SPA Professional, Maseczka z zielonej glinki

SPA Professional, Maseczka z zielonej glinki

Profesjonalny zabieg kosmetyczny polecany do cery tłustej i trądzikowej. Jest to efektywne połączenie zielonej glinki, fitokompleksu normalizującego i acnacidolu.

Oczyszcza i pielęgnuje skórę.

Świetna maska do cery trądzikowej,tłustej. Dobrze oczyszcza i pielęgnuje skórę. Nie podrażnia a oczyszcza, ranki po pryszczach szybko się goją a skóra ma ładniejszy koloryt. Używałam(jestem podczas kuracji izotretynoiną i nie mogę stosować masek) różnych masek raz w tygodniu po lekkim rozgrzaniu cery parówką. Tej może raz w miesiącu. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: ok.12 saszetek

Świetna maska

Maska pomaga na skórę lekko trądzikową, tłustą. Co więcej wszelkie rany czy strupki bardzo ładnie się po niej goją.
Dobrze się nakłada, nie ma drażniącego zapachu i czuć jej diałanie już po chwili nałożenia.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 podwójnych opakowań

Świetnie oczyszcza

Bardzo dobra i wydajna maseczka. Opakowanie mi starczało na cztery razy... Ma ciężką konsystencję, w czasie jej używania, czuje się, że działa. Bardzo dobrze się zmywa a efekty murowane, niestety, w moich stronach dość trudno ją spotkać...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Makijaż MaxFactor

naprawde oczyszcza

plusy to przede wszytkim to że łatwo się nakłada, dokładnie oczyszcza skóre, pory stają się zwężone a skóra czystsza a tym samym wygładzona i jaśniejsza.
Jednyny minus to fakt, że nie ma za przyjemnego zapachu ale skoro jest to produkt naturalny to tak musi być i trzeba to zaakceptować... dla efektu warto :)

Używam tego produktu od: 3mcy
Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Działa !!!

Nie sądziłam że tak dobrze podziała na moja cerę :)
Oto efekty:

-złagodziła podrażnienia i ukoiła moją cerę

-bez problemów rozprowadza się na twarzy

-zredukowała nadmiar sebum

-świetnie zwęża pory i likwiduje błyszczenie skóry

- zauważyłam poprawę kolorytu cery

-wygładza drobne niedoskonałości ,oczyszcza pory

-jest bardzo wydajna, mi starczyła na 4 razy

Po nałożeniu maseczki nie czułam pieczenia i nie miałam żadnych niepożądanych efektów. Łatwo się zmywa ciepłą ale nie gorącą wodą tylko taka letnią.
Wiadomo że glinka nie pachnie różami ;) więc nie ma sie co zrażać a warto wypróbować bo efekty znakomite :)

Spełnia obietnice

Bardzo podoba mi się w niej to że wyraźnie zwęża pory i matuje skórę !
Wygodne jest tez to porcjowanie kosmetyku w saszetkach.Glinka bardzo dobrze się rozprowadza, ma dosyć specyficzny zapach, ale w zasadzie wcale w niczym mi on nie przeszkadza.
Spełnia obietnice producenta - oczyszcza, matuje, cera nie błyszczy się, jest jakby przypudrowana :)
Twarz jest po niej trochę ściągnięta, wypryski bledną.
Po zmyciu maski z twarzy (nie jest to czynność trudna, kosmetyk schodzi bez problemu) i po osuszeniu buzi byłam bardzo zadowolona z efektu - skóra gładka i miła w dotyku.
Kupię jeszcze tę maseczkę :)

Używam tego produktu od: dwa tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Profesionalna

Używałam jej regularnie przez dwa miesiące . Pomogła w średnim stopniu , tzn oczyściła lekko pory z sebum , nie z wągrów . Jest droga , w moim mieście kosztuje 6 złotych . Półtorej maseczki na tydzień .
+ oczyszcza
+ matuje ?. lekko , krótkotrwale
+ delikatne działanie przeciwtrądzikowe
+ naturalne składniki
+ łatwo się zmywa

Maseczką trądziku nie wylecze , ale jej działanie kosmetyczne jest dobre , stąd tak wysoka ocena

Ilość zużytych opakowań: około 15 , bo czasem używałam częściej

słaba pośród glinek

Jest to najsłabsza ze wszystkich glinek jakich używałam, a mam zaprawę. Bardzo słabo ściąga porównując np z Francuską Argiletz czy Kambryjską z Rossmana. Przez to że słabo ściąga jest też najsłabsza w działaniu. Jedyne co mi w niej odpowiada, to fakt że jest podzielona na dwie części jak maseczki Nivea, przez co nie muszę potem martwić się że coś mi wyschnie. Zużyłam 4 i raczej do niej nie wrócę. Wolę inne. Nie mogę przypisać jej jakiegoś specjalnego efektu, bo jestem w trakcie kuracji "glinkowej" i po peelingach kawitacyjnych, więc jedynie podtrzymuję stan oczyszczenia. W tym celu się sprawdziła. Coś co mi w niej przeszkadzało dodatkowo to leista konsystencja. Miałam wrażenie że zaraz mi spłynie, choć tak się nie stało koniec końców. Zapach też mało przypominający tradycyjne glinki.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Beznadziejna.

Zawiodła mnie na całej linii. Jedyny plus to ten, że dobrze się nakłada. Niby czułam, że skóra jest ściągnięta, ale po zmyciu nie widziałam kompletnie żadnych efektów: ani lepszego kolorytu skóry, ani ściągniętych porów. Strata pieniędzy.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

oczyszczenie totalne:)

Maseczka świetna, bo tam naprawdę jest glinka, a nie jakieś badziewie. A glinka wiadomo - oczyszcza znakomicie:) polecam wszystkim dziewczynom, które mają cerę mieszaną lub tłustą. Przy regularnym stosowaniu znikają zaskórniki, pryszcze buzia jest gładziutka i ma taki ładny, zdrowy kolor:) ale nawet po jednorazowej aplikacji efekty są widoczne.

Polecam przed wielkimi wyjściami, kiedy chcemy uniknąć świecenia się buzi.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:dużo

świetna

Bardzo fajna maseczka! tak jak już wcześniej dziewczyny pisały, przede wszystkim widać efekt.
Używałam już wielu maseczek i przeważnie skóra była albo zaczerwieniona, albo efekt był żaden a tu byłam mile zaskoczona :-)
Pory i zaskórniki zmniejszone, buzia gładziutka aż się chce jej dotykać ;-). Matowa, aksamitna. No super - będę jej na pewno często używać

Używam tego produktu od:niedawna

bardzo fajna!

Maseczka na 4+ !
Na razie przetestowalam za malo maseczek, aby tej dac 5 gwiazdek, ale ze wszystkich ktorych uzywalam, ta jest najlepsza.

Po pierwsze, WIDAĆ jej działanie: skóra jest napięta (ale nie wysuszona na wiór i sciągnięta), pory mniejsze, koloryt ladniejszy. Nie powoduje powstawania nowych krostek - co przy mojej problematycznej skorze jest bardzo wazne. Cudow nie zdziala, nie usunie duzych, siedzacych w skorze wyprysków, ale te niewielkie ladnie wysusza. Po nałożeniu tworzy się na buzi prawdziwa zielona maska, która zasycha tworząc taką jakby skorupę.

Opakowanie, 2 połączone saszetki, kosztowało ok. 4zł. Jedna saszetka starczyła na 2 użycia, a więc ... daje to nam rewelacyjną cenę złotówki za porcję maseczki!

Podsumowujac: POLECAM! Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 2 (4x)