AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation (Podkład idealnie dopasowujący się do cery)

Do każdego rodzaju cery. Podkład idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry zapewniając precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e zapewnia witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Bubel

Kupiłam na promocji -55% pod wpływem pozytywnych komentarzy na kwc. Niestety okazał się nie wart nawet tej promocyjnej. Nie można o nim powiedzieć nic dobrego, ciężko go nałożyć, zostawia smugi, beznadziejnie kryje, konsystencja jest b. płynna, ponadto wysusza skórę. To wszystko byłabym jeszcze wstanie wybaczyć, ale podkład ściera się momentalnie i to jeszcze w bardzo brzydki sposób- robią się okropne plany. Teraz gdy jeszcze raz spojrzałam na ten produkt na wizażu widzę jego prawdziwą ocenę w innym miejscu: 14 hitów na ponad 160 recenzji? Skąd się wzięła ocena 4,5?

Sama nie wiem...

Podkład kupiłam na promocji, głównie dlatego, że jeden z odcieni idealnie mi pasował. Poza tym szukałam czegoś lekkiego na lato, więc dałam mu szanse i... sama nie wiem. Niby jest ok, ale coś w nim nie gra.
Konsystencja dla mnie troszkę za rzadka, ale to akurat jestem w stanie zaakceptować. Sam podkład jest jednak słabo kryjący. Potrzebuje średniego krycia, ale on nie daje rady. Dodatkowo jest mało wydajny. W efekcie czego na twarz nakładać trzeba dużo produktu, który nie ukrywa tego co powinien... Jednak jeśli już nałożymy na twarz odpowiednią jego ilość to cera wygląda naprawdę fajnie: świeżo i naturalnie. Za to ogromny plus! Podkład pięknie wtapia się w skórę. Jednak jest kolejne ale... Podkład jest raczej średniej trwałości. Dość szybko znika z twarzy.
Na pewno spełnia postawione mu przeze mnie zadania: jest lekki, nie zapycha porów, wygląda super naturalnie.
Zawiódł mnie pod względem: krycia i trwałości.
Myślę, że jest to idealny podkład dla osób bez problemów skórnych, które potrzebują tylko wyrównania kolorytu. Sama kiedy akurat nie mam na twarzy nic "niesprzyjającego" sięgam po niego z ogromną radością.
Jeśli chodzi o buteleczkę - klasyczna, przyjemna. Pompa ok.

Najgorszy podkład jaki miałam...

Na codzień uzywam podkładu pharmaceris, ale chciałam spróbować czegoś innego. Padło na AA ideal match z witaminami. Już po pierwszym użyciu byłam rozczarowana- produkt jest bardzo rzadki i źle się rozprowadzał, ściekał z twarzy, miałam wrażenie, że tylko ślizga się po skórze, nie zostając na niej. Po użyciu gąbeczki było niewiele lepiej... Nie mam dużych problemów z cerą, raptem kilka pajączków i lekkie przebarwienie, ale ten podkład nie dał sobie z tym rady... po prostu lekko nawilżający, kolorowy krem... jestem bardzo rozczarowana... żadnego wyrównania kolorytu, o kryciu już nie wspomnę... dlatego też nie ocenię trwałości bo jej po prostu nie ma... po dwóch użyciach nadaje się do kosza...

Przeciętny

Jak na podkład o tak niskiej cenie sprawdził się raczej znośnie. Najbardziej wyraźną wadą jest fakt, że podkład oksyduje przez co widoczne są wszystkie niedociągnięcia. Podkład podkreśla suche skórki.

Niby ok, ale coś nie do końca..

Na podkład skusiłam się podczas wizyty w Rossmanie, był jeszcze dodatkowo w promocji, więc pomyślałam czemu nie. Moja cera jest jasna, ale w ciepłej tonacji, dlatego kolor 201 Ivory jest dla mnie idealny. Rzadko jestem w stanie dobrać tak pasujący odcień. Nie wpada w róż, ani pomarańcz, jest neutralny, więc za to ogromny plus dla tego podkładu. Jest on niestety bardzo słabo wydajny. 1 pompką nie jestem w stanie pokryć nawet całej twarzy, 2 dają lekkie krycie, ale ja z moimi zaczerwienieniami na policzkach musiałam dodawać jeszcze 3.. gdzie przy innych podkładach lekko/średnio kryjących w zupełności wystarczą 2. Mimo, że nie używałam go codziennie, to i tak wystarczył mi na bardzo krótko (ok. 2 miesiące). Plusem jest jednak to, że pomimo tych 3 warstw podkład nadal wyglądał naturalnie, ładnie wtapiał się w skórę. Jego trwałość oceniłabym na średnią, po kilku godzinach zaczynał znikać z nosa i policzków, ale w moim przypadku dzieję się tak z większością podkładów. Jeśli chodzi o buteleczkę, bardzo elegancka, z pompeczką, która zdarzyła mi się przyciąć i myślałam, że to już koniec podkładu, a po chwili zaczynała działać.

Podsumowując:
Bardzo żałuję, że podkład nie jest bardziej wydajny i nie jest ciut bardziej kryjący, bo jego kolor i naturalny wygląd zasługuję na 10/10 :( Myślę, że mogę w 100% go polecić osobom bez większych defektów na skórze. Natomiast jeśli jest się posiadaczem zaczerwienień, wyprysków czy przebarwień to trzeba liczyć się z tym, że przyzwoite krycie takich niedoskonałośći zaczyna się od 3 warstwy.

Piekny Glow

Mega fajnie że za 33 zeta mam podkład który daje mi efekt Clarinsa Skin Illusion,tamtego męczyłam ze 2 lata w sensie ze męczyłam nim mój portfel i nadszedł ten dzień ze za 33 zetka mam jego ..no prawie ze kopie..prawie.Alle o czzo chchodzi..się spytacie...To ja Wam mowie,opakowanie nie takie co Clarins..nie ma zapachu..itd..ale na mojej skórze efekt ten sam. Piękny jednolity glow dziecięcej skory(tak tak..dziecięcy ...yy czy tam baby face glow).Skóra jednolita,pory zakryte,zmarszczki rozmyte,rozświetlenie,jakby wygładzenie..echyy i achy...ale ale..drogie siostry jest minuss ( aaaaa!!!) wybierajcie podkład jaśniejszy niż wasza skóra(chyba ze macie mixera z nyxa) piękne kolory w połowie używania ciemnieją o 0,5 tonu..niby 0,5 ale jednak,ja mimo iż mam nie najjaśniejsza karnacje mam najjaśniejszy i póki co mnie leciutko leciusieńko pitu pitu bieli ale brazera mgiełka i jest ok,natomiast gdzieś w połowie jest już idealny.
Lubisz Bourjois HM.Provoke,Pupa like a doll to bier. Lubisz mat i krycie nie bier.
ps. nie zapycha ,nakladam go gąbeczką i wtedy najlepiej wygląda,mam mieszana skóre wiec strefe T zawsze trzepnę jakimś pyłem matującym i wtedy podkład jest tytanowy niczym rozmiekniete a potem zeschnięte płatki kukurydziane na śniadaniowej misce. Polecam noo

lubie

Bardzo polubiłam się z tym podkładem, faktycznie dopasowuje się do cery, ma fajne jasne kolory, jest bardzo delikatny. Z pewności nie jest to podkład dla kogos kto szuka mocnego krycia, jest to raczej podkład dla osób bez większych problemów z cerą. Bardzo fajny na co dzień. Testuje obecnie kolejny od AA wings

BADZIEW

Kupiłam, bo w miarę sprawdzał mi się jego brat z ceramidami, ale trochę zbyt podkreślał suche skórki i musiałam go mieszać z Rimmelem Wake Me Up. Z racji, że skończyły mi się oba stwierdziłam, że spróbuję tego brata, który ma niezwykle wysoką ocenę. I szczerze naprawdę nie wiem za co jest ta ocena. Czy mam wadliwy egzemplarz czy co, ale:

Minusy:
-śmierdzi, naprawdę nieprzyjemny zapach, że odruchowo wstrzymuję powietrze jak go nakładam
-w ogóle nie kryje, ma problem z wyrównaniem kolorytu nawet - muszę nawet 5 pompek dawać, a inne podkłady i ten jego brat zwykle 2 pompeczki
-wygląda bardzo pudrowo
-po 3h strasznie się świeci, nawet przypudrowany
-nie da się go niczym nałożyć, trzeba się potwornie męczyć! Gąbką go po prostu się ściąga zamiast nakłada, pędzlem się marze(puchaty i flat top), palcami nie próbowałam, bo nie lubię tak nakładać
-dostałam od niego pryszczy, których dawno nie miałam :/

Plusy:
-kolory, dla bladziochów raj. Jasne neutralne tony
-nie ciemnieje

Dawno, żaden podkład mnie tak nie wkurzył do tego stopnia, że mam ochotę go po prostu wywalić. Jedynie cena mnie wstrzymuje, bo 38zł to też najmniej nie jest.

Rozczarowana

Podkład kupiła po przeczytaniu pozytywnych opini. Niestety rozczarowałam się. Podkład bardzo źle się roprowadza na twarzy, wałkuje się. Dodatkowo po kilku godzinach na twarzy wychodzą plamy. W niektórych miejscach nie ma go wogóle, a w niektórych zostają ciemniejsze plamy. Nie zakrywa zmian trądzikowych i przebarwień. Dodatkowo popmka jest złej jakości.

Dobry ale...

Ulega oksydacji, o dziwo bardzo szybko. Po około pięciu minutach ciemnieje i z żółtych tonów wybija delikatnie pomarańcza (kolor 201 Ivory) i... biała szyja. Zużyje rozjaśniając innym podkładem ale jest mi ogromnie przykro bo już myślałam że znalazłam podkład idealny, jednakże ideał nie zepsułby mi wyjścia i nie zagwarantował spóźnienia. Poza tym jest cudowny, krycie lekkie/średnie, można je stopniować, stapia się z skórą, nie wchodzi w pory i daje lekko mokre, świetliste wykończenie, dobrze współpracuje z bazą i pudrem lecz niestety nie kupię więcej i nadal będę szukać ideału. Na zdjęciu po 10 minutach i chwilę po nałożeniu.

Kocham!

Jak dla mnie jeden z najlepszych drogeryjnych podkładów, super konsystencja, ogromny plus za kolor i dostępność.
Nareszcie coś dla mnie, nie podkreśla suchych skórek, wcześniej prawie kazdy podkład to robił :)

Trudno powiedzieć

Kupiłam go pod wpływem dobrych recenzji.
Od samego początku urzekły mnie odcienie. Jestem zwolenniczką trudno dostępnych ciepłych i jednocześnie jasnych tonów. Tutaj mogłam znaleźć co najmniej 2-3 perełki. Osobiście zakupiłam 201 ivory. Jestem raczej bladziuchem z tendencją cery do zaczerwienień. Dla mnie ten kolor był idealny.

Z początku byłam z tego produktu bardzo zadowolona. Przede wszystkim nie zatykał mi porów oraz dobrze się go rozprowadza po twarzy (ja używam gąbeczki) oraz dobrze kryje zaczerwienienia na skórze. Dodatkowo dobrze stapia się z cerą i nie pozostawia efektu maski.
Niestety po dłuższym stosowaniu, w połowie opakowania, zauważyłam, że bardzo szybko się ściera. Nie uprawiam na co dzień dużego wysiłku fizycznego, a nawet umiarkowanego, dlatego tym bardziej byłam rozczarowana. Ze względu na nie wielkie pogorszenie stanu mojej twarzy musiałam skupić się na zamaskowaniu blizn czy niedoskonałości. Tutaj ten podkład solidnie mnie zawiódł. Prawdopodobnie wrócę do poprzednika.
Kolejną sprawą jest opakowanie. Jest ono średniej jakości. Zwłaszcza pompka. Widać z daleka tanie wykonanie no i niestety też funkcja pompki trochę gorsza. Plastikowa zakrętka od początku nie trzyma się, notorycznie spada. Jest to trochę niewygodne i męczące przy transporcie (wszystko upaprane podkładem), dodatkowo na pompce notorycznie zbierają się resztki podkładu, czasem podkład wycieka samoczynnie. Za każdym razem trzeba dokładnie pompkę wytrzeć, a i tak czasem samoczynnie coś wypłynie.
Jestem troszeczkę zawiedziona, ten podkład miał ogromny potencjał, przede wszystkim w odcieniach, które naprawdę były piękne i często trudno dostępne. Niestety moja skóra go nie polubiła i można było trochę więcej dopłacić do opakowaia