Paris Hilton, Paris Hilton EDP

Paris Hilton, Paris Hilton EDP

Zgłaszająca osoba: SpanishMyszka

Debiut amerykańskiej ikony popkultury w świecie perfum... Kwiatowo - orientalny zapach dla młodych kobiet. Niesamowicie sexy, uwodzicielska i zmysłowa kompozycja, która uosabia cechy jej kreatorki. Kobiecość, szyk, flirt, zabawa, korzystanie z życia w pełni... Zapach odpowiedni zarówno na codzień, jak i na wieczór. Dodatkowo perfum zawiera "magiczny składnik", który jeszcze bardziej wzmacnia i podkreśla atrakcyjność kobiety - feromony...

NUTY ZAPACHOWE: jabłko, brzoskwinia, frezja, mimoza, jaśmin, tuberoza, piżmo, ylang-ylang, drzewo sandałowe, mech dębu i feromony...

Dla słodkich i niewinnych uwodzicielek...

Cena: 130zł / 30ml ; 199zł / 50ml

50 - 100ml
Rekomendacja
na wieczór

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Ładne

Są to jedne z niewielu słodkich perfum które lubie.

Przeważnie wybieram świeże, delikatne zapachy ale w tym zapachu jest coś co mi bardzo odpowiada i dlatego wracałam do niego juz kilkakrotnie.

Są dosyć wytrzymałe ale nie z każdym PH się dogadują...

Uwodzicielski

Przyznam szczerze, że nigdy nie byłam zafascynowana Panią, która te perfumy reklamuje, ale dostałam je w prezencie to nie spróbować to byłby grzech. Zużyłam ten zapach w przeciągu 3 lat, bo początkowo zaczęłam używać, na rok odstawiłam na półkę, a potem wróciłam.

Bardzo nietypowa kompozycja kwiatowo-orientalna. Zdecydowanie jest ona przeznaczona dla młodych, pełnych życia nastolatek, które dopiero wchodzą w dorosłość tracąc "naście" lat. Nie wyobrażam sobie trochę starszej osoby, która pachnie w ten sposób. Po prostu jakoś mi nie pasuje. Zapach jest słodki, ale charakteryzuje się tym, że jest to delikatna słodkość połączona ze świeżością, która nie doprowadza do mdłości albo zawrotów głowy. Co więcej nie nazwałabym tej kompozycji tylko kwiatowo-orientalną, bo gdzieś w tle odbijają się owoce co sprawia, że ta kompozycja prędzej będzie kwiatowo-owocowo-orientalna (jakkolwiek to brzmi, po prostu można sobie wyobrazić). Najbardziej z tego wszystkiego wyczuwam jaśmin, który chyba tutaj dominuje, a obok owoc - pewnie brzoskwinię, a na samym końcu dla podbicia tego wszystkiego charakterystyczna nuta, która kojarzy się z orientem. Kompozycja posiada w sobie elegancję i wyrafinowanie - nie mogę temu zaprzeczyć. Zapach według mnie idealny jest na lato - jakoś niespecjalnie ta słodkość kojarzy mi się z zimą lub chłodnymi wieczorami. Trwałość o dziwo jest zaskakująca, bo bardzo długo utrzymuje się na skórze i przepięknie rozwija z godziny na godzinę. Na ubraniach potrafi zapach wytrzymać nawet do następnego dnia. Jeśli chodzi o wydajność - po dwóch latach skończyłam, a często po ten zapach sięgałam, bo wzięłam sobie za punkt docelowy skończyć ten flakonik. Wiadomo jednak, że po jakimś czasie zapach zaczyna się nudzić to był wiele razy zamieniany. Flakon jak dla mnie jest w porządku. Na początku bardzo lubiłam obracać go w dłoniach i oglądać wzór. Potem po prostu wyróżniał się u mnie na półce.

Mogę polecić każdemu kto lubi uwodzicielskie zapachy. Nie wiem czy sama od siebie kupiłabym ten zapach ze względu na cenę, która nie oszukujmy się - jest ze względu na marketing. Może kiedyś do niego wrócę, bo już wiem czego się spodziewać, ale to jeśli nadal będzie ten zapach gdziekolwiek do zdobycia.

Bardzo ciekawy zapach,jestem zaskoczona!

Kupiłam pełnowymiarowe opakowanie tego zapachu(100ml),nie miałam wcześniej żadnych próbek,po prostu zamówiłam w ciemno>Nie spodziwałam się jak na Paris,że będą tak pięknie i ciekawie pachnieć.Kojarzą mi się z eleganckością,zmysłowościa.Długo się utrzymują na skórze praktycznie cały dzień,ale ja ich wogóle nie czuje inni zaś tak to znaczy że do mnie pasują.Będe kupowała i testowała jeszcze inne zapachy Paris.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mexx Look up now

Niespotykany zapach

Zapach jest bardzo dziwny, zupełnie do niczego niepodobny, ale dlatego wyjątkowy. Podoba mi się tu nuta jaśminowa. Perfumy długo utrzymują się na ciele. Zapach jest intensywny. Idealnie nadaje się na co dzień albo na imprezkę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 flakonu 30 ml

wiekie zaskoczenie! naprawde ciekawy zapach, ciekawszy niż sama PH

Te perfumy wyczulam na znajomej, były naprawdę sympatyczne, interesujące, bo to zapach bardzo młodzieńczy, energetyzujący, a jednocześnie juz nieco złożony, ciepły, a nawet chwilami wyrafinowany. Takie sprytne, fajne połączenie żywiolowosci z romantyzmem, zmysłowości z niewinnoscią. Ani nie typowy mdlący slodziak, ani nie ciężkie, dorosłe bukiety. Przykuwający uwagę, wodzący za nos, intrygujący i... w żaden sposób nie kojarzący się z raczej prostą w przekazie, wizerunkowo Paris Hilon, kreującą się na słodka blondi. Kupilam. I mam jeszcze nieco, bardzo lubie do niego wracać, bo jest oryginalny mimo wszystko, nie spotykamy go często, może dawniej, teraz nie. Ciepłe, klimatyczne, choć nie ciężkie i niezbyt wymagające, co najwyżej średnio. Nie są to tez jednak na pewno zwyklaki, które przepadają pośród tysiąca innych, nie! mają w sobie nuty, za którymi się tęskni, które \\\'chodzą za człowiekiem\\\'. Polecam, bo potrafią sprawić wiele przyjemności i zaciekawic otoczenie :-)

Używam tego produktu od: nie pamietam, ale poznalam dosc dawno temu, teraz wciaz maja urok!

Słodziak do którego wracam z sentymentu

Kocham tego słodziaka. Perfum jest słodki ale nie dusi tą słodyczą. Na pewno jest duży problem z nabyciem tego perfum, nie widziałam go od dawna w drogeriach nad czym strasznie ubolewam ale znalazłam go ostatnio w perfumerii internetowej w której rzekomo mają oryginały także zamówiłam i czekam. Mam do tego zapachu ogromny sentyment, był to mój pierwszy, droższy perfum który kupiłam w Sephorze, kojarzy mi się z czasami liceum. Może teraz ktoś mi powie że pasuje bardziej dla nastolatki ale nie obchodzi mnie to, kocham go i już.

Używam tego produktu od: odkąd wszedł na rynek
Ilość zużytych opakowań: kilka flakonów

Escadowy Ralph ;)

Zapach bardzo kojarzy mi się z Ralphem i słodkimi Escadami, aczkolwiek mimo dużego podobieństwa nie jest on typową kopią. Zdecydowanie jest to zapach bliżej ciała - inaczej niż Ralph, po którego użyciu czuję się skąpana w perfumach :)

Trwałość określam jako bardzo dobrą. Po psiknięciu około 7 rano czuję go na sobie - na skórze - jeszcze po 17, gdy wracam z pracy, natomiast ubrania pachną nim dłużej.

Odejmuję pół gwiazdki za brak ogona, a przynajmniej takie jest moje odczucie :) Mimo to polecam, bo jest to zapach bardzo przyjemny dla nosa, nie drażni i jest jak druga skóra - przynajmniej dla mnie :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 100ml

uwielbiam:)

Kilka lat temu dostałam go w prezencie, opakowanie dosyć niepozorne więc pomyslalam ot, jeden z wielu.
Ale, gdy tylko spryskałam nim skórę wiedziałam że zostanie ze mna na zawsze ! :D
Ma piękny zapach, trzyma bardzo długo, około 12-16h.
Osobiscie nie czuję go po paru godzinach, ale wiele osób wyczuwa po całym dniu więc coś w tym musi być :)
Bardzo mi przypadł do gustu,minusem jest jego słaba dostępność, przynajmniej u mnie w okolicy...
Dostałam go kiedy dopiero wychodził na rynek, od gościa zza granicy, to było ładnych pare lat temu. Pozniej dostałam go na zamówienie w PL i od tamtej pory ciężko z dostepnoscia, dlatego oszczędzam :D POLECAM!

magiczny i uwodzicielski :)

Kupiłam niegdyś mają naście lat od znajomego który miał tanie zamienniki marki fm.
Butelka miała numerek 17 - a testerki miałam do dyspozycji więc zakochałam się już wtedy w nim - nie znając oryginału.. zawsze tak robiłam nie znając nazw ;)

Używałam go długo .. po nim miałam wiele zamienników jak i oryginałów .. jednak wspomnienie pozostało.

Kupiłam u znajomego który ma sklep z zapachami - za swoją 100 ml zapłaciłąm niewiele bo jakieś 70 zł .
Za tą cenę mam swoją upragnioną oryginalną 17 fm-ową ;) Czyli hiltonównę :) Jest słodki oryginalny i zapada w pamięć :)

O zapachu dodam że nie przepadam za mega słodkimi i nie znoszę cytrusów .. zapach wpada w nos mężczyznom :) Trzyma niestety niedługo bo jakieś 2-4 godzinek i potem znika... jednak jak okazyjnie kupi się go to można zawsze dopsikać.

Ja i mój mąż go uwielbiamy.
Polecam na prezent ( nawet dla wybrednych nosków ).
Jedyny z wszystkich zapachów Hiltonówny zdecydowanie NAJLEPSZY z całej serii jaką wydała.

moj hit!

Uwielbiam , uwielbiam.. absolutnie moj zapach. Slodki, bardzo kobiecy.. Dlugo sie utrzymuje ale nie jest nachalny. Dla mnie w sam raz. Od paru lat gosci na mojej toaletce.Dziala na mężczyzn ;) .Aczkolwiek inne perfumy Paris w ogole mnie nie przekonuja...

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Kompletnie nie mój...

Bardzo pospolity zapach w stylu Avonowych perfum. Nie ujął mnie niczym. Nuta zepsutej frezji i tuberozy na piżmowym podszyciu. Nic więcej tu nie czuje. Pod koniec może wybija się lekka, brzoskwiniowa nutka. I to wszystko. Chyba pierwszy celebrycki zapach,ktory nie przypadł mi do gustu...
Flakonik - mało urodziwy.
Trwałość - 1,5 godz.
Projekcja - bliskoskórna.

Miałam 30 ml i puściłam w świat.

Używam tego produktu od: marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Ralph podszyty escadową słodyczą

Stoi sobie taka flaszeczka u mnie w szafce już od kilku lat. Wolno się zużywa, bo tego rodzaju zapachy preferuję wyłącznie podczas lata. Tak naprawde nie jest to zły zapach. Nie dostaje ode mnie zbyt wielkiej ilości punktów, bo to przecież słodsza i mocniejsza kopia Ralpha. Tam gdzie Ralph jest raczej eteryczny, w PH wkraczają echa słodyczy rodem z limitowanek Escady. Nie jest to jednak zarzut, bo w swojej klasie ten zapach jest całkiem niezły, a do tego trwały, w przeciwieństwie do Ralpha czy Escad. Kiedyś nawet dostałam zań gorący komplement od męża koleżanki (wiem fatalnie to brzmi, byłam mocno skonfudowana).

Jak się skończy, to raczej nie kupię nowej flaszki, ale nie będę wspominać z niechęcią.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 - około 30 ml.