Oriflame, Visions, Freaking Amazing Mascara (Wszechstronny tusz do rzęs)

Oriflame, Visions, Freaking Amazing Mascara (Wszechstronny tusz do rzęs)

Wszechstronny tusz do rzęs. Producent obiecuje, że tusz potrafi zdziałać cuda dodając tajemniczej głębi spojrzeniu.
Wydłuża, pogrubia, podkreśla i odżywia rzęsy, które stają się gęste i jedwabiste. Rozprowadza się równo, bez grudek, nie skleja rzęs. Występuje w trzech kolorach: czarny - CATWOMAN, niebieski- WONDERWOMAN i brązowy - LARA CROFT.

Nic specjalnego, raczej niższa półka

Tusz zdecydowanie z tej niższej półki, jest wyjątkowo niedrogi, ale z drugiej strony jest też mały. Szczoteczka nawet w porządku, ale nie zaszkodziłoby jej, gdyby była ciut dłuższa. Zapach pozostawiam bez komentarza, śmierdzi typowo dla dziadowskich tuszy. Skleja rzęsy, chociaż jego główną wadą jest to, że okropnie się rozmazuje i kruszy. Nie polecam, zdecydowanie nie wytrzyma całego dnia na oczach.
Plusy
- cena
- łatwość użycia
- naturalny efekt
Minusy
- niemiły zapach
- słaba trwałość
- nie podkręca rzęs
- wykrusza się
- nie dodaje objętości
- tworzy grudki
- rozmazuje się
- skleja rzęsy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Na początek przygody z makijażem świetnie się sprawdził

Mój pierwszy tusz. Wspominam go bardzo dobrze. Używałam brązowego i czarnego.
Ten nie należy do tuszy, które sprawią, że rzęsy będą nieziemsko pogrubione lub wydłużone. Raczej delikatnie podkreśli oprawę oczu, przy czym zachowany zostanie naturalny wygląd.
Jest trwały, wytrzymuje cały dzień na rzęsach, nie kruszy się. Ma wygodną szczoteczkę (jedną zostawiłam do nakładania henny na rzęsy).
Polecam każdemu, komu zależy na nienachalnym, bardzo naturalnie wyglądającym makijażu.
Obecnie kupuję inny tusz, bo wolę intensywniejszy efekt, ale i tak uważam, że ten tusz jest dobry.
Cenę w promocji miał bardzo przystępną (9,90), dostępny u każdej konsultantki Oriflame.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka (8-10)

Dobry.

Używałam tego tuszu będąc nastolatką, do szkoły.
Miałam kolor brązowy, by zapewnić sobie jak najbardziej naturalny efekt.
Tusz miał dużą i gęstą szczoteczkę, która dobrze rozdzielała rzęsy i równomiernie rozprowadzała na nich tusz.
Sam tusz miał ładny kolor, nie robiły się z niego grudki, nie rozmazywał się, ale po kilku godzinach trochę się kruszył i osypywał.
Dziś już bym go nie kupiła, bo wolę mocniej podkreślone rzęsy, ale wtedy był dla mnie odpowiedni.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Genialny tusz jaki kiedykolwiek używałam

Co tu dużo pisać ;)

+ nieobsypuje się
+ nierozmazuje się
+ szybko się zmywa podczas demakijarzu
+ ładnie podkreśla rzęsy
+ wydajny

- nie zauważam

Cudny.

Używam tego produktu od: kiedy tylko zamówiłam u konsultantki

Bardzo dobry

Mam kolor brązowy.
Tusz jest bardzo dobry, ładne podkreśla rzęsy, są wyraźne, wydłużone, pogrubione.
Nie rozmazuje się.
Nie obsypuje się.
Nie podrażnia oczu.
Nie odbija się na powiece.
Nie robią się grudki.
Nie skleja rzęs.
Cena jest przystępna.
Bardzo dobry na co dzień np. do szkoły czy pracy.
Względem tuszy jestem bardzo wymagająca i uważam, że jest to naprawdę porządny produkt, szukam innego ideału, bo brakuje mi jednak w nim spektakularnego efektu.

Bardzo fajny :)

Nigdy nie byłam wielką fanką kosmetyków Oriflame. Tusz podwędziłam siostrze, która i tak go nie używała. Długo zalegał w kosmetyczce aż w końcu sięgnęłam po Niego i jakie są moje wrażenia ?

- Kolor intensywnej czerni
- Nie osypuje się
- Trwały
- Piękniee rozdziela i wydłuża rzęsy !
- Nie robi grudek, nie skleja
- Niska cena

Jeden z lepszych produktów jakich używałam :D

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

OK

Wypróbowałam ten tusz w wersji: czarnej, brązowej i niebieskiej.
Z każdej byłam zadowolona.
Tusz nadawał delikatny efekt podkreślenia rzęs, świetnie nadawał się do dziennego makijażu.
Raczej się nie obsypywał, był dość trwały.
Szczoteczka nie sklejała rzęs, dobrze się nią malowało.
Można wypróbować.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

dobry

posiadam kolor czarny-miss popular.Jak na cene 9.90 to moze byc kupilam go bo byl tani i nawet mnie zaskoczyl.ladnie podkresla rzesy,dobrze sie zmywa,zapach ma faktycznie nieciekawy ale przeciez to jest tusz i nie musze go wachac.mialam go dosc dlugo bo okola roku,nie wysychal.

Używam tego produktu od: okolo rok

Jestem na tak.

Jestem z niego bardzo zadowolona, ponieważ w ogóle nie skleja rzęs i długo się utrzymuje. Ma świetną szczoteczkę, dzięki czemu bardzo dobrze się rozprowadza. Nie kruszy się. Idealnie wydłuża moje rzęsy i delikatnie je pogrubia. Lubię "lekki" makijaż, więc wybrałam odcień brązowy.;]

Maluję się tylko "od święta".;]

Używam tego produktu od: 10 miesięcy(!)
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nietrwały

Nie jestem fanką tuszy, bo maluję rzęsy tylko od wielkiego swięta. Ale ten kupiłam, trochę używałam i mogę powiedzieć, że jest bardzo delikatny, słabo zaznacza. A po całym dniu na rzęsach już go prawie nie widać, bo w ciągu dnia KRUSZY SIĘ I ZNIKA.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok temu

Nadaje sie do czterech liter .

Tusz kupiłam w nadzieji że bedzie dobry. Zapłaciłam 9.90. Ale to i tak za dużo jak na taki bubel...
-rozmazuje się,
-nietrwały,
-śmierdzi jak niewiem, nawet po nałożeniu,
-opakowanie (otworzył sie i całą kosmetyczkę miałam brązową!),
-szczoteczka (do pewnej części ciała, ni to małe, ni to duże, jakos tak wyprofilowane...serio. Pierwszy tusz, którym nie umiałam sie pomalowac (a miałam ich dosyć dużo...).
Tusz oddałam siostrze ciotecznej, która ma 11 lat i bardzo chciała sie nauczyc malować rzęsy ;P

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Całkiem całkiem

Kupiłam skuszona opiniami na wizażu i stronie oriflame. I naprawde nie spodziewałam się wielkich rzeczy po tuszu tej klasy, ale
+ rzeczywiście wszechstronny pogrubia, podkręca i wydłuża ale nie robi jakies drama eyes
+ dość długo się utrzymuje choć czasem po południowej drzemce mam lekką pandę pod oczami
+ fajna szczoteczka nie robiąca grudek

Ogólnie na tak. zaznaczyłam opcje nie wiem ponieważ wolę oglądnąć kosmetyk przed zakupem np. w drogerii

Używam tego produktu od: ...