Cień do powiek Duo Eye Shadow

Cień do powiek Duo Eye Shadow

Doskonale się rozprowadzają na powiece i równie długo się trzymaja nie zbierając się w załamaniach. Dla mnie rewelacja.

Cena: 34 zł

Mimo że go lubię to tylko 2*

Trochę zwlekałam z oceną, bo lubię te cienie (mam zielone), ale gdy oceniam po kolei jego właściwości to okazuje się, że nie zasługuje na wiele gwiazdek.

Dość dobrze się go nakłada, chociaż ciemny cień trochę gorzej się rozprowadza.

Długo się utrzymuje, ale po pewnym czasie zbiera się w załamaniach powiek.

Jest na pewno bardzo wydajny. Długo już go używam.

Opakowanie estetyczne, ale bardzo delikatne (wieczko odpadło niedługo po zakupie bez przyczyny).

Używam tego produktu od: długiego czasu

ładne opakowanie i tyle

Miałam te ze zdjęcia. Jasny perłowy cień był w miarę ok, miękki, dobrze się nakładał i szybko zużywał. Ciemny matowy kolor był bardzo ładny, bardzo twardy, ciężko było równo nałożyć go na powiekę. Do tego lekko się osypywał, z czasem płowiał i zbijał w załamaniach. Wydajny aż do bólu, w końcu nie wytrzymałam i pozbyłam się go. Można kupić lepsze cienie za 10 zł.
Plus za to, że były bezzapachowe i za ładne opakowanie. Pacynka wybitnie niewygodna.

moga byc

Lubie cienie YR, ale te nie za bardzo mi odpowiadaja, dosc opornie sie nimi pracuje, niezbyt rownomiernie rozprowadzaja sie na powiece. Za to dlugo sie utrzymuja , sa trwale . Podoba mi sie takze opakowanie, bardzo sympatyczne :D

Manicure - marynarskie paski

Nie bardzo...

Bardzo lubię YR ale tym razem się nie popisali. Mam odcienie szarości - ciemy grafit i jaśniutki popielaty. Ciemniejszy służy mi czasem do robienia kreski na powiece. Konsystencja jest ok, są nawet wydajne, a kolory są nasycone. Niestety bardzo się osypują i nie są zbyt twałe. Fatalne opakowanie - aplikator bardzo niewygodny, a pudełeczko to po prostu bubel! Cień nigdzie mi nie spadł, a po miesiącu od zakupu wieczko odleciało od pojemniczka i cień nie nadaje się do noszenia w kosmetyczce. Relacja ceny do jakości też nie jest najlepsza, za te same pieniądze można mieć kika cieni o ciut lepszej jakości.

słaby

A mi się ten cień nie podoba. W ogóle nie mogłam go nabrać, taki był jakiś twardy, a jak już mi się to udało, to ledwo go rozprowadziłam. Nie osypuje się, ale też trzyma się bardzo krótko - nie zbiera się w załamaniach powiek, ale po prostu wyparowywuje ze skóry. Już po godzinie go nie było! Jedną * daję za bardzo naturalny efekt i nawet ładne kolory - ja miałam taki jasny róż z ćiemnym, wpadającym w brąz.

całkiem fajne

Równomiwernie i łatwo się rozprowadzają, nie zbierają się w zagłębieniach powiek i są dosyć trwałe. Zgadzam się z poprzedniczkami, że są dostępne w ograniczonej różnorodności kolorów. Mam ten kolor - Zieleń wodospadu i jestem z nich naprawdę bardzo zadowolona. Jedynym ich felerem jest dziwnie wygięty, niewygodny aplikator.

sa w porzadku

Aksamitne cienie, dobrze rozprowadzaja sie na powiece, nie osypuja sie. Mam kolor bezowy, ktory doskonale nadaje sie na naturalny makijaz na codzien.

taki se ;-)

Kolorków faktycznie mały wybór, ja pozostałam wierna w tym przypadku beżom i brązom. Co do nakladania i trwałości cienia zgadzam się z poprzedniczkami.Minus za niewygodny apikator.

Takie sobie

Ogólnie cienie dosyć dobre lecz dla mnie nie ma zbyt wielu kolorów do wyboru. Mają aksamitną konsystencję, dobrze się rozprowadzają i nie osypują.Kolor na powiece wychodzi delikatny.