Easy Spray-Balsam, Odżywka Połysk Koloru

Easy Spray-Balsam, Odżywka Połysk Koloru

Balsam w spray`u przeznaczony jest dla włosów farbowanych. Dzięki kombinacji aktywnych składników z intensywnie wzmacniającymi witaminami nadaje włosom zdrowy połysk, sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują i są aż do 80% mocniejsze. Chroni kolor farbowanych włosów,zawiera filtr UV

Szkoda pieniędzy...

Balsam dostałam w prezencie przy zakupie farby do włosów i się nie dziwię, dlaczego dorzucano go gratis:D Balsam nie robi dosłownie NIC z włosami! Nie nawilża, nie wygładza, nie nabłyszcza, nie regeneruje! Produkt przeznaczony do farbowanych włosów, ale ja nie zauważyłam aby w jakikolwiek sposób przedłużał trwałość koloru, czy go chronił. Na plus podam to,że bardzo ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie z pompką i jest bardzo wydajny. Daję 2 gwaizdki, a nie 1, bo nie zniszczył mi włosów ani nie zrobił z nimi nic złego, poprostu produkt nie jest skuteczny i nadaje się tylko do pryskania po włosach.

Używam tego produktu od:1 roku

całkiem całkiem

Wyłamię się i ocenię tę odżywkę pozytywnie, bo jestem z niej naprawdę zadowolona. Przede wszystkim już po kilku użyciach moje włosy stały się bardziej błyszczące, widać to zwłaszcza w słońcu. Ostatnio zaczęłam używać Nivea Diamond Gloss, ale nie ma porównania jeśli chodzi o efekt połysku (na korzyść Schaumy rzecz jasna). A drugi duży plus dla niej za to, że nie obciąża włosów ani o gram, są po niej leciutkie i puszyste. Mają wręcz skłonność do kręcenia się, więc jeśli komuś taki efekt odpowiada, to powinien być z niej zadowolony. Moje włosy są w dobrej kondycji, więc nie potrzebowałam mocnego nawilżenia ani odżywienia, może dlatego dobrze mi się jej używało. Do włosów zniszczonych farbowaniem mogłaby być za słaba. Kupię ją znowu na lato, bo jest wygodna w użyciu. Na wakacjach sprawdziła się świetnie - nie wymaga spłukiwania i nie trzeba brudzić rąk przy nakładaniu. No i zawiera filtr UV.
Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

Zdecydowanie NIE

Niestety preparat ten jest kiepściutki.Odpuszcze już sobie że na pewno nie wzmocnił włosów,zdecydownaie zero nabłyszczenia,ale jeszcze co mnie wkurzyło, to że jakoś dodatkowo działa na kręcenie się moich włosów.na pewno nigdy więcej go nie kupie.Używam tego produktu od:3 miesięcy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

fatalna

ta odzywka to chyba jakis zart producenta. nie wiem czym sie kierowali przy wymyslaniu "co ona dobrze robi" - chyba fantazją :/. nie robi nic a na dodatek obciaza wlosy, staj sie suche i sztywne jak druty. zdecytowanie nie polecam - tragedia:(

Używam tego produktu od:4 mies.
Ilość zużytych opakowań:połowa bo juz dluzej nie moglam z nia wytrzymac - poszla do klozetu :)

tandeta

Mi nawet nie pomaga przy rozczesywaniu włosów a co dopiero mówić o połysku i ochronie.
Jedyny mały plusik to nie obciąża włosów.
Zdecydowanie nikomu nie polecam

Używam tego produktu od: 2 tyg

Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ułatwia rozczesywanie. I tyle. Właściwości pielęgnacyjnych brak - zero obiecywanego polysku, przetłuszcza włosy u nasady, nie pielęgnuje końcówek. Na szczęście szybko się kończy ;-)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

nic nie robi

plusy:
-nie obciąza wlosów
-zapach do zniesienie
-wlosy niezle sie rozczesują
minusy:
-wlosy mialam po niej suche jak wióry
-wogóle nie pilegnuje
-zero polysku
-malo wydjna
Ogolnie nie polecam chyba ze komus zalezy tylko na rozczesywaniu

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:uzywalam pol roku temu przez 1 mies