Beauty Care, Oczyszczająco-rozświetlająca maseczka peel-off

Beauty Care, Oczyszczająco-rozświetlająca maseczka peel-off

Zgłaszająca osoba: systematica

Maseczka doskonale oczyszcza i odświeża skórę twarzy. Idealna formuła dla każdego rodzaju cery, w uzupełnieniu do codziennej pielęgnacji oczyszczającej. Podstwawa skuteczności:

- witaminy C i E: rozpromieniają skórę i dodają jej energii,

- wyciąg z rumianku i D-pantenol /prowitamina B5/: doskonale łagodzą, koją i wygładzają.

Skład: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Alcohol Denat., Polysorbate 20, Panthenol, Chamomilla Recutita, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbic Acid, PEG-8, Citric Acid, Trideceth-9, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum,CI 77891, CI 42090.

Cena: 4,48zł / 2x8 ml

uwaga:

to nie jest pomyłka - ta maseczka ma identyczny skład jak Lemon Time z serii Under Twenty. Obydwie są w handlu ...

polecam!!!

Nie przepadałam nigdy za maseczkami typu peel-off, aż do momentu, gdy użyłam Lirene. Maseczkę dostałam gratis robiąc zakupy w Rossmannie, leżała dłuższy czas, aż kiedyś z nudów ją użyłam i jakże miłe było moje zaskoczenie... maseczka ładnie się nałożyła, szybko zasycha, a i ze ściągnięciem nie miałam większych problemów, przy tym jest bardzo wydajna, bo jedna saszetka starcza mi na 2-3 razy.
Jedną gwiazdkę odjęłam za mało praktyczne opakowanie- mogłaby być w tubce, a nie saszetce. Trochę klei się do rąk i ciężko ją zmyć.
Ale pod względem działania ma 5 gwiazdek, cera jest wygładzona, miękka i przyjemna w dotyku :)

Używam tego produktu od:2 m-cy

Popłakałam się jak bóbr

Zacznijmy od tego,ze nie wierzę w peel offy,ale tym razem dalam jej szanse i niepotrzebnie
Po nałożeniu na połowę twarzy zaczęłam płakać jak dziecko-nie wiedziałam czy zmywać,czy nie i co robić.Nałożylam,potem z trudem zdjęłam - oczyszczenie minimalne,rozwietlenia żadnego.
Bez sensu,nie polecam!!

Używam tego produktu od:nie używam

bardzo dobrze się ściąga :)

Ogólnie jestem sceptycznie nastawiona do samego działania maseczek peel-off, ale zawsze jakąś posiadam gdyż uwielbiam je używać :)

Co do tej konkretnej:
+szybko zasycha
+bardzo łatwo się ściąga
+gęsta konsystencja
+odrywa się w całości a nie płatami
+dla mnie zapach jest przyjemny:)
+cera jest delikatna, miękka

-opakowanie (w zwiazku z tym ze saszetka wystarcza na ok.3 razy jest to niewygodne :/ trzeba się namęczyć z zabezpieczeniem saszetki i potem z wydobyciem maseczki)
-słabo oczyszcza, srednio ściera martwy naskórek
-cena w stosunku do jakości

Cellulit jak stosować kosmetyki

jak na razie najlepsza

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jest to jak na razie najlepsza maseczka peel-off, z którą miałam bezpośredni kontakt... ;) Rzeczywiście, pachnie alkoholem, ale w efekcie końcowym nie zauważyłam podrażnienia, a mam skórę skłonną do alergii i dość wrażliwą. Konsystencja porządna - gęsta i lepiąca, przynajmniej nie ścieka z twarzy. Zapach przeciętny, nie przeszkadzający. Czuć ściągniecie twarzy, gdy maska zasycha. I, co najważniejsze!, kosmetyk działa. Bardzo ładnie złuszcza i oczyszcza twarz. Nie zwęża porów, jednak na to chyba nie było co liczyć. Mam drobną twarz i jedna saszetka starcza na 2-3 użycia, w zależności od potrzeb. Maskę robię raz w tygodniu wiec za te parę złotych przez cały miesiąc mam zapewnioną czystą buźkę - dlatego cena mnie nie przeraża, wręcz wychodzi bardzo tanio - mimo, iż na półce sklepowej nie wygląda zachęcająco.

Od jak dawna używam: od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka - i będzie więcej

super maseczka

Fantastyczny kosmetyk.
Polecam osobom o skórze tłustej i mieszanej;
Ale do rzeczy.
Maseczka świetnie złuszcza. Skóra jest po użyciu taka miękka i świeża, gładka.
Oczyszcza też dobrze, ale jeśli ktos oczekuje zwężenia porów to niestety ale zawiedzie się. Dla mnie też jest to minus, ale nie tego należy oczekiwać od maseczki typu peel-off.
Mimo wszystko warto wypróbować, bo złuszcza rewelacyjnie, co do rozświetlenia... hmmm... faktycznie skóra jest jakby bardziej świetlista, ale to wynik złuszczenia.
Maseczka spełnia swoje obietnice. Nic ponadto.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Przeciętna

jest pododbna do wielu tego tyou maseczek innyc firm. Ma formę przezroczystego żelu, bardzo alkoholowego, ale nie podraznia mnie jak inne podobne innyc marek więc zawsze wybieram tę. Dośc dobrze oczyszcza, buzia po niej wyglada świezutko, ale efekt nie jest dlugotrwały. Jednak przyzwyczaiłam się do niej.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ok 10

sporo minusow

Dostalam jako gratis, jesli cena wynosi faktycznie ponad 4 zl, to ja dziekuje tym bardziej. Maseczka ma bardzo intensywny alkoholowy zapach, przy nakladaniu wyciska z oczu lzy, jednak jest perfumowana zapachem, ktory lubie - taki meski. Jest pieronsko lepiaca i w tej sytuacji wyciskanie tego kleju z saszetki to istny koszmar, do peel-offow tylko tubki!. Na plus to, ze dobrze sie sciaga, z reszta szybko zasycha. Efekt standardowy jak na peel-offy - cera matowa, lekko sciagnieta, przez to moze sie wydawac rozjasniona, ale to krotkotrwaly efekt.

Używam tego produktu od: kilka dni

Parujący alkohol...

to chyba jej główny składnik, wręcz nawet lekko szczypie w oczy. Ta cecha oraz konsystencja, która utrudnia nakładanie dyskwalifikują maseczkę mimo niezłego efektu działania. Nieprędko (albo wcale) zużyję drugą część podwójnego opakowania.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: połowa podwójnego

bardzo dobra

Używam tej maseczki już od jakiegoś czasu i wreszcie jestem gotowa aby ją ocenić. Początki nakładania tego preparatu mogą być troszkę uciążliwe. Konsystencja żelowa i bardzo gęsta dosyć ciężko rozprowadza się na buzi. Polecam używać do aplikowania tego typu maseczki pędzla, który znacznie ułatwia równomierne nałożenie kosmetyku. No właśnie-ważne jest równomierne jego nałożenie, gdyż w momencie w którym będziemy chcieli ściągnąć już zaschniętą maseczkę w miejscach w których nałożyliśmy jej troszkę więcej pozostaną lepkie ślady które po prostu nie zdążyły "wyschnąć". Zalecam także omijać szerokim łukiem oczy, które pod wpływem składnika/ ów zawartych w produkcie mogą ulec chwilowemu podrażnieniu. Etap zasychania maseczki bardzo przyjemny.Oprócz późniejszych efektów oczyszczająco-rozświetlających wyczuwalny jest także efekt liftingujący, gdyż skóra pokryta jeszcze warstwą zasychającej maseczki staje się bardziej napięta. Moment ściągania preparatu równie przyjemny. Maseczka przyjmuje postać folii którą zdejmuje się początkowo w kawałkach po dłuższym stosowaniu tzw "wprawie";) w całości. Efekty rewelacyjne, skóra jest wyraźnie gładsza taka oczyszczona i odświeżona. W moim przypadku maseczka nie powoduje wysuszenia skóry, jednak zawsze po jej użyciu ze względu na to, że ma ona właściwości oczyszczające a nie nawilżające nakładam kremik. Nie polecam stosowania tej maseczki dla tzw "wrażliwców" lub osób o bardzo przesuszonej skórze, gdyż alkohol jest już na 3 miejscu w składzie. A wyczuwalnie w maseczce chyba na 1 miejscu. W składzie jest również alantoina i rumianek co bardzo sobie cenie:) Dzięki temu skóra nie jest podrażniona e efekty są obiecujące. Na pewno nie poleciłabym jej do każdego typu cery. Tak jak podkreśliłam nie do wrażliwej i nadmiernie przesuszonej. Sprawdzi sie natomiast tak jak w moim przypadku przy skóry suchej ale u której nie występuje łuszczenie bądź zaczerwienienie. Rewelacyjna także do skóry mieszanej i tłustej. Odejmuje jedną gwiazdkę dlatego iż początki z tą maseczką są na prawdę dosyć trudne lub denerwujące jak kto woli;) Ale serdecznie wszystkim polecam warto:)

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:dużo i będzie więcej:)

Swietna !

kupiłam ta maseczkę ostatnio w Rossmanie. Bardzo lubię maseczki peel-off ( a w szczególności moment ściągania :)) ) i ta także mnie nie zawiodła. Nakłada sie troszkę ciężko - bardzo sie klei i rzeczywiście dosyć intensywnie pachnie alkoholem, ale na tym jak dla mnie kończą sie jej minusy. Saszetka starcza spokojnie na dwa użycia, po zaschnięciu maseczka dobrze sie ściąga, a po ściągnięciu skóra jest gładziutka, odświeżona i rzeczywiście rozświetlona. Nawet mój chłopak, który sie kompletnie nie zna na kosmetykach, zauważył różnicę w wyglądzie mojej buźki :] jestem bardzo zadowolona !

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 podwójne saszetki

podziękuję

Z natury nie przepadam za maseczkami peel-off,ale po raz kolejny postanowiłam dać im szansę...
Saszetkę zakupiłam w okresie szalejącej burzy na mojej twarzy - skóra przez szalone temperatury i stres zaczęła potwornie się zanieczyszczać i produkować niespodzianki. Jednak ta maseczka narobiła mi więcej złego niż dobrego, mianowicie dodatkowo podrażniła skórę :(
Kosmetyk ma żelową, lepką konsystencję. Na kilometr śmierdzi alkoholem, który podrażnia spojówki i powoduje łzawienie (mimo że uważam na oczy i nie nakładam kosmetyku w tych okolicach). Skóra w żaden widoczny sposób się nie poprawia - maseczka wręcz podrażnia i pogarsza stan cery :(
Polecam tylko odważnym

Używam tego produktu od:kilku tygodni