C-Thru, Emerald

C-Thru, Emerald

Świeży zapach z odrobiną białego piżma i drzewa sandałowego stworzony dla kobiet autentycznych, otwartych i bezpośrednich.
Nuta głowy: jeżyna, czerwona porzeczka, lilia wodna
Nuta serca: fiołek, róża, lilia
Buta bazy: drzewo cedrowe, białe piżmo, drzewo sandałowe

50 - 100ml, <50ml
Nuty
drzewne

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Nie w moim guście

Dostałam w prezencie i... akurat ten zapach zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Zbyt kwiatowy i...sztuczny. W dodatku ma tylko jedną nutę zapachową. 1/5.

Zapach młodości

Chyba najlepszy zapach z kolelcji C-thru. Kojarzy mi się ze szkolnymi latami, bo to właśnie wtedy wchodził na sklepowe półki. Zapach jest kwiatowo owocowy. Mimo niskiej ceny jest naprawde bardzo trwały. Lubię go.

Zapach młodości

TOP 10 damskich perfum

Nie dla mnie

C-Thru Emerald jest zapachem całkiem przyjemnym, lekkim, takim na co dzień, choć nie utrzymującym się zbyt długo na skórze. Jednak ja wyczuwam w nim lekkie kwaskowate nuty, które mi bardzo przeszkadzają. Krótko mówiąc nie dla mnie.
Flakon ma bardzo ładny design, taki dziewczęcy, kuleczki na dnie bardzo fajne. Ale zatyczka jest kiepska i otwiera się kiedy tylko chce....

Zwyklak na codzień

Taki ot na co dzień często gdzieś mi się pląta to w samochodzie jednym drugim...
Takie od biedy :) zapach sam w sobie ładny należacy do tych slodszych niż świeższych- ja w nim cytrusów nie wyczuwam :)
flakon ciekawy zwłaszcza z kulkami w środku ale niestety korek tandetny i często gubił się gdzieś w torebce...

bardzo świeży

Perfum ma najładniejszy zapach jaki znam, czuć powiew świeżości. Niestety nie utrzymuje się długo, to jego główna wada. Jest bardzo delikatny i nie przydusza.

Bardzo odświeżający i wesoły zapach. Na poprawę humoru, dobry na co dzień i spotkania z przyjaciółmi. Większość go zna, ale mimo to ja też się na niego skusiłam i nie żałuję.

Klasyk

Lekcja historii: Nie wiem, czy ktoś już o tym wspomniał w recenzjach ale w na początku XXI wieku (haha) ten zapach był wyczuwalny na ulicach na co drugiej Polce. Miała go moja mama, jej koleżanki, moje ciocie i ich koleżanki, i przynajmniej połowa licealistek. Dodawał powiewu świeżości kobietom tkwiącym w szerokich kurtkach i brązowych szminkach z lat 90-tych, i &quot;elegancji&quot; dziewczynom w jasnych dżinsowych dzwonach i połyskujących pomadkach. Bycie dzieciakiem w tamtych latach... tej mody niestety nie da się zapomnieć ;)

Po latach namiętnego testowania perfum, stwierdzam, że nie jest to majstersztyk jak mi się kiedyś wydawało, ale trzeba przyznać, że to kompozycja wyjątkowo udana. Nie chcę się rozwodzić, bo wydaje mi się, że KAŻDY go zna, a jak nie, to można powąchać w każdej drogerii. Zapach jest lekki, niezobowiązujący, idealny na codzień, świeży i bardzo kobiecy. Ja najbardziej wyczuwam lilię wodną i porzeczkę, która trwa, trwa i trwa, bo zapach się nie rozwija. Na ubraniach trzyma się długo, na skórze ciężko mi ocenić - z każdym ruchem głowy go czuć, trochę słabiej pod koniec dnia. Obecnie nadal jest bardzo popularny, ale ginie wśród nowości i przez coraz większą dostępność zapachów z wyższej półki. Ja mam do niego sentyment i upolowałam buteleczkę 75 ml w przystępnej cenie, rzucając się nią jak na antyk, który jest na wagę złota właśnie przez masę wspomnień ;) Sama używam w leniwe, niewyjściowe dni, choć może powinnam używać na wyjścia, bo zapach bardzo podoba się facetom. :P

Nie jest &quot;hitem&quot;, bo mam już &quot;swoje&quot; perfumy. 5 gwiazdek za dostępność, cenę, brzęczące kuleczki w buteleczce, z sentymentu oraz za niepowtarzalność. Bo czy któraś z Was zna podobnie pachnące perfumy?

Używam tego produktu od: znam od lat, używam od roku swoich ^^
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 75 ml

Ładne i nietrwałe

Zakochałam się w tym zapachu, kiedy koleżanka pokazała mi taki żel pod prysznic - natychmiast kupiłam sobie te perfumy i nie żałuję. Są doskonałe, rzecz jasna chodzi mi tylko o zapach, który wybitnie przypadł mi do gustu. Niestety, to nie jest produkt najwyższej klasy, więc trzyma się bardzo krótko, a i sam zapach po jakimś czasie daje poznać, że nie ma w nim tej elegancji i szlachetności, co w perfumach lepszych marek.
Niemniej jednak, mnie się ten zapach podoba bardzo i z powodzeniem mogę używać go na co dzień.
Czuję drzewo cedrowe, jeżyny, czerwoną porzeczkę, różę, białe piżmo i drzewo sandałowe.
Pozornie mocny, zalatujący lekko w męski, wcale niesłodki, momentami orzeźwiający. Jeśli się już spodoba, uzależnia.
Jak na tę jakość cena ciut za duża.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Ładny ale ulotny

Zapach dostałam w prezencie, na szczęście trafionym.
Ładny, lekki, świeży, orzeźwiający ale jednostajny i zamiast rozwijać się, blednie.

Plusy
+ bezpieczny zapach dla każdego

Minusy
- rozpylacz (poperfumowane jest wszystko dookoła)
- trwałość (wyczuwalnie na skórze utrzymuje się 2-3 godziny, na ubraniu trochę dłużej)

Na temat ceny i dostępności nie wypowiadam się, ponieważ jak pisałam wczesniej, był to prezent

Używam tego produktu od: kilka dni

Bezpieczny zapach:-)

Perfumy dostałam w prezencie od Taty. Jest to zapach świeży, bezpieczny, uniwersalny. Nadaje się zarówno na wyjście do parku jak i na wieczorną impreze. Na pewno nie męczy otoczenia i podoba się wielu osobą.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Cudowny zapach

Jedne z moich ulubionych perfum. Mam do nich słabość :) Zapach jest lekki, świeży, wodny, słodki ale nie cukierkowy, kobiecy. Czuję cytrusy, zieloną herbatę, trawę i coś ostrzejszego. Aromat tych perfum jest ciężki do opisania ale wszędzie je rozpoznam na kobiecie. Nie jest oklepany na jedno kopyto jak słodki waniliowy ulepek, nie lubię takich. Buteleczka jest śliczna w kolorze zielonym i te zatopione w niej przezroczyste kuleczki, które fajnie brzęczą :)Cena nie jest wysoka ok 35 zł za 30 ml. Perfumy są trwałe, długo utrzymują się na włosach i apaszkach aż do wyprania i Będę wracać do tego zapachu jeszcze wiele razy ze względu na piękny zapach:) Całoroczne- na każdą porę roku i dnia. Polecam :)

Używam tego produktu od: od wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 1 dezodorant,zestaw dezodorant + perfumy 30 ml,perfumy 30 ml