny, pachnący kosmetyk i w dodatku niedrogi.czego chcieć więcej?

ten zapach...

Całkiem przyjemny kremik. Super pachnie pomarańczami :)Nawilża i odżywia skórę, poprawia koloryt i nastrój (serio ;)). Nie powoduje podrażnień, nawet delikatnej skóry wokół oczu. Lekki i wydajny. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej powłoki. Dobry na letnie, upalne dni.

Wykorzystała: kilka próbek

Ujdzie

Kosmetyk niezły, ale nie rewelacyjny. Raczej dla cer bezproblemowych. Efekt nawilżenia średni, buziom suchym niewystarczy. Używam, bo kupiłam w promocji 2 opakowania za 9,99. Raczej do niego nie wrócę. a.