Plasticity (Preparat redukujący cellulit)

Plasticity (Preparat redukujący cellulit)

Pielęgnacja likwidująca cellulit z widocznymi rezultatami w 3 etapach.
1. Po aplikacji silikonowe cząstki optycznie likwidują niedoskonałości skóry.
2. Po 8 dniach stosowania skóra staje się gładka i jędrna a sylwetka bardziej smukła.
3. Po 4 tyg. cellulit jest wyraźnie zredukowany a tłuszcz sie nie odkłada.

Skuteczny,ale..

Preparat miałam przyjemnośc używac jakies 2 lata temu.
Czy jest skuteczny-mysle,ze tak.

U mnie poprawił stan skóry, jednak jedocześnie poprzez zbyt duże steżenie alkoholu -wysuszył. Niestety -myśle jak większosc kobiet- nie miałam czasu stosować dwóch preparatów.

Jeśli chodzi o minusy to mimo skuteczności niestety nie był wydajny (opakowanie zużyłam chyba w miesiąć smarując same uda i pupę!) w porównaniu do innych preparatów które używałam i miał lepką konsystencje-coś czego absolutnie nie toleruje,dlatego faktycznie widocznych rezultatów nawet jesli miałabym okazje to już go nie kupię.

Używam tego produktu od:2008

droga porażka

Pokładałam w tym kosmetyku wielkie nadzieje i gdy w końcu go dostałam to bardzo mnie rozczarował. Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze już po pierwszym użyciu odrzucił mnie zapach. Spodziewałam się, że będzie przyjemny ew. znośny, jednak Plasticity po prostu śmierdzi alkoholem. Wcierając go ma się wrażenie jakby wcierało się czysty alkohol. Wchłania się błyskawicznie co w przypadku takich preparatów, które należy wmasować wcale nie jest zaletą, gdyż po pół minuty trze się suchą skórę. Jedyny pozytywny efekt jaki zauważyłam to napięcie skóry bezpośrednio po użyciu, jednak utrzymujące się bardzo krótko (taki efekt dają praktycznie każde balsamy). Wysuszył mi skórę na udach na wiór. Oczywiście żadnej redukcji cellulitu nie zauważyłam. Można powiedzieć, że zrobił więcej złego niż dobrego bo tak wysuszonej skóry nigdy nie miałam i doprowadzenie jej do stanu normalności trochę zajęło. NIE POLECAM

Używam tego produktu od:uzywałam przez ok miesiąc

Super

Wedlug mnie ten zel dziala.

Skorka pomaranczowa powoli znikala. NIe zniknela do konca, bo przestalam uzywac tego zelu. Czemu ? Nie mam pojecia, byc moze zawinil moj slomiany zapal.

Zapach jest wspanialy, poprostu wspanialy. Na poczatku ,,wali,, spirytusem, ale potem jest cudowny. Ja nawet pokochalam zapach tego spirytus :)

Skóra po jego uzyciu jest gladziutka.

Zel blyskawicznie sie wchlania co jest wygodne dla osob zabieganych, nie majacych czas na masaze.

Ogolnie to jest tylko jeden minus. Wlasciwie jest to wieeeeelki minus. Chodzi mi o wydajnosc. Ten zel konczy sie strasznie szybko. Z ciezkim sercem kupowalam kolejne opakowania, bo cena jest powalajaca..

Używam tego produktu od: 4 mies

Studio fryzur kucyk Beyonce

iluzjonista

To jest preparat, który działa od razu po pierwszym zastosowaniu - skóra gładziutka, jędrna, po prostu cudna... Szkoda jednak, że to tylko iluzja - wystarczy woda i czar pryska... Jeśli komuś zależy na trwałym efekcie to szkoda pieniędzy na Plasticity.

Używam tego produktu od: używałam ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 (trochę mi jeszcze zostało)

na mnie nie działa

Nie lubię preparatów które dają efekt chłodzenia jeśli chodzi o zwalczanie cellulitu. Dlatego nie mam zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o kosmetyki tego typu.
Plasticidy nie chłodzi, bardzo dobrze się wchłania i po aplikacji lekko napina skórę.
I to by było na tyle. Efekt jest bardzo krótkotrwały, żel niezwykle mało wydajny a o redukcji cellulitu można tylko marzyć.
Dałam mu szansę kupując dwa opakowania ale nic z tego:-(
To już tak kiepsko oceniony na wizażu Vichy Lipometric zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

super

zdecydowanie najlepszy preparat na cellulit jaki miałam. szybko się wchłania, ma lekką, niekleistą konsystencję. szybko daje efekty (w krócej niż tydzień). jego zaleta jest to, że napina skórę na kilka godzin już od pierwszego użycia więc nie trzeba go stosować regularnie. zapach ok.
4 gwiazdki zamiast 5 gdyż nadal poszukuję ideału, który całkowicie usunie cellu... ;)

Używam tego produktu od: obecnie nie mam

dziala

Wchlania sie momentalnie, pozostawia uczucie swiezosci, ale nie chlodzi. Uzywam od 3 tygodni i juz widze efekt. Skora jest napieta, gladka. Po dwoch tygodniach zauwazylam, ze moje gorki i wyboje na wewnetrznej stronie ud znikaja. Po trzech - uda nie trzesa sie jak galareta przy kazdym kroku.
Celulitisu na szczescie nie mam, tylko te wyboje i obwisla skore na wewn. stronie ud, ktore powoli znikaja :-)))

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Expresowy

Bardzo dobry żel na cellulit. Zaletą jest tempo wchłaniania - błyskawiczne, szkoda jeśli chce się produkt wmasowac jak na produkty tego typu przystało, ale wcale nie szkoda jeśli ma się 15 minut do wyjścia w porannym pośpiechu i można jeszcze zadbać potwora pt cellulit czy ja go się kiedykolwiek pozbędę. Doszłam do wniosku że nie, ale jest to kosmetyk który na czas jego stosowania daje nadzieję, że tak. Efekty widać już po kilku dniach stosowania, skóra jest ładnie napięta i na czas stosowania produktu tak już zostaje.

Nie mogę go używać na stałe, bo za mało odżywia i za mało nawilża. Ale fajnie do niego wracać.
Pachnie paskudnie, jak jakaś maść apteczna z domieszką alkoholu, kolor jest również mało kosmetykowy - brązowo bury. Ale działa i jest godny polecenia.
Najlepszy w tej kategorii pozostaje sisley, też jest koloru podobnego i wyróżnia się podobnym w tonacji zapachem, więc może coś w tym jest - jakieś wyciągi roślinne które tę skuteczność powoduja. Niestety cena sisleya jest powalająca, choć efekt równie.

Oba są równie niewydajne, 3 tygodnie przy użytkowaniu raz dziennie.

Warto spróbować Diora od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

wygodny

Kosmetyki tego typu uzywam prewencyjnie, bo nie mam pomarańczowej skórki. Natomiast ewentualne ujędrnienie czy wymodelowanie ciała zawsze sie przyda ;) Tyle, ze ja osobiscie nie widzę nigdy wyraźnych zmian...ale tez nie przygladam sie natarczywie swojej skórze :) Jak ma działać - to bedzie działał...
Opakowanie wygodne, choć dośc spore. Jak na tego typu kosmetyk - wydajny. Fajnie sie go dawkuje, nie scieka, mimo, ze ma postac herbacianego, dośc rzadkiego żelu o alkoholowym zapachu. Umozliwia króciutki masaż, bo wchłania sie błyskawicznie. Skóra po nim nie klei sie, jest nawet nawilzona. Nie chłodzi.
Stosuje go raz dziennie, rano, bo nie wymaga specjlanych zabiegów. On ceni mój wolny czas, ja wystawiam mu pochlebna recenzje ;)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

sama nie wiem

zaczne od tego ze nie wiem co mam o tym kremie myslec bo jako jedyny krem cellilitowy daje efekty. Po paru dniach uzywania skora duzo jedrniejsza i cellulit zmniejszony. ALE tak bylo tylko przez pierwsze 2 tygodnie, po tym czasie cellulit zniknal!!! to byl jeden z najpiekniejszych momentow w moim zyciu haha , bylam zachwycona, ale po kolejnym tygodniu wrocil! i juz do konca butelki nie bylo efektu. Myslalam z poczatku ze moze powinnam mieszac ten zel w butelce przed aplikacja, bo jest on z pompka i pewnie nabiera sie z dna. Kupilam wiec kolejna butelke i trzachalam przed kazdym uzyciem, niestety efekty jak w pierszych 2 tygodniach juz nie bylo. Wiec nie wiem, polecam sprobowac, moze na kims ten efekt sie utrzyma?

Używam tego produktu od:2 miesiace

tak sobie

Może gdybym była mu wierna i kupowała opakowanie za opakowaniem zauważyłabym obiecane efekty.
Ale faktycznie jest szokująco niewydajny - max 3 tygodnie i znika.
Leciutko wygładził, ale żadnych rewelacyjnych efektów nie ma.
Do przetestowania - na każdego działa w sumie coś innego, także może niejedna z was bedzie zadowolona.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Rewelacyjny!!

Godny polecenia kosmetyk do likwidacij uporczywego cellulitu. Zawsze sceptycznie podchodzilam do tego rodzaju kosmetykow, nie wierzylam ze dzieki jakiemus kremikowi zlikwiduje cellulit. A jednak !! Przyznam sie ze ostatnio troszke sie rozleniwilam z cwiczeniami ale nie musze sie juz martwic, moja sylwteka jest nadal piekna i bez cellulitu, nawet tyci tyci, NIC !!!!!
Zaczelam wierzyc w domowa liposukcje, juz nigdy sie z nim nie rozstane.
Polecam jak najbardziej!!! wystrczy 1,5 mn-c aby pozbyc sie raz na zawsze :))) (niestety dosc szybko ubywa, 1 opakowanie starcza na niecaly 1 mn-c, ale i tak polecam JEST NIEZASTAPIONY)

Używam tego produktu od:2 mn-c
Ilość zużytych opakowań:2,5