Lirene Dermoprogram, Aqua, Głęboko nawilżająca maseczka kojąca

Lirene Dermoprogram, Aqua, Głęboko nawilżająca maseczka kojąca

Głęboko nawilżająca maseczka kojąca dba o piękny wygląd skóry, dostarczając jej optymalną dawkę składników odżywczych. Idealna forma dla każdego rodzaju cery, która wymaga nawilżenia.

Podstawa skuteczności:
- Glucam - przywraca utraconą jędrność i elastyczność, poprzez nawilżenie głębokich struktur skóry,
- wyciąg z malwy - stabilizuje poziom wody w naskórku, a w połączeniu z alantoiną, łagodzi, koi i doskonale wygładza.

Nie wymaga zmywania.

Taka sobie

Miałam cere przesuszoną i zaczerwieniona po tym jak używałam kremów matujących a mam cere mieszaną.Kupiłam tą maseczke zachecona niską cena bo tylko 3.60zł i musze powiedziec,że zaczerwienienia na policzkach zniknęły,troche załagodziły mi sie zaczerwienienia,ale jeżeli chodzi o efekt długotrawałego nawilżenia to sie nie sprzawdza.Wolałam La roche posay,ale maseczki juz wycofali.Ogółem nie polecam bo uważam,że sa lepsze.

Używam tego produktu od:uzywałąm miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

jest ok

cera wrażliwa, mieszana, wysuszona z TR

maseczka ma postać żelu jest lekko lepka ale nie miałam żadnych problemów z aplikacją ! nie wiem jak można jej nie umieć nałożyć jak to w sumie 2 moja maseczka w życiu a sobie poradziłam ;)

na buzi efekt ukojenia, przyjemnego chłodu :) skóra wchłania ją ale u mnie nie do końca więc pozostałość delikatnie starłam wacikiem :)

wydaja saszetka :) nie wiedziałam co zrobić z resztą bo tyle jej było :)

Używam tego produktu od: 1 raz

a ja ją lubię

maseczka typowo żelowa, więc ma dość rzadką konsystencję. Moim zdaniem nadaje się do mocno przesuszonej skóry - u mnie wchłania się w ciągu 10 minut niemal całkowicie, pozostawiając jedynie lepką warstewkę, którą zmywam wodą. Ładnie nawilża, nie podrażnia, trzymam ją w lodówce, wtedy aplikacja jest jeszcze barsziej kojąca. Daję trzy gwiazdki, ponieważ nie jest to żaden cud - poprostu dobra maseczka nawilżająca.

Ilość zużytych opakowań:ponad 10

O nie

Ta maseczka to jakieś nieporozumienie.Klei się niemiłosiernie,dyskomfort w aplikacji,wodnista konsystencja,Twarz po niej klejąca,dziwna..Za tą cenę można mieć lepsze ,i bardziej komfortowe w użyciu.Opakowanie podziałało na wyobraznię no i nazwisko Pani dr Eris.Dla mojej skóry niestety nie nadaje się.Więcej nie kupię.Chociaż inne produkty Lirene są dobre,ale na pewno nie ten,a poza tym efektów innych poza klejącą się twarzą nie zauważyłam niestety

OK

Maseczkę dostałam jako mały podarunek. Wypróbowałam i myślę, że jest ok. Maseczka jest bardzo lekka, po nałożeniu czuć, że skóra wciąż oddycha a wręcz chłonie tą cała wilgoć w niej zawartą. Nie wchłania się do końca więc osobiście wolę ja zmyć (nie wyobrażam sobie, że można by zrobić na tym make up!). Po zmyciu skóra jest gładka i nawilżona. Dużym plusem jest to, że zmniejsza zaczerwienienia w przypadku jakichś niedoskonałości. Wydajna.

Ogólnie nie jest źle.

Ilość zużytych opakowań: 1x6ml

Odradzam

Ta maseczka to jakiś koszmar. Okropna konsystencja, lepi sie niemiłosiernie, rozlewa po palcach, ciężko się ją nakłada, zupełnie sie nie wchłania. Po pół godzinie musiałam zmyć to wodą gdyż lepienie na twarzy było nie do zniesienia. Żadnych dodatkowych efektów jakoś nie zauważyłam. Ani o nawilżeniu ani ukojeniu mowy być nie może. Nie polecam a wręcz odradzam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Fatalna

Zuzylam 2 saszetki i strasznie sie przy tym nameczylam. Maseczka ma potworna konsystencje. Jest lejaca i kleista a producent nie zaleca splukiwania. Wiec potem czuje sie duzy dyskomfort na skorze. Nie wchlania sie, twarz sie po niej lepi. Nie nawilza ani troche. Uzyta na noc jedynie pogorszyla stan cery. Rano mialam wrazenie, ze skora byla zmeczona pod ta kleista mazia, poszarzala. Cale szczescie, ze sprzedaja ja w saszetkach, bo nie wiem co bym zrobila z cala tuba tego specyfiku.

Niezbyt

Nie zauwazylam niczego w czym by mi ta maseczka pomogla, ani nie nawilzyla skory, ani nic innego. Poprostu czy jej uzywam czy nie to skora jest taka sama. Nie poboda mi sie jej konsystencja. Plusem jest to ze nie podraznila mojej wrazliwej cery.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

kiedys tak, teraz nie!

jest to ratunek dla mojej bardzo suchej skory na policzkach!! bardzo lubie zelowe kosemtyki, za to nie lubie saszetek ;/ (za opakowanie odejmuje gwiazdke), dobrze sie wchlania, cudownie nawilza, moja skora ją doslownie pije, czasem nakladam kilka warstw po wchlonieciu, kosmetyk wydajny, tani, nie podraznia, nie uczula, szkoda, ze nie ma takiej zelowej w tubce (nawilazajaca w tubce jest kremowa).Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: duzo

nie wiem co sie dzieje z moja buzia obecnie. jest przesuszona, ale ta maseczka zawsze mi pomagala przy czym teraz jedyny efekt jaki daje to lepki kleisty film. myslalam ze moze przez naskorek to zaczelam ja stosowac jakis czas po peelingu enzymatycznym. dalej nie podraznia, ale jakos sie opornie wchlania. mysle, ze dam jeszcze jej szanse.

niestety nie sprawdzila sie znowu. nie wiem czy sklad sie zmienil czy co, ale w ogole nie nawilza. zostaje tylko lepki film. fatalna!!!

okropna mazia

Ta maseczka to jakieś nieporozumienie.
Po pierwsze konsystencja - rzadka, lejąca, przez to trzeba uważać z jej nakładaniem, żeby po drodze nie znalazła się np na podłodze lub w zlewie
Po drugie działanie - praktycznie żadne, nie zauważyłam żeby sutecznie nawilżyła moją skórę na buzi, więc naprawdę szkoda czasu i kasy, są o wiele lepsze maseczki nawilżające.
Jedyne co w niej fajne to uczucie chłodzenia na twarzy, ale tak ma większość maseczek nawilżających.

Używam tego produktu od: 2 razy

fajna!

fajna maseczka, bardzo łagodna, lekka, delikatnie wygładza i nawilża.

faktycznie nie da rady bardzo suchej skórze, ale dla wszystkich innych rodzajów jest ok. twarz jest po niej rozjaśniona, nawilżona i jednolita.

ma jeden minus- ma bardzo rzadką konsystencję, która w zetknięciu z ciepłymi dłońmi trochę się "rozpływa" i ciężko ją nałożyć.

mimo to polecam, dobra jest.

Używam tego produktu od: wczoraj

Uzależniłam się!

Nie wyobrażam sobie zycia bez niej!
Szybko doprowadziła moją przesuszoną skóre do stanu pierwotnego. Leciutka, żelowa, delikatna. Nie zauważyłam żadnych podrażnień. Nie zapycha, nie przetłuszcza, taka woda w żelu. Mimo, że to maseczka używam jej codziennie jako bazy pod krem. Skończyło sie uczucie ściągnięcia i pieczenia w połowie dnia. Kiedy zdaża mi się nie użyć jej choć jeden moja dzień skóra niestety to odczuwa. Dla mnie rewelacja!

Ilość zużytych opakowań: tona;)