Artist, Brillant a levres [Lip gloss] błyszczyk do ust

Artist, Brillant a levres [Lip gloss] błyszczyk do ust

Błyszczyk do ust w bogatej gamie kolorystycznej również z brokatem. Kolory są przezroczyste. Błyszczyk bardzo mocno nabłyszcza usta i nadaje im delikatny kolor (prawie nie widoczny, mimo iż jest nawet niebieski i zielony). Jest gęsty i lepki ale przez to bardzo trwały na ustach.

Cena: 16 zł

Gdyby nie kolor

Błyszczyk na pewno jest trwały, ma ładną paletę kolorów. Jednak właśnie w tej kwestii radziłabym uważać - mam kolor z brokatowymi drobinkami (32). Po nałożeniu na usta wygląda to po prostu słabo. Gdybym miała inny, bardziej matowy kolor, moje odczucia pewnie byłyby lepsze.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

dobry błyszczyk, ale szału nie ma

+ bardzo ładne kolory
+ te drobinki są niemalże niewidoczne i niewyczuwalne, co dla mnie jest wielkim plusem, bo nie lubię czuć tępego brokatu
+ bardzo wygodny i praktyczny aplikator

-/+ wycieka opakowania, jak te nie stoi ładnie na półce, a np. leży w torebce

- trochę skleja usta, niby nie jest to takie uciążliwe jak przypadku innych błyszczyków czasem bywa, ale i tak nie jest to efekt, jaki dobry błyszczyk powinien po sobie pozostawiać

dobry

mam już go kupę lat i cenię go za:

- zapach (taki ładny, subtelny)
- wydajność (jest wieeczny!)
- cenę (oceniając pod kątem wydajności to cena jest mega niska)
- kolory (każdy znajdzie coś dla siebie)

ALE

- szybko schodzi z ust i często trzeba poprawiać makijaż ust
- opakowanie jest lekko niestetyczne

Ilość zużytych opakowań: niecałe 2

Eris film 1

W porzadku

Moje nie wiem=może kiedyś, ze względu na to, że tyyle jeszcze blyszczykow do przetestowania ;). Jeżeli jednak poszukiwania ideału spelzna na niczym, na pewno do niego wrócę, bo:
- jest trwały, bardzo długo się trzyma
- baardzo, bardzo nie lubię blyszczacych drobinek, ale o dziwo te w sephorowskim blyszczyku są bardzo delikatne, dają ładny efekt i w ogóle mi nie przeszkadzają.
- nawilża
- wydajny, używam go około 5 miesięcy i nadal mam jeszcze polowe.
- cena do przyjęcia.

na dwie i pół

mam jasny kolor łosiowy.
miałam złudną nadzieję, że nada moim ustom właśnie taki kolorek, jaki widnieje na opakowaniu, ale niestety efekt jest transparentny... widoczne są tylko brokatowe drobinki, co wygląda troszkę nachalnie i tandetnie... daje widoczny efekt, usta są, jak zapewnia producent, lśniące i błyszczące. ma ładny, owocowy zapach, bardzo przyjemny :) jest trochę ciężkawy, cały czas przesadnie czuję go na ustach, a na wietrze włosy niemiłosiernie przyklejają mi się przez niego do twarzy. nie jestem pewna, jak z wydajnością, bo używam go rzadko i niechętnie; dostałam go już jakieś półtorej roku temu i nadal mam go trochę w opakowaniu (siostra też czasem go podkradała).
zdecydowanie nie polecam osobom, które szukają efektu cielistych ust itp.
polecam za to wielbicielkom błyszczyków (jest dość trwały) i osobom, którym mniej zależy na kolorze, a bardziej na tym blasku ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niestety jestem w trakcie pierwszego :D

Solidny błyszczyk

Oceniam kolor nr 11, śliczny łososiowo-brzoskwiniowo-różowy kolor. Wygląda na ustach prześlicznie. Ma delikatnie drobinki, nie klei się, schodzi równomiernie, dobrze nawilża, owocowo-kwiatowy zapach. Skormne opakowanie, za to bardzo wygodne w użyciu. Kupię ponownie tylko dla tego koloru, idealny dla blondynek :D

Efektowny!

Stosuję go bardzo długo,mam kilka ulubionych odcieni,które zawsze kupuję!Jestem z niego niesamowicie zadowolona!Nadaje bardzo efektowny połysk,nie jest nienaturalny!Kolorystyka typu neutral s,można dobrać do każdej karnacji!Stosuję na sobie i na klientkach!Cenię go szczególnie za trwałość!Potrafi na prawdę bardzo długo utrzymywać się na ustach!Można łączyć go z innymi błyszczykami i szminkami!Podstawowe wyposażenie mojej podręcznej kosmetyczki!

Używam tego produktu od:3,5 roku

nic specjalnego

dostałam go od mamy. sama bym go nei kupiła. żałuję pieniędzy na coś takiego. mam lepsz błyszczyki o wieeele tańsze. ma niewygodny aplikator w postaci roletki, przez co nie da się go grubo nałożyć. ma mnóstwo brokatowych drobinek, które zostają na ustach, kiedy "mokrej" części błyszczyku już nei ma na ustach. trudno te drobinki usunąć. w dodatku jest niesmaczny. NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: zacząłam pierwsze opakowanie, którego nie skończę

Cacy

Na tę chwilę (trwa ona już dość długo ;) ) to mój faworyt wśród błyszczyków. Urzekł mnie konsystencją; gęstą, dobrze trzymającą się ust, prawie odżywczą. To lubię! Świetnie się go nakłada: zarówno solo, jak i na szminkę. I w obu przypadkach efekt estetyczny jest super. Nic się nie maże, nie rozpełza poza kontury warg. Błyszczyk dobrze chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi, długo się trzyma. Poza tym występuje w wyjątkowo szerokiej gamie kolorów i tonacji; każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wygodne opakowanie, dobry, poręczny, trwały aplikator. Neutralny zapach i smak.

Czyżby ideał?! Hmmm.... szybko go ubywa, niestety.

ZAJE***Y

REWELACJA!!! mam nr 14 i efekt po nalozeniu jest super usta sa jasniutkie ale bez przesady (o co bardzo latwo) wygladaja apetycznie i wydaja sie byc 2x wieksze generalnie najlepszy blyszczyk jaki mialam:)

Używam tego produktu od:hmm 3 mcy
Ilość zużytych opakowań:2 ale bedzie ich jeszcze wiecej

ach, wspomnienia... ;)

Pamiętam... Beztroskie czasy liceum, wakacje, cała w czarnych koronkach i z nieodłącznym śliwkowym/czekoladowym błyszczykiem na ustach :D Aaaach, rozmarzyłam się. Ale nie czas na robienie maślanych oczu do czasów minionych - wracam do recenzji błyszczyka :)

Byłby ideałem - jest gęsty, kleisty, odżywia usta, nie uczula mimo intensywnie słodkiego, ananasowego zapachu i jest wprost niezniszczalny!
Ale niestety odejmuję jedną gwiazdeczkę za mały wybór kolorów (już fioletami nie straszę ;)) oraz cenę - która jak na moją studencką obecnie kieszeń jest nieco za wysoka... (EDIT - spojrzałam na recenzję podaną w zgłoszeniu, i odnoszę wrażenie, że ktoś się rypnął - na pewno w rzeczywistości jest wyższa)
Mimo wszystko polecam. Jest cudownie ulepkowy :)

na ***

dostalam ten blyszczyk od mamy jakies pare miesiecy temu.mam kolorek bezowo rozowy z drobinkami(numeru nie pamietam).jest ok,ale bez rewelacji.ladnie wyglada na ustach,drobinki mienia sie w sloneczku,nie wysusza ust,moze nawet nawilza,malutkie opakowanie niewatpliwie tez jest plusem.blyszczykow marki sephora raczej nie kupowalam(oprocz balsamu do ust brzoskwiniowego) wiec porownania nie mam.jedynym ale ogromnym minusem jest zapach i to ze blyszczyk ma nieco wodnista konsystencje i przez to jest nietrwaly.