Beauty Creator, Attraction, Inteligentna regeneracja - Aktywyny krem wybielający przebarwienia i plamy z SPF 8

Aktywny krem wybielający przebarwienia i plamy z SPF 8 to preparat przeznaczony do specjalnych potrzeb cery dojrzałej, który wspomaga proces wybielania przebarwień spowodowanych działaniem promieni słonecznych, wiekiem lub zmianami hormonalnymi. Krem hamuje proces nadmiernej pigmentacji, rozjaśnia istniejące przebarwienia i ujednolica koloryt skóry, a ponadto nNawilża, regeneruje, koi i łagodzi wszelkie podrażnienia skóry.
Recepturę kremu oparto na aktywnie czynnym ekstrakcie z algi brązowej, która w sposób skuteczny hamuje proces nadmiernej pigmentacji, rozjaśnia istniejące przebarwienia i ujednolica koloryt skóry. Ponadto:
- Wyciąg z kukurydzy Deliner powoduje wypełnianie zmarszczek poprzez stymulację produkcji włókna fibryny; tworzy rusztowanie, na bazie którego odbudowuje się naskórek i skóra właściwa w miejscu zmarszczek, działa silnie przeciwzmarszczkowo i dokonuje rekonstrukcji skóry od wewnątrz;
- Ekstrakt ze słodu zwiększa syntezę lamininy w warstwie podstawnej skóry, która jest połączeniem dermy i epidermy, przywraca doskonałą sprężystość, jędrność i napięcie skóry;
- Biotechnologiczny trójpeptyd stymuluje syntezę kolagenu w fibroblastrach, tym samym redukując głębokość zmarszczek
- Ekstrakt z bratka polnego bogaty w oligosacharydy stymuluje syntezę akwaporyn, usprawniając tym samym przepływ wody między skórą właściwą i naskórkiem, wpływa na wygląd skóry, która ulega odmłodzeniu.
Krem chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym (filtry UVA/UVB - SPF 8).
Zawiera najnowocześniejsze składniki aktywne

Cena: ok. 15 zł / 30 ml

jako krem pod oczy ;)

Kupiłam oczywiście z nadzieją wybielenia przebarwień posłonecznych na czole. Nie zauważyłam żadnego działania. Mam skóre tłustą, a ten krem powodował błyszczenie. Ochrona przeciwsłoneczna marna. Po zużyciu 2/3 opakowania przeleżał troche w szafce. Postanowiłam go wykończyć na szyję, dekolt. Po podraznieniu przez cienie do oczu "zapodałam" go też na powieki i pod oczy - i tu o dziwo spisał się swietnie. Nawilża bardzo dobrze, lekko natłuszcza, można nałożyć makijaż - nie wałkuje się. Łagodzi podraznienia. Miałam na powiece sporą plamkę - taki duży pieg - już jej nie ma, tylko nie wiem czy to zasługa kremu, czy podrażnienia cieniami - bo wtedy "pięknie" zeszła mi skóra z powiek.
Za tą cenę i przy tej pojemności jako krem pod oczy - super. Nie wykluczam, że kupię go ponownie, ale tylko z takim przeznaczeniem ;)

Używam tego produktu od:ok roku

nie polecam

Kupiłam go z myślą o rozjaśnieniu przebarwień.Efektu po użyciu dwóch opakowań nie było żadnych.Jestem nim bardzo rozczarowana.Brak jakichkolwiek efektów wybielających,jest to typowy krem nawilżający.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy