Aromatherapy, Vitality (żel pod prysznic)

Aromatherapy, Vitality (żel pod prysznic)

Produkty Palmolive AromaTerapy oprócz tradycyjnych składników myjących i nawilżających zawierają starannie dobrane kompozycje naturalnych olejków eterycznych. Pielęgnują skórę oraz pieszczą zmysły.
Żel pod prysznic AromaTherapy Vitality został wzbogacony naturalnymi olejkami eterycznymi z grejpfruta, pomarańczy i drzewa cedrowego. Ożywczy zapach żelu pobudzi Twoje ciało i umysł, pozostawiając skórę miękką w dotyku.

Polecam, Trzeba kupić!

Kupiłam go szybko nie zwracałam uwagi jaki to żel ale po jego użyciu stwierdziłam że to coś dla mnie!

Plusy:
*Prześliczny zapach
*Skóra po umycju jest gładka
*Dobra Cena

Minusy:
Brak

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: półowa opakowania

Bardzo przyjemny

Kupiłam ten żel awaryjnie, kiedy w drogerii zabrakło akurat mojego ulubionego Nivea z trawą cytrynową i sprawdził się bardzo dobrze.

Na początek: optymistyczny, pomarańczowy kolor i orzeźwiający zapach - będzie się podobał tym, którzy uważają, że zielona Nivejka jest za ostra - tu ostrego grejpfruta osładza pomarańcza. Żel jest gęsty, dobrze się go dozuje na gąbkę, dobrze się pieni i spłukuje ze skóry. Dobrze myje. Po kąpieli nie czułam wysuszenia skóry.
Ładna butelka, niewygodne zamknięcie.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

cudownie pachnie

plusy:
+super przyjemny zapach lazienka przyjemnie pachnie a zapach zelu dlugo zostaje na ciele po kapieli
+ladne opakowanie
+wydajny
+jak skonczy sie zel pokazuje sie ladny obrazek wewnatrz opakowania:)
+przystepna cena tzn w sklepie moze nie ale kupuje na rynku u Niemcow za 6 a czasami 5 zł

minusy:
-móglby byc wiekszy bo musze ciagle chodzic go kupowac:)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 10

Eris film 2

przyjemnie orzezwiajacy

Zel ma boski, swiezy zapach. Jest gesty, wydajny, lekko tlusty (tak mi sie wydaje,to pewnie zasluga olejkow). Dla mnie to zaleta.Super myje, dobrze sie pieni, skora jest gladka, nie sciagnieta.
To bardzo porzadny zel.

Używam tego produktu od: tygodnia

miły

Zacznę od zapachu: orzeźwiający, pobudzający cytrusowo-cedrowy aromat wprawia w świetny nastrój i naprawdę dodaje witalności. Urzekł nawet mnie, zdecydowanego przeciwnika wszelkich cytrusów w kosmetykach:) Nie wiem czemu, ale ma zdolność przywoływania miłych wspomnień:)

Właściwości pielęgnacyjne po prostu dobre. Żadna rewelacja- dobrze myje, odświeża, nie podrażnia, czyli spełnia spełnia swoje zadanie. Nie ma co liczyć na żadne nawilżanie czy inne cuda, to przecież zwykły żelowy żel;)

Używam tego produktu od: dawna

poranne orzeźwienie

Bardzo lubię żele Palmolive, szczególnie te o zniewalających zapachach.
Vitality to świeża dawka owoców cytrusowych które doskonale pobudzają, orzeźwiają i wprawiają w dobry humor z rana.
Konsystencja bardzo gęsta, dzięki czemu żel jest niezwykle
wydajny.
Plusem jest też prześwitująca butelka - można kontrolować stan zużycia kosmetyku.
Polecam! Warto wypróbować:-)

swietna energia

zel jest w sam raz na ranek kiedy potrzebuje pobudzenia i kopa na energie na caly dzien- zapach swiezy, cytrusowy, przyjemny, dobrze sie pieni nie wysusza, po prostu kwc!

Używam tego produktu od:roku

coś dla mnie!

Regularnie używam żeli Palmolive i jestem z nich bardzo zadowolona. Moim zdaniem, nie ma sensu niepotrzebnie wydawać kasy na drogie żele. Palmolive spełniają wszystkie moje oczekiwania (pamiętając, że żel ma myć, a do nawilżania jest oliwka lub balsam) i są taniutkie :) Ten zapach budzi! Będę z pewnością go używać, jest doskonały!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:całe mnóstwo

Energetyzujący.

Żel pod prysznic oceniam dobrze. Świetnie pachnie i pobudza do życia (szczególnie rano). Ma fajną konsystencję dzięki czemu jest bardzo wydajny :) Trochę słabo się pieni i ma mało poręczne opakowanie, ale to chyba tyle jeśli chodzi o minusy.

Genialny dla wielbicieli ładnych zapachów - szczególnie cytrusowych :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Piątka jak to Palmolive

Te żele są nie do pobicia, nie wiem dlaczego jeszcze ie wyeliminowały z rynku całej konkurencji:)
Piękne opakowania, kompozycje zapachowe godne wyższej półki, dobre właściwości myjące plus wydajność, przystępna cena - nie inaczej jest tym razem.

Używam tego produktu od:od lat
Ilość zużytych opakowań:oj sporo

Świetny zapach

Bardzo lubię żele Palmolive za dobrą jakość i przystępną cenę. Na ten się skusiłam tak tylko go powąchałam - urzekł mnie od razu zapachem i wiedziałam, że będę zadowolona :)
Jeśli chodzi o sam żel - jest podobny do innych żeli Palmolive. Dobrze myje, pieni się, nie wysusza nadmiernie. Fajne opakowanie, wydajność w normie. Jednak jego głównym atutem jest zapach - świeży, energetyzujący, czuję w nim grejfruta :slina: Żałuję jednak, że zapach utrzymuje się tylko chwilę po umyciu...I za to * mniej.

Używam tego produktu od:miesiąc

Uwielbiam ;)

To chyba jeden z moich ulubionych specyfików pod prysznic :) Poza walorami użytkowymi - tj przyzwoitym działaniem oczyszczającym posiada też niezaprzecalny atut w postaci obłędnego zapachu :D Pachnie bardzo ożywczo owocami cytrusowymi, orintalnym drzewem candałowym i cedrem. Skutecznie budzi człowieka i jest w stanie błyskawicznie ożywic :)

Używam tego produktu od: 2 lata