Resistance, Expanseur Extra-Corps (Expanser odbudowujący i pogrubiający do włosów osłabionych)

Kolejny produkt w linii z Vita-cimentem. Połączenie odżywki bez spłukiwania oraz produktu do stylizacji. Ekspanser nadaje wewnętrzną siłę i grubość włosom cienkim i osłabionym. Ekspanser odbudowuje wnętrze włosów osłabionych. Włosy zyskują na grubości i objętości.

nic nie robi

Kupilam ten produkt, aby mogl mi zwalczyc problem przesuszonych koncowek, ale summa summarum po 2 miesiacach nie widze roznicy, a koncowki i tak czy siak musialam sciac. Generalnie krzywdy nie robi, ale spektakularnych efektow nie ma:( Moze wlosy lepiej sie rozczesywaly? A moze to jedynie placebo, bo to przeciez le magnifique Kerastase...Mozna sprobowac, ale na pewno sa lepsze produkty
W koncu daje 3 gwiazdki. Moze gdybym uzywala regularnie to i ocena bylaby inna.Używam tego produktu od:2 ms
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

3 gwiazdki

Nie zauważyłam poprawy w wyglądzie i jakości włosów.Nie pogrubia ani też nie wzmacnia. Jednak włosy po zastosowaniu tego specyfiku stają się bardziej miękkie i sprężyste. Ładnie też błyszczą Jednak myślę,że za tę cenę są na pewno lepsze produkty.

Używam tego produktu od:miesiąca

Dośc dobry :-)

Zastanawiałm się nad oceną tego kosmetyku.Jak za tak wysoką cene ( w salonie ok 85zł ) kosmetyk nie spełnia w 100% oczekiwań.Po 1wszym użyciu włosy fakt były (a raczej wydawały się grubsze), ale czy od odbudowuje to nie jestem pewna:-) Troche napewno,ale nie daje jakis bardzo spektakularnych efektów takze nie polecam go osobom o bardzo suchych włosach.Ma znikomy zapach, na włosach wogole niewyczówalny dość gęsta, żelowa konsystencja.
Ogólnie daje mu 8 punktów na 10:-)

Używam tego produktu od: