Pure Skin, Perfect Pore Lotion (Płyn oczyszczający pory)

Pure Skin, Perfect Pore Lotion (Płyn oczyszczający pory)

Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, zwęża pory skórne. Matuje skórę, która długo zachowuje świeży wygląd. Testowany dermatologicznie, nie zawiera mydła.

Niedokońca...

Płyn kupiłam ponieważ robiłam zamówienie i potrzebowałam zwyczajnie punktów. W normalnych warunkach bym go nie kupiła. Niestety nie widze albo matował mi skóre. Jedyne co to oczyszcza z makijażu i to też nie do końca. Niestety ta nowsza wersja kosmetyków przeciw trądzikowych zawiodła mnie

Świetny

Początkowo byłam przerażona widząc alkohol w składzie - nienawidzę toników zawierających go. Płyn oczyszczający pory okazał się świetny! Dobrze matuje skórę. Nie wysusza. Dodatkowo zauważyłam, że zmniejszyły się wągry a nie które całkiem zniknęły. Cena przystępna. A co do zapachu - nie czuć w ogóle alkoholu co u mnie jest dużym plusem!:D Polecam

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w tr 1

łagodny i skuteczny tonik

Przetestowałam już wiele toników do cer tłustych,mieszanych i trądzikowych i ten zdecydowanie jest moim ulubionym.Sięgam czasem po coś nowego,ale zawsze z utęsknieniem czekam aż wrócę do mojego ulubionego. Na własnej skórze wypróbowałam wszystkie produkty z serii Pure skin,nie wszystkie przypadły mi do gustujednak ten produkt moge wychwalać i wychwalać. Sprawdził sie na mojej skórze w przeciwieństwie do toników takich firm jak Vichy,L Oreal,Garnier,Avon i innych....które wysuszały moją tłustą skóre przez co powodowały nadprodukcje sebum.
Tonik jest badzo łagodny mimo zawartości alkoholu,nie wysusza skóry i nie powoduje uczucia ściągnięcia a jednak odczuwam jego działanie. Świetnie odświeża,po jego użyciu czuje sie tak przyjemnie czysta i ożeźwiona.Twarz przez długi czas jest matowa, przy dłuższym stosowaniu drobne przebarwienia potrądzikowe są bledsze,koloryt jest wyrównany a drobne syfki szybciej znikają. Mimo stosunkowo niewielkiej zawartości (150 ml) jest wydajny,wystarcza mi na dłużej niż toniki mające zawartość 200 ml.
Polecam wszystkim lubiącym nieinwazyjnie(nie wysuszające skóry na wiór) działacące toniki przeciwbakteryjne W promocji można go kupić za 14,90:).Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:sporo było tych opakowań

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Może być

Generalnie staram się już nie kupować toników alkoholowych,nie potrzebuję już takiego silnego oczyszczenia jak kiedyś a poza tym moja skóra znacznie bardziej lubi produkty delikatne.Ten jednak kupiłam jako kurację złuszczającą(toniki alkoholowe zawsze ładnie rozjaśniają mi buzię).Porządny produkt,dobrze oczyszcza,lekko szczypie jak to kosmetyki z zawartością alkoholu.Pachnie przyjemnie,ale dość mocno.Stosuję go co jakiś czas po wieczornym demakijażu,nie spowodował jakiegoś spektakularnego przesuszenie i nieco poprawił koloryt rozjaśniając przebarwienia.Poręczna i ładna buteleczka.Mogę spokojnie polecić,szczególnie posiadaczkom bardziej tłustej cery.

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Jest świetny

Oczywiście jak poprzednie recenzje, jestem zdecydowanie na tak!
Świetny zapach, bardzo delikatny, jak na tonik, ale mi to nie przeszkadza ;)
Jeden minusik to, że po nim troszkę mam zaczerwienienia, ale oczywiście schodzą po jakimś czasie.
Mam wrażliwą skórę i dlatego.
Więc ranne stosowanie odpada. Ale na wieczór jak najbardziej ;)
Na prawdę polecam!

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

delikatny

Ladnie pachinie, jest lagodny. Chyba ta delikatnosc troche mi przeszkadza, bo choc dobrze oczyszcza i odswieza, to jednak kupujac tonik antybakteryjny lubie mocniejszy efekt - alkoholowy. :P Choc wiem, ze dla wielu wlasnie z tych samych powodow ten tonik bedzie bardzo odpowiedni.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

dla mnie boski;)

kupilam gdyz peeling z tej serii sprawdzil sie znakomicie. i plyn takze okazal sie bardzo dobry dla mojej cery z zaskornikami. ladnie pachnie,lagodzi podraznienia,nie wysusza,dobrze oczyszcza. skora juz po paru uzyciach byla duzo ladniejsza,zywsza;) na pewno na stale zagosci w mojej kosmetyczce tak jak brat peeling;)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Tak jak krem extra :]

Uwielbiam kosmetyki z oriflame a sczegolnie z tej seri. Uzywam krem peeling i oczywiscie tonik. Zmywa wszystkie brudy dnia codziennego. Usuwa nadmiar sebum. Nie wysusza zapobiega powstawaniu wypryskom. Ladnie pachnie i jest wydajny. Skora jest po nim oczyszczona gladka, swieza i napięta i przede wszystkim matowa. Polecam

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:niecale 1