AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation (Podkład idealnie dopasowujący się do cery)

Do każdego rodzaju cery. Podkład idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry zapewniając precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e zapewnia witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Zadziwiający w poszukiwaniu półśrodka

Podczas Kiedy niemal kazdy zachwyca się matującym, dość cięzkim i kryjącym Revlonem, lub skrajnie rozświetlającym i słabo kryjącym Healthy Mix ja, testując krok po kroku rózne podkłady, dające mozliwie największe, naturalne upiększenie trafiłam na niego i przepadłam, a dlaczego?

Doskonała, nie za rzadka, nie za gęsta-mozna z powodzeniem aplikować róznymi metodami, jednak mi najbardziej odpowiadają moje palce - taki efekt lubię najbardziej :)

Kolor
Ja mam 203 i jest piękny, jasny, powiedziałabym neutralny, lekko w kierunku ciepłych. Są do wyboru jeszcze piękne,ciepłe odcienie-naprawdę rzadko się takie spotyka w polskich drogeriach. Ponadto nie oksydują, jestem oczarowana.

Działanie
Wreszcie- prawdziwie perfekcyjne dopasowane. Bardzo naturalny, ale ulepszony wygląd mojej skóry. Ładnie optycznie wygładza. Zostawia naturalny efekt zdrowej, zadbanej skóry, którą ja jednak czasem przypudrowuję, aby poprawić trwałość, o czym później. Nic nie podkreśla (choć u mnie o to trudno, bo bardzo duzą wagę przywiązuję do pielęgnacji). Jak juz wspomniałam nie ciemnieje. Krycie jest słabe, nie da się ukryć. Jednak mozna dokładać kolejne warstwy, aby zwiększyć jego poziom, lub mozna zdecydowac się na korektor, z którym ten podkład fajnie współpracuje. Co do trwałości to nie imponuje. U mnie to około 6 h bez poprawek. Co wazne on odchodzi z klasą, a więc nie szpeci, nie ciemnieje, nie włazi gdzie się da. Po prostu twarz z kazdą godziną zaczyna przypominać naszą skórę saute. Mi to akurat nie przeszkadza, bo zawsze mogę poprawić lub solidnie przypudrować, zwłaszcza, ze przynajmniej dla mnie to podkład na co dzień, a nie na wielkie okazje. Skład jest moim zdaniem w porządku. Choć nie ma filtra, przynajmniej ja nie widzę takiej informacji, to faktycznie ufam kompleksowi witamin A i E, które działają anti -agining bo są na wysokich miejscach w składzie. Nie szkodzi mojej cerze, zresztą ja zawsze podkreślam, ze dokładnie zmywam i oczyszczam twarz oraz ją pielęgnuję, dlatego nie w kazdym aspekcie moje zdanie jest miarodajne. Podobnie jak w kwestii pielęgnacji, poniewaz pod podkład aplikuję moje ukochane serum i podkład raczej nie ma takiej siły razenia jak ono, dlatego nie czuję się mocna w ocenianiu Właściwości pielęgnacyjnych, czy tego, czy zapycha.

Muszę tutaj skrytykować pompkę, jest toporna i wywala mi zawsze taką samą, duzą porcję, gdzie ja czasem na przykład potrzebuję tylko Niewielką ilość. Tym samym zawsze spora ilość podczas makijażu ląduje na chusteczce, przyznam, ze jak ma być taka pompka to juz wolę tubkę. Opakowanie bardzo toporne i ciezkie, choć estetyczne. Dla mnie, czyli osoby, która sporo sie przemieszcza i podrozuje to jest jednak uniedogodnienie.

+efekt
+gama kolorystyczna
+Wykończenie
+współpracuje z kolorówką i pielęgnacją
+łatwo dostępny
+nie oksyduje
+skład wzbogacony o wartościowe Składniki i witaminy
+idealny na co dzień
+nie widoczny na skórze
+nie szkodzi skórze

Dobry dla mojej skóry

Dobór podkładu jest kwestią bardzo indywidualną. Jest sporo negatywnych opinii przy tym kosmetyku, ale będąc w Rossmannie spróbowałam aplikacji na własnej skórze i postanowiłam zaryzykować. I to był bardzo dobry wybór. Dla mnie podkład jest w sam raz. Mam suchą i wrażliwą cerę o jasnej karnacji więc nie sprawdzają się u mnie ciężkie kryjące fluidy. Wcześniej używałam podkładu Bourjois Healthy Mix, i pod względem konsystencji, trwałości i zachowania na skórze bardzo mi pasował, ale nie mogłam zbyt dobrze dobrać odcieniu, albo był za jasny albo za ciemny. Podkład AA ma moim zdaniem bardzo zbliżoną konsystencję i właściwości do ww kosmetyku, z jedną tylko różnicą, ma mój odcień - 201 Ivory. Ładnie się rozprowadza, nie wałkuje się i lekko nawilża moją suchą skórę. Nakładam go zazwyczaj rano na krem nawilżający i mam poczucie, że do wieczora moja skóra jest odżywiona a makijaż się utrzymuje. Na pewno nie sprawdzi się do cery tłustej i trądzikowej, nie jest mocno kryjący.
Ale jeśli tak jak ja masz skórę suchą i jasną - możesz spróbować!

Idealny to on nie jest

Kupiłam najjaśniejszy kolor z gamy, czyli 201 ivory. Dla osób z karnacją jak moja (true match 1N, Rimmel lasting finish breathable 010) zdecydowanie się nie sprawdzi.
Jest za ciemny i za żółty, a po tym jak zoksydował na twarzy wyglądał naprawdę bardzo źle. Efekt uratował sypki puder i jasny korektor, chociaż nadal nie czułam się komfortowo.
Konsystencja dość gęsta, co jak dla mnie jest plusem, bo nie lubię lejących się fluidów. Taka konsystencja sugerowałaby mocne krycie, ale fluid nie radzi sobie z większymi zaczerwienieniami i przebarwieniami, zakrywa jedynie te drobne. Krycia nie da się budować, bo dokładając kolejną warstwę tworzy się po prostu żółta maska.
Jego zapach jest chemiczny i nieprzyjemny.
Plus jest taki, że nie zauważyłam żeby zapychał pory i przypudrowany nie świeci się w ciągu dnia.
Dawałam mu kilka razy szansę, bo latem ten ciemny kolor tak nie raził. Niestety nie zachwycił mnie.
Z pewnością więcej go nie kupię, uważam że są o wiele lepsze fluidy w podobnej cenie.

NIE, NIE i jeszcze raz NIE

Naszczęście kupiłam go na promocji, ale i tak w sumie żałuję wydanych pieniędzy. Kolor miałam dobrze dobrany ale zoksydował u mnie na kolor żółtka jaja.... po prostu masakra. Dawałam mu szanse jeszcze niestety efekt cały czas jest nie do zniesienia.

Beznadziejny

Poleciła mi go pani w Rossmanie, jako, że mam wrażliwą cerę, gdy wchodził na półki. Nie pamiętam już jaki mam odcień, ale po niecałej godzinie od nałożenia miałam żółtą twarz. Konsystencja jakaś dziwna. Słabo kryje, trzeba było nakładać dwa razy. Cera po nim się strasznie świeci, nie widać go na twarzy po 2 godzinach. Zapchał mi twarz. Wydałam kasę w błoto, a tak się cieszyłam.

Świetny drogeryjny podkład

Oceniam odcień 201 ivory. Bardzo dobry podkład drogeryjny. Mam skórę tłustą i świetnie się u mnie sprawdza, jest matowy lecz przy tym wygląda bardzo naturalnie. Nie widać wręcz tego podkładu na twarzy. Ma słabe krycie raczej do cery bez problemów z trądzikiem.

Nie dla mnie

Podkład kupiłam na promocji w Rossmannie i stwierdzam, że nie jest to idealny podkład dla mnie... Podkład nie jest bardzo kryjący i jeżeli chcemy uzyskać chociaż trochę krycia potrzebny jest też do nałożenia korektor. nakładając go gabeczka na twarz więcej zostaje na gabeczce niż na twarzy.. Łatwiej nakłada się go palcami. Po godzinie od nałożenia strefa T bardzo się świeci, a po trzech prawie wgl nie ma go na twarzy. Myślę że nie przetrwałby wesela, bądź innej imprezy. Ma bardzo ciężką, grubą, szklaną butelkę i szybko się kończy.

Nawet, nawet

Jest bardzo dobry, idealnie dopasowuje się do skóry, nie towrzy "maski" nadaje cerze naturalny, zdrowy, ładny wygląd. Dobrze kryje drobne niedoskonałości i cienie pod oczami, utrzymuje się długo. Ma bardzo fajną konsystencje. Nie zatyka porów sprawdził się w upalne dni za co +.

Średniak

Podkład zakupiłam na jednej z promocji w Rossmannie. Zdecydowałam się na jeden z najjaśniejszych odcieni, mianowicie 201 Ivory - odcień idealny dla osób o jasnej karnacji. Został ukryty w ciężkiej, szklanej buteleczce z dość tandetną, plastikową, pomalowaną na złoto pompką. Szczęśliwe działa ona bez zarzutu, nie zacina się i z jej pomocą odmierzymy pożądaną ilość produktu.

Kosmetyk posiada na tyle gęstą konsystencję, że bardzo dobrze rozprowadza się go palcami. Szybko wtapia się w skórę, zapewniając jej ładny, zdrowy wygląd. Nie do końca niestety radzi sobie z zasinieniami, zaczerwienieniem oraz pękniętymi naczynkami - jest raczej lekko kryjący, dlatego też przy jego stosowaniu nie obejdzie się bez korektora. Nie tworzy efektu maski, skorupy, nosi się na skórze bardzo dobrze. Nie zapycha jej i nie obciąża.

Podkład nie ciemnieje oraz nie przesusza skóry. Co bardzo ważne, jest dość trwały - zaaplikowany rano, spokojnie przetrwał do popołudnia (liczmy około 8 godzin). Po tym czasie konieczne były delikatne poprawki, jednak ich wykonanie nie było dla mnie ani problematyczne ani czasochłonne. Niestety, po około 3-4 godzinach moja skóra w strefie T zaczęła się okropnie świecić - musiałam wówczas mocniej ją przypudrować, gdyż wyglądała fatalnie.

To raczej lekki produkt na lato lub na co dzień, gdy nasza cera nie potrzebuje mocniejszego krycia. Zużywa się zaskakująco szybko - opakowanie świeciło pustkami już po około 1,5 miesiąca :(.

Dance macabre

Po prostu płynny dramat...
Czasem zastanawiałam się czy moja gąbka go nie zjada, a gdy zaczynałam dokładać to robiła się dziwna sucha skóra, nawet w strefie T, gdzie teoretycznie nie ma prawa być suszniaków.
Próby nałożenia podkładu palcem kończyły się dziwnymi plamami na twarzy.
O przebijaniu jakichkolwiek niedoskonałości lepiej nawet nie wspominać, bo czułam się jakbym nakładała podkład wszędzie, tylko nie tam.
Podkład dla ludzi z idealną karnacja, czyli tak naprawdę—podkład przydatny jak łysemu grzebień :/

Tragedia

Tak złego podkładu chyba nigdy nie miałam. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam go na promocji, ale i tak to było najgorsze zmarnowanie pieniędzy. Podkład w ogólnie nie trzyma się na twarzy, próbowałam już z różnymi kremami i bazami, ale on po prostu się odkleja od skóry, przez co w niektórych miejscach są gołe placki a w innych plamy podkładu. Nie da się tego ani rozetrzeć, ani wklepać, po prostu nic. Próbowałam już nakładać różnymi sposobami, ale nic nie pomogło. Takiego bubla już dawno nie widziałam. Jeszcze cena nie jest wcale taka niska. Tragedia po prostu. Jedyne co mi się podoba to kolor. Nie polecam.

Nieporozumienie

Podkładu kupiłam od razu dwie buteleczki skuszona promocją w Rosmanie, gdybym tylko wcześniej wiedziała.... generalnie jest to podkład do nałożenia idąc do lokalnego sklepu lub do ogródka bo nic wiecej nie przetrwa

Zalety:
opakowanie

Wady:
- WYDAJNOŚĆ bardzo gęsty, w efekcie potrzebuje nawet czterech pompekt by go rownomiernie nałożyć
- TRWAŁOŚĆ nie wytrzymuje naeet trzech godzin, wgl nie matuje, „zdziera się”
- ŚCINA SIĘ nie wiem dlaczego ale przetestowalam juz wszystkie kremy i bazy pod, we wszystkich koszmarnie się ścina