Body Colour, Balsam energetyzujący

Body Colour, Balsam energetyzujący

Balsam relaksuje, niweluje stres oraz wspaniale pielęgnuje, dzięki orzeźwiającej nucie zapachowej oraz starannie wyselekcjonowanym składnikom aktywnym. Wyciąg z wiśni z Barbados w połączeniu z woskiem ze świeżych cytryn, dostarcza skórze niezbędnej dawki składników aktywnych, wpływając na jej wspaniały wygląd. Efekt głęboko nawilżonej oraz wygładzonej i miękkiej w dotyku skóry zapewnia gliceryna i alantoina.

taki sobbie... jakiś...

Sama nie wiem co napisać o tym balsamie. W sumie to jest ok. Zapach ładny i nawet troszkę energetyzujący. Latem może być przyjemny.Co do nawilżenia to chociaż moja skóra była nawilżona rano po wieczornym użyciu tego balsamu to jakoś to nie wystarczyło żeby mnie przekonać. Niby że ujędrniania? Nie ani troszkę. Podsumowując: balsam ok chociaż więcej go nie kupie.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250ml

Straszny!!!!

Okropnosc, jak żałuje ze kupiłam
Potworny, ostry, chemiczny zapach niczym proszku do naczyń
W dodatku piecze..po nałozeniu;/
Nie idzie wytrzyma z tym smrodm na skorze, piecze, gryzie, nie nawilza brr;/ Nigdy wiecej
Kupiłam 2 lata temu i teraz zalega mi w szafce

Używam tego produktu od: pierwszy i ostatni raz!
Ilość zużytych opakowań: 1/10

nic specjalnego

pachnie tak jak płyn do naczyć, jest to silny zapach.
dobrze się wchłania, nawilża, ale nic nadzwyczajnego.
zwykły balsam.
Ogólnie firma lirene lubię, ale ten balsam nie, może są lepsze, ale o innych zapachu nie energetyzujące

Salon fryzjerski

niezły

Plusy:
- szybko się wchłania,
- orzeźwiający zapach,
- dobra cena,
- brak problemów z opakowaniem :)

Minusy:
- bardzo słabo nawilża, po ok.10 minutach od nałożenia balsamu skóra z powrotem wydaje się sucha, czasem nawet bardziej niż przed użyciem,
- mało wydajny - kupiłam w promocji dwie butelki i zeszły mi baardzo szybko, bo słabo nawilżają skórę,
- rzadka, wodnista konsystencja.Używam tego produktu od:2. miesięcy

Kiepski

Moim zdaniem balsam będzie nadawać się do skóry normalnej, która niewiele wymaga. W przypadku mojej suchej i wrażliwej wypadł dość kiepsko. Przede wszystkim wchłaniał się błyskawicznie, chwilę po nałożeniu miałam wrażenie jakbym niczym się nie posmarowała. Kolejne warstwy powodowały jedynie lepienie się skóry. Nie likwidował nieprzyjemnego uczucia napięcia. Gdzie jest więc obiecywany przez producenta "efekt głębokiego nawilżenia skóry"?! :rolleyes: Balsam miał dość rzadką konsystencję, bez problemu się rozprowadzał, był średnio wydajny. Jego sztuczny, cytrusowy zapach w żaden sposób mnie nie zrelaksował ;) Ze względu na nutę zapachową odpowiedniejszy będzie na lato niż zimę.
Jego zaletą było jednak to, że poprawił gładkość skóry.

Czas używania produktu: 5 tygodni

orzeźwiający

używam rano, do pobudzenia ;)

+ładny zapach
+wygodne opakowanie
+konsystencja
+cena - w promocji kupiłam za 8 zł
+szybko się wchłania
+nawilża
+wydajny

- do mojej bardzo suchej skóry na łydkach i rękach czasem nie wystarcza

ale ogólnie polecam, na pewno jeszcze kupię, chyba że znajdę inny balsam o podobnym zapachu :)

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:pół

Przyjemniasty

Świetna konsystencja, wchłanialność i natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie skóry bez natłuszczania - to lubię w balsamach. :)
Przyczepić mogę się do ceny, która jest dość wygórowana jak na mnie, do zapachu, który za bardzo kojarzy mi się z płynem do mycia naczyń (choć i tak jest lepszy od żelu pod prysznic z tej samej linii - mam wrażenie, że ma więcej goryczki, taki jakby lekki grejfrucik, choć teoretycznie oba kosmetyki powinny chyba pachnieć tak samo). No i ewentualnie jeszcze do faktu, że mniej więcej od połowy opakowania trzeba stawiać je "na głowie", żeby swobodnie wydobywać kosmetyk, ale to akurat nie jest dużym problemem. ;)

Używam tego produktu od: 3 tyg.

Mnie się spodobał:)

Kupiłam, bo szalenie spodobała mi się żółciutka, optymistyczna butelka na półce w supermarkecie, a po za tym lubię kosmetyki Erisu i zawsza sięgam po nie z przyjemnością. Tym razem też się nie zawiodłam. Balsam ma postać żółtego, dość leistego mleczka i ślicznie pachnie cytryną. Rozsmarowuje się błyskawicznie, nie trzeba żmudnie wklepywać ani wcierać, dość intensywny ( na początku ) zapach cytryny bardzo szybko ulatnia się. Dość dobrze nawilża, moja skóra jest napojona, przyjemnie wygładzona. Plus za wydajność- niewielka ilość wystarczy, aby wysmarować całe ciało.

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

ewentualnie na upały

Sztuczny, bardzo intensywny zapach, wodnista konsystencja - zdecydowanie nie dla mnie. Bardzo słabo nawilża.
Plusy? Szybko się wchłania.
Dostałam komplet z żelem, żel ok, zużyty parę miesięcy temu a balsamu zużyłam 1/3 i jakoś nie mogę się zmusić do reszty.

Ilość zużytych opakowań:1/3

fajny balsam dla rześkich

Pachnie ciekawie, podoba mi się zapach. faktycznie energizuje, jak się rano nim posmarować. fajnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. nie dam jednak 5 gwiazdek za konsystencje- za bardzo lejąca, przez co niezbyt dobrze się go naklada.

Używam tego produktu od: listopada

nie dla mnie

balsam nie dla mnie,gdyż mam suchą skórę. wchłania się fajnie, nie pozostawia warstwy na skórze, ale drażni mnie ten zapach, dość sztuczny, chyba ma przypominać grejpfruta.

Używam tego produktu od: około miesiąca