AA Wings of Color, Ideal Match + Vitamins E + C Foundation (Podkład idealnie dopasowujący się do cery)

Do każdego rodzaju cery. Podkład idealnie dopasowuje się do kolorytu i struktury skóry zapewniając precyzyjne krycie i naturalny wygląd. Formuła z ekstraktem z aceroli i witaminą e zapewnia witalność i świeżość oraz działanie anti-ageing. Podkład nie blokuje porów i nie powoduje powstawania zaskórników.

Nawet, nawet

Jest bardzo dobry, idealnie dopasowuje się do skóry, nie towrzy "maski" nadaje cerze naturalny, zdrowy, ładny wygląd. Dobrze kryje drobne niedoskonałości i cienie pod oczami, utrzymuje się długo. Ma bardzo fajną konsystencje. Nie zatyka porów sprawdził się w upalne dni za co +.

Średniak

Podkład zakupiłam na jednej z promocji w Rossmannie. Zdecydowałam się na jeden z najjaśniejszych odcieni, mianowicie 201 Ivory - odcień idealny dla osób o jasnej karnacji. Został ukryty w ciężkiej, szklanej buteleczce z dość tandetną, plastikową, pomalowaną na złoto pompką. Szczęśliwe działa ona bez zarzutu, nie zacina się i z jej pomocą odmierzymy pożądaną ilość produktu.

Kosmetyk posiada na tyle gęstą konsystencję, że bardzo dobrze rozprowadza się go palcami. Szybko wtapia się w skórę, zapewniając jej ładny, zdrowy wygląd. Nie do końca niestety radzi sobie z zasinieniami, zaczerwienieniem oraz pękniętymi naczynkami - jest raczej lekko kryjący, dlatego też przy jego stosowaniu nie obejdzie się bez korektora. Nie tworzy efektu maski, skorupy, nosi się na skórze bardzo dobrze. Nie zapycha jej i nie obciąża.

Podkład nie ciemnieje oraz nie przesusza skóry. Co bardzo ważne, jest dość trwały - zaaplikowany rano, spokojnie przetrwał do popołudnia (liczmy około 8 godzin). Po tym czasie konieczne były delikatne poprawki, jednak ich wykonanie nie było dla mnie ani problematyczne ani czasochłonne. Niestety, po około 3-4 godzinach moja skóra w strefie T zaczęła się okropnie świecić - musiałam wówczas mocniej ją przypudrować, gdyż wyglądała fatalnie.

To raczej lekki produkt na lato lub na co dzień, gdy nasza cera nie potrzebuje mocniejszego krycia. Zużywa się zaskakująco szybko - opakowanie świeciło pustkami już po około 1,5 miesiąca :(.

Dance macabre

Po prostu płynny dramat...
Czasem zastanawiałam się czy moja gąbka go nie zjada, a gdy zaczynałam dokładać to robiła się dziwna sucha skóra, nawet w strefie T, gdzie teoretycznie nie ma prawa być suszniaków.
Próby nałożenia podkładu palcem kończyły się dziwnymi plamami na twarzy.
O przebijaniu jakichkolwiek niedoskonałości lepiej nawet nie wspominać, bo czułam się jakbym nakładała podkład wszędzie, tylko nie tam.
Podkład dla ludzi z idealną karnacja, czyli tak naprawdę—podkład przydatny jak łysemu grzebień :/

Tragedia

Tak złego podkładu chyba nigdy nie miałam. Zachęcona pozytywnymi opiniami kupiłam go na promocji, ale i tak to było najgorsze zmarnowanie pieniędzy. Podkład w ogólnie nie trzyma się na twarzy, próbowałam już z różnymi kremami i bazami, ale on po prostu się odkleja od skóry, przez co w niektórych miejscach są gołe placki a w innych plamy podkładu. Nie da się tego ani rozetrzeć, ani wklepać, po prostu nic. Próbowałam już nakładać różnymi sposobami, ale nic nie pomogło. Takiego bubla już dawno nie widziałam. Jeszcze cena nie jest wcale taka niska. Tragedia po prostu. Jedyne co mi się podoba to kolor. Nie polecam.

Nieporozumienie

Podkładu kupiłam od razu dwie buteleczki skuszona promocją w Rosmanie, gdybym tylko wcześniej wiedziała.... generalnie jest to podkład do nałożenia idąc do lokalnego sklepu lub do ogródka bo nic wiecej nie przetrwa

Zalety:
opakowanie

Wady:
- WYDAJNOŚĆ bardzo gęsty, w efekcie potrzebuje nawet czterech pompekt by go rownomiernie nałożyć
- TRWAŁOŚĆ nie wytrzymuje naeet trzech godzin, wgl nie matuje, „zdziera się”
- ŚCINA SIĘ nie wiem dlaczego ale przetestowalam juz wszystkie kremy i bazy pod, we wszystkich koszmarnie się ścina

Średniak

Podkład kupiłam ze względu na, jak mi się wtedy wydawało, bardzo jasny odcień (ivory 201), który ciężko jest znaleźć w drogeryjnych podkładach. Zachęcił mnie też dodatek witamin oraz tester, dzięki któremu sprawdziłam konsystencję. Dodatkowo był na promocji, jest hypoalergiczny, więc co może pójść nie tak?
Trochę jednak się na nim zawiodłam. Przede wszystkim podkład dosyć mocno ciemnieje, nawet o dwa tony - bez rozjasśniacza niestety się nie obyło, na szczęście zawsze go mam, bo naprawdę jasnych podkładów jest jak na lekarstwo. Nawet teraz, po opaleniu twarzy jest jeszcze za ciemny. Kupiony był w lutym i na temperaturę zimową konsystencja jest ok, nawilża, nie dopuszcza do przesuszenia skóry, przy czym nie jest tłusty i nie zapycha. Nie mam większych problemów skórnych, więc krycie było wystarczające, ale na mocniejsze przebarwienia musiałam stosować korektor. Teraz latem niestety się waży.
Opakowanie jest poręczne, szklane i wytrzymałe. Pompka jest trochę 'tępa', nie da się wycisnąć pół pompki, ale przy dość słabym kryciu to nie problem, i tak będziesz potrzebowała więcej podkładu niż zazwyczaj. Czyni go to, mimo niskiej ceny, wyborem mało ekonomicznym.
Ogólnie oceniam go raczej dobrze, sprawdzi się przy nieproblematycznej cerze suchej o ile weźmie się kilka tonów jaśniejszy niż zazwyczaj.

Jest okej

W moim przypadku ten podkład się całkiem dobrze sprawdził. Fakt, krycie ma bardzo słabe, ale na co dzień nie potrzebuje większego. Jego konsystencja jest dosyć leista, ale z twarzy nie ścieka. Bardzo ładnie wygląda na skórze, nie tworzy efektu maski. Kolor 201 idealnie pasuje do mojej jasnej cery. Nie zauważyłam, aby ją wysuszył.

Średniak

Pani w Rossmannie bardzo zachwalała ten podkład, więc kupiłam na próbę i jest jednak lekkie rozczarowanie. Przede wszystkim podkład nie kryje, nazwałabym go raczej kremem koloryzującym. Efekt rozświetlenia również nie do końca mi pasuje. Do plusów na pewno zaliczyć można zawartość witamin w składzie, przyjemną cenę, szeroką gamę kolorów i trwałość.

Najgorsze co mogło mi się przytrafić

Od dłuższego czasu obserwowałam ten podkład, czytałam opinie. Nie jestem z tym, co od razu biegną do sklepu. Odczekałam na boom, z przymrużeniem oka poczytałam recenzję po testach wizażowych. Kupiłam dopiero teraz wiosną, jak wykończyłam pozostałe podkłady.
Cena mnie miło zaskoczyła, na promocji zapłaciłam 23,99 zł. Całkiem w porządku, opakowanie z pompką też takie jak lubię. No i na tym chyba koniec plusów.
Ze względu na ciemną karnację i lato zamiast wiosny wybrałam kolor warm beige. Okazało się, że jest bardzo ciemny a najgorsze że ciemnieje po nałożeniu.
Druga sprawa to sama pompka. Nie można nią dozować kropli, bo ciężko chodzi i wydaje naprawdę dużo podkładu. Za dużo a w rezultacie schodzi momentalnie zatem wydajność kiepska.
Konsystencja dość rzadka, lubię takie, ale w tym przypadku podkład się maże po twarzy, nie zastyga, tworzą się smugi. trzeba chwilę czekać, żeby zaschło a potem szukać miejsc z prześwitami, żeby je "załatać".
Matu żadnego nie ma, twarz się wręcz świeci jak gromnica na mojej mieszanej w kierunku tłustej twarzy.
Krycie jest naprawdę minimalne, jak lepszy krem BB ale na pewno nie jak dobry podkład.
Trwałość...no cóż..porażka na całej linii. Po 5 godzinach właściwie nie widać, że się malowałam a wieczorem wacikiem nie ma co zmywać. Część wyparowuje a druga niestety włazi w pory i je zatyka :/
Dla mnie to największa porażka kosmetyczna tego roku. A pokładałam takie duże nadzieje w polskiej marce.
(Jeśli ktoś czyta i ma ochotę, chętnie za darmo wyślę podkład).

Bubel

Kupiłam na promocji -55% pod wpływem pozytywnych komentarzy na kwc. Niestety okazał się nie wart nawet tej promocyjnej. Nie można o nim powiedzieć nic dobrego, ciężko go nałożyć, zostawia smugi, beznadziejnie kryje, konsystencja jest b. płynna, ponadto wysusza skórę. To wszystko byłabym jeszcze wstanie wybaczyć, ale podkład ściera się momentalnie i to jeszcze w bardzo brzydki sposób- robią się okropne plany. Teraz gdy jeszcze raz spojrzałam na ten produkt na wizażu widzę jego prawdziwą ocenę w innym miejscu: 14 hitów na ponad 160 recenzji? Skąd się wzięła ocena 4,5?

Sama nie wiem...

Podkład kupiłam na promocji, głównie dlatego, że jeden z odcieni idealnie mi pasował. Poza tym szukałam czegoś lekkiego na lato, więc dałam mu szanse i... sama nie wiem. Niby jest ok, ale coś w nim nie gra.
Konsystencja dla mnie troszkę za rzadka, ale to akurat jestem w stanie zaakceptować. Sam podkład jest jednak słabo kryjący. Potrzebuje średniego krycia, ale on nie daje rady. Dodatkowo jest mało wydajny. W efekcie czego na twarz nakładać trzeba dużo produktu, który nie ukrywa tego co powinien... Jednak jeśli już nałożymy na twarz odpowiednią jego ilość to cera wygląda naprawdę fajnie: świeżo i naturalnie. Za to ogromny plus! Podkład pięknie wtapia się w skórę. Jednak jest kolejne ale... Podkład jest raczej średniej trwałości. Dość szybko znika z twarzy.
Na pewno spełnia postawione mu przeze mnie zadania: jest lekki, nie zapycha porów, wygląda super naturalnie.
Zawiódł mnie pod względem: krycia i trwałości.
Myślę, że jest to idealny podkład dla osób bez problemów skórnych, które potrzebują tylko wyrównania kolorytu. Sama kiedy akurat nie mam na twarzy nic "niesprzyjającego" sięgam po niego z ogromną radością.
Jeśli chodzi o buteleczkę - klasyczna, przyjemna. Pompa ok.

Najgorszy podkład jaki miałam...

Na codzień uzywam podkładu pharmaceris, ale chciałam spróbować czegoś innego. Padło na AA ideal match z witaminami. Już po pierwszym użyciu byłam rozczarowana- produkt jest bardzo rzadki i źle się rozprowadzał, ściekał z twarzy, miałam wrażenie, że tylko ślizga się po skórze, nie zostając na niej. Po użyciu gąbeczki było niewiele lepiej... Nie mam dużych problemów z cerą, raptem kilka pajączków i lekkie przebarwienie, ale ten podkład nie dał sobie z tym rady... po prostu lekko nawilżający, kolorowy krem... jestem bardzo rozczarowana... żadnego wyrównania kolorytu, o kryciu już nie wspomnę... dlatego też nie ocenię trwałości bo jej po prostu nie ma... po dwóch użyciach nadaje się do kosza...