Brilliant Brunette, Simply Sleek Straighting Balm (Balsam prostujący dla brunetek)

Balsam do prostowania włosów podkreślający brązowy odcień włosów. Lekka,nietłusta formuła rozświetla, wygładza i pozostawia we włosach wielowymiarowe refleksy, nadaje połysk i satynowe wykończenie.

Cena: ok. 6USD / 109ml

EDIT: może być

Edytuję swoją krytyczną recenzję, bo nauczyłam się tego specyfiku używać:) Biorę małą ilość, rozcieram w dłoniach i robię "pac pac" na mokrych włosach, a to co zostaje wcieram w końcówki. Wtedy nakładałam na całą długość i miałam tłuste:/ Suszę wg instrukcji na opakowaniu, tzn. wyciągam na szczotce i suszę partiami.

Produkt nie likwiduje całkowicie puchu na głowie, ale i tak sporo pomaga. Włoski po nim błyszczą i ładnie pachną:)

Nie kupię więcej, bo nie mieszkam już w UK, ale zużyję to co mam do końca.

Fajny

Nie jest to produkt idealny(i wątpię żebym znalazła takowy kiedykolwiek)ale jestem z niego zadowolona.Trafił do mnie przez Targowisko.
Blasam dobrze wywiązuje się ze swojego zadania.Nakładam go na umyte i lekko osuszone włosy jeszcze przez rozczesaniem i muszę przyznać,że w znaczący sposób wygładza i ułatwia roczesywanie.Ładnie pachnie,wydajny(mam długie i geste włosy a wystarczy niewielka ilość na całą długość włosów)jest lekki-nie ma mowy o zbytniem obciążaniu włsów,myślę że z powodzeniem mogłyby go stosować osoby z przetłuszczającymi się włosami.
Po zastosowaniu łatwiej wyprostować włosy,są bardziej podatne na układanie nie zależnie czy użyję prostownicy czy poprzestaję na prostowaniu ich na szczotkę przy pomocy suszarki.Co do podkreślania brązowych tonów to raczej nie spodziewałam się niczego niesamowitego,ale rzeczywiście nadaje ładny połysk i jakby lekko rozświetla.Dobry produkt,wart wypróbowania.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1