Avon, Foot Works, Beach Treats Sea Salt Foot Scrub (Peeling do stóp z morską solą `Rajska plaża`)

Zawiera granulki naturalnych składników, które idealnie pilingują stopy. Wypielęgnowana skóra staje się przyjemnie gładka i miękka. Zapewnia kokosową, długotrwałą świeżość.

Zależy do czego

No, znaczy się - wiadomo, że do stóp. Tyle że jeśli komuś potrzeba mocnego zdzierania z problematycznych miejsc, to lepiej niech sięgnie po inny preparat. Ten nie da sobie rady z poważnymi, zapomnianymi przez dłuższy czas zgrubieniami. Jest natomiast absolutnie idealny do nadania stópkom końcowego szlifu po wstępnej obróbce tarką. Jeśli ktoś systematycznie dba o stopy i czasem po kolejnym pedicurze jest wręcz rozczarowany, że nie udało mu się jeszcze BARDZIEJ wygładzić stóp (wiem, że to się może zdarzyć, sama tak mam ;) ), powinien spróbować tego peelingu.

Niepozorny ci on, z nietypową jak na taki preparat żelową konsystencją, o śmiesznym zapachu, a pozostawia stopy gładkie jak pupcia niemowlaka. Ale podkreślam jeszcze raz: tylko takie stopy, które na codzień obcują z akcesoriami i kosmetykami dla nich przeznaczonymi.

Mógłby być nieco bardziej wydajny.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

jestem zadowolona

Jeden z nielicznych kosmetyków Avonu, który mi spasował. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję i dobrze ściera naskórek. Na ile dobrze, nie wiem, bo zawsze użwam z tarką do stóp. Ale sama tarka nie starłaby tak dobrze jak w połączeniu z tym peelingiem, wiec musi działac;)
Jestem zadowolona i z czystym sercem mogę go polecić.

Używam tego produktu od: dawna, bo uzywam sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Brak dzialania

Zawiodlam sie na nim, bo nie zauwazylam zadnego dzialania. Fakt, ladnie pachnie i to jest chyba jego jedyny +. Nie sciera martwego naskorka, zawiera niewielkie, prawie niewyczuwalne drobinki i do tego lekko przesusza...
Moim zdaniem nadaje sie dla osob niemajacych wiekszych problemow z pielegnacja stop.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

zero wygładzenia

Ładny zapach i nic poza tym. Wogóle nie ściera, małe drobinki w żelu. Nie robi nic. Skóra na stopach, a szczególnie piętach jest bardzo gruba, a tych cząsteczek nawet nie czuć także masażysta z niego też kiepski

Używam tego produktu od:dawno

Podoba mi sie

Polubiłam ten produkt :)

* Ma bardzo ładny i przyjemny zapach..
* Skóra stóp jest wygładzona miła i mięciutka w dotyku ..odżywiona i nawilżona..
* Konsystencja też ok..
* Wydajny...

jakoś nie widzę minusów ale nie daje 5 gwiazdek :D

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Godny polecenia.

Mimo że generalnie jestem nastawiona sceptycznie do kosmetyków AVON muszę przyznać, że serie do stóp oraz dłoni są naprawdę znakomite. Ten scrub należy do moich ulubionych.
Ma śliczny zapach, dobrą konsystencję, idealnie się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Stopy są po nim gładziutkie, skóra miękka w dotyku i bardzo nawilżona.
Naprawdę kosmetyk godny polecenia :)

Używam tego produktu od dwóch miesięcy.

lubie go

Peeling jest calkiem sympatyczny, ma ladny zapach i dobrze spelnia swoja funkcje. Plusem jest tez wydajnosc. Stosuje go raz w tygodniu, dosc dobrze sciera twrda skore na pietach, stopy sa po nim miekkie i pachnace

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

bardzo fajny :-)

bardzo fajny produkt, dobre dzialanie - takie jakie byc powinno.

po jego uzyciu stopy staja sie miekkie, gladkie, przyjemne w dotyku.

po "zabiegu" uzywam kremu do stop z serii Avon Foot Works i wszystko jest ladnie :-)

dodatkowym atutem jest raczej dobra wydajnosc i ladny zapach :-)

polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Może być ale nie musi

Trzy gwiazdki to w sam raz dla tego produktu. Ma oryginalny zapach, przyjemny, wakacyjny, który bardzo długo się utrzymuje. Jest dość intensywny więc nie każdemu może się podobać.
Jako peeling jest mocno średni :] Pięt w super gładziutkie nie zamieni, jest zbyt drobny i zbyt delikatny. Trzeba bardzo długo masować i wcierać, żeby zauważyć jakikolwiek efekt. Ja się po jakimś czasie poddałam i używam go jako peeling do... rąk. W tym przypadku radzi sobie dobrze.
Jest bardzo wydajny, mam go już od baaardzo dawna, niby niewiele zostało ale ciągle coś mi się jeszcze udaje wycisnąć ;)

Używam tego produktu od: bardzo dawna

raczej zbędny

mam lekki odchył na punkcie stóp :) i bardzo dużo wymagam od kosmetyków dla nich przeznaczonych

ten peeling z pewnością nie jest rewelacyjny, taki zwykły
efekty są przeciętne,
znacznie lepiej spisuje się peeling kawowy !!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Hmn plaża ....

Zawsze po wakacjach nad morzem mam świetne gładkie stopy (ach te spacerki po piasku i kąpiele w morskiej wodzie) .

Teraz mogę mieć tego namiastkę we własnej łazience. Świetny pomysł!!

Spełnia swoje zadanie. Za to 4 * Jest tani i wydajny!

Używam tego produktu od:jakiś czas

bardzo go lubię

Podczas kąpieli stóp pięty złuszczam generalnie drobnoziarnistą tarką, ale ten peeling doskonale dopełnia pielęgnacji ponieważ złuszcza naskórek w miejscach gdzie tarki użyć nie mogę (wierzchnia strona stóp, palce). Skóra po takiej kąpieli jest super gładka. Do tego masaż podczas peelingu świetnie poprawia nastrój. Zapach całkiem w porządku, nawet przyjemny. Drobinki jak na mój gust wystarczająco "ostre" i spełniają swoją rolę.
Jestem bardzo zadowolona!!

Używam tego produktu od: