Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation (Podkład idealnie dopasowujący się do cery)

Do każdego rodzaju cery. Podkład idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry zapewniając precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e zapewnia witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Ulubieniec roku 2017

Cieszę się, że udało mi się przetestować ten podkład, bo powiem szczerze w aptece, lub drogerii nie zwróciłabym na niego uwagi. Kolor w butelce wydawał mi się zbyt ciemny chociaż najjaśniejszy odcień z dostępnych otrzymałam. Przeżyłam szok po nałożeniu podkładu na skórę, okazało się, że idealnie stapia się z kolorytem cery, dając efekt zdrowej, jednolitej skóry. Trwałość i krycie nie jest może najmocniejsze, ale dla mnie wystarczające. Matuje i odżywia cerę, nie zapycha i nie przesusza skóry. Dla mojej wrażliwej cery jest świetny, przebija nawet dużo droższe podkłady.

solidne 3 gwiazdki

Podkład kupiłam zaciekawiona bardzo dobrymi opiniami na KWC oraz samą nowa linią kosmetyków AA. Mam cerę mieszaną, lubię podkłady o średnim kryciu idącym w kierunku mocnego.
Podkład dla osób z cerą normalną lub suchą, które nie oczekują dobrego krycia. Jednak takich produktów na rynku jest bardzo dużo.

Kolor super ale konsystencja ma duży minus

Największym plusem tego podkładu jest piękny, jasnożółty kolor, mało który podkład ma taki ładny odcień. Wygodne opakowanie z pompką w szklanym opakowaniu. Łatwo dostępny do kupienia w wielu drogeriach. Jednak największym minusem jak dla mnie jest konsystencja, podkład nie rozprowadza się równomiernie tylko robi delikatnie plamy. Konsystencja jest bowiem za bardzo lepka / kleista. Duży plus za dobre krycie, trwałość średnia.
Trudno mi ocenić ten podkład ponieważ kolor jest naprawdę cudowny a krycie bardzo dobre jednak nie mogę przejść obojętnie obok tego jakie plamy na twarzy robi, stąd taka ocena.

Jednak cudo ;-)

Dlaczego jednak?
Próbowałam podkładu z bazą rozświetlającą z tej samej serii
Niestety baza w żaden sposób nie sprawiała, że podkład wyglądał jak obiecywał producent (nawilżenie, ładny kolor, wygląd itp). Bez tej bazy w zasadzie wyglądał tak samo i jednak czułam wysuszenie skóry, widzałam pory na twarzy, no nie wyglądał najlepiej, mimo tego, że wcześniej użyłam olejku na uprzednio wypeelingowaną twarz..
Ale... dałam mu ostatnią szansę i nałożyłam go na inną bazę AA, której z przerażniem nie mogę znaleźć na ich stronie (baza-serum Hial + Collagen) .... chyba już wycofana ze sprzedaży :-(
Po nałożeniu tego podkładu na bazę, której nie ma już w sprzedaży, moja twarz wyglądała co najmniej super! :) Bez żadnego podkreślania suchych skórek, brak ściągnięcia na twarzy. Skóra jest gładka, bez wyraźnie widocznych porów, normalnie jak druga skóra. Nawet po przypudrowaniu transparentnym pudrem podkład nadal wyglądał dobrze.
Z dobrą bazą ten podkład na mnie wygląda naprawdę fajnie, w końcu coś co mogę używać nawet na codzień. Długo szukałam dobrego podkładu, który nie będzie mnie wysuszał, podkreślał suchych skórek mimo nawilżającej pielęgnacji (olejki, peelingi itd.).

NARS wywiad z Jane Richardson

Niezły,ale skład zbyt chemiczny.

Podkład kryje drobne niedoskonałości,jest lekki,nie tworzy maski na twarzy,nie podkreśla zmarszczek.Jeśli ktoś szuka podkładu tylko lekko kryjacego ten będzie ok.Nie mam problemów z cerą i u mnie się sprawdził,chociaż pod oczy i na małe zaczerwienienia musiałam dodatkowo nałożyć korektor.Buteleczka estetyczna,wydajny,prawie bez zapachowy,nie uczulił skóry.

Ivory Ciemniejący bubel

Mam kolor Ivory. Strasznie ciemnieje na twarzy. Dosłownie robi maske. Schodzi pod wpływem lekkiego muśnięcia opuszkiem palca. Robi plamy z jakiegos powodu postanowił nie kryć najwyżej wystających części policzka. Straszna tragedia....a matujący taki dobry :/

Koszmar z aluminium w składzie

Większego dziadostwa nigdy nie nakładałam na twarz i nikomu tego szkodliwego paskudztwa nie polecam. Nie wiem skąd te pozytywne opinie przez które skusiłam się kupić ten gęsty szmelc który zapycha pory, tworzy plamy, efekt jest mizerny że nawet za darmo nie będę go używać bo skład jest szkodliwy dla naszej skóry! Ich mydlenie oczu dwoma witaminami niech was nie skusi jak mnie. I to w dodatku polski producent firma AA no wstyd! I niestety rozczarowanie

Okropny

Kupiłam podkład zachęcona bardzo dobrymi opiniami, niestety się zawiodłam. Podkład ma bardzo płynną konsystencję i źle się rozprowadza, robi smugi, ma zerowe krycie. Mam cerę mieszaną, trądzikową , niekoniecznie szukam na co dzień bardzo silnie kryjącego podkładu ale ten nie kryje w ogóle... co więcej uwydatnia wszystkie suche skórki i pory, efekt jest taki, że cera zamiast wyglądać świeżo, prezentuje się okropnie, wygląda po prostu źle. Trwałość też jest marna, schodzi z twarzy po kilku godzinach...
Jedynym plusem podkładu jest to że faktycznie dopasowuje się co skóry i można spokojnie wybrać idealny odcień, nie jest też bardzo drogi.

Świetny podkład

Podkład idealny istnieje ! I miałam okazję go przetestować w ramach akcji !
Idealnie kryje , nie pozostawia śladów a najważniejsze wygląda naturalnie na twarzy i dodaje blasku . Polecam !

dobry ,drogeryjny podklad

podklad mam w odcieniu najjaśniejszym. Ladnie stapia sie ze skórą,nie podkreśla suchych partii , nie tworzy maski, nie wchodzi w pory. Przypudrowany trzyma się caly dzień.

dobre nawilżenie/słabe krycie

Podkład otrzymałam do przetestowania, gdyż ciężko jest dla mnie dobrać odpowiedni z uwagi na piegi na nosie oraz wrażliwość cery. Nie ukrywam, iż jest on bardzo wydajny i niewielka ilość starcza na pokrycie twarzy i szyi, jednak słabo kryje i utrzymuje się na skórze, gdyż moje piegi na nosie są nadal widoczne- musiałabym pokryć skórę dwukrotnie by nie było ich widać. Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, gdyż ma lekką konsystencję, która nie obciąża skóry dobrze ją nawilżając- zdarzało mi się, że nakładałam go na twarz bez użycia wcześniej kremu nawilżającego- nie odczułam dyskomfortu po użyciu, moja skóra była nawilżona i gładka. Ważną jego cechą jest to, że po nałożeniu podkładu w okolicach oczu nie szczypie w nie i nie obciąża skóry wokół oczu.

podkład naprawdę dobry

podkład kupiłam sceptycznie nastawiona do niego ale był na promocji to wzięłam i nie żałuję. jest bardzo lekki, nie robi efektu maski i jest bardzo wydajny. ma średnie krycie ale w stosunku do jakości podkład i tak jest naprawdę dobry.

Bardzo mnie zaskoczył

Jeśli nie lubicie, gdy podkład daje "suchy", pudrowy efekt, to koniecznie musicie go wypróbować. Twarz z tym podkładem wygląda gładko, satynowo, promiennie i zdrowo. Jest delikatnie zmatowiona, ale nie brak jej też takiego naturalnego blasku. Poziom krycia jaki daje jest dla mnie w zupełności zadowalający - określiłabym je jako średnie, ale już blisko górnej granicy z mocnym. Odnośnie trwałości także nie napiszę złego słowa - podkład nakładam około godziny 7 i do wieczora ściera się naprawdę nieznacznie, a w trakcie zmywania makijażu na płatku widać, że usuwam także podkład. Kolor, który mam to Vanilla (jaśniejszy jest Ivory). Nie jest jasny, ale w trakcie rozprowadzania daje jaśniejszy odcień, niż widać w butelce czy na dłoni bez rozsmarowania.
Producent poleca podkład dla każdego typu skóry, jednak myślę, że na suchej (jak moja) i normalnej spisze się lepiej niż na tłustej przez właściwości nawilżające i bardzo delikatne matowienie.