Krem migdałowy

Krem migdałowy

Delikatny nawilżający krem przygotowany na bazie odżywczego oleju z oliwek. Olej z oliwek wpływa zmiękczająco na naskórek i wzmacnia barierę ochronną skóry. Dodatkowo krem wzbogacony jest w biopierwiastki takie jak: cynk, magnez, mangan i miedź. Pierwiastki te dają korzystny efekt nawilżenia, wygładzenia i dobrej sprężystości naskórka. Wyciąg z liści drzewa oliwkowego i witamina E chroni skórę przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Krem przeznaczony jest do wszystkich typów cer, szczególnie dla kobiet o cerze problemowej i skłonnej do podrażnień.

świetny

To jeden z bardzo nielicznych kosmetyków, w których nie znalazłam żadnej wady. Genialny dla młodej cery. Zawsze mialam wrażenie, że moja twarz jest po nim gładka i świetlista, a rumieńce, do których mam skłonność - bledną. Piszę w czasie przeszłym, bo używałam go dobrych kilka lat temu - jeszcze przed trzydziestką. Potem przestałam, bo nie mogłam go nigdzie znaleźć. Zamierzam go kupić i sprawdzić, jak zadziała na moją dojrzałą cerę.Używam tego produktu od: 3 lat