David Beckham, Instinct EDT

David Beckham, Instinct EDT

Znany na całym świecie angielski piłkarz Realu Madryt - David Beckham, z pomocą firmy Coty, stworzył własny zapach `Instinct`. Klasyczna kompozycja, która może towarzyszyc podczas dnia codziennego i zmysłowej nocy...
Zapach dla mężczyzn nowoczesnych, bezkompromisowych, eleganckich, pewnych siebie... i wrażliwych, takich jak David Beckham, który kieruje się modą i prowokuje... czerpie siłę z pierwotnego instynktu.
INSTINCT:
łamie zasady - niebezpiecznie zmysłowy - pierwotnie męski - spalający namiętnością - pewny siebie - gotowy na konfrontację - ognisty - wrażliwy - bezkompromisowy - pociągający żarem - płomiennie energetyczny - bez ograniczeń - eksploduje siłą wewnętrzną - bezwzględnie konsekwentny - magnetycznie uwodzicielski - zdecydowany - zwycięski - kieruje się instynktem
Opakowanie na pierwszy rzut oka czyste, klasyczne, prestiżowe, wyszukane, nosi znamiona luksusu i cech charakterystycznych dla wysokiej jakości. Po wzięciu do ręki okazuje się innowacyjne - magnetyczna nakrętka podkreślka jego indywidualność i oryginalność.
Cała linia sygnowana jest silnie wyróżniającym się godłem Davida Beckhama.
`Instinct` to zapach, który trwa...
NUTY ZAPACHOWE:
Nuta główna: grejpfrut, włoska bergamotka, liście mandarynki.
Nuta środkowa: kardamon, ziele angielskie, pikantna papryczka chili, gwieździsty anyż.
Nuta podstawowa: haitańska trawa Vetiver, biała ambra, liście paczuli.

Cena: 90 zł / 30 ml EdT, 110 zł / 50 ml EdT, 145 zł / 75 ml

<50ml
Nuty
drzewne

Typowe męskie perfumy

Typowe męskie perfumy ze średniej półki, ani piękne, ani brzydkie. Czuję cytrusy typowe dla wód kolońskich, wetiwer, może lawendę.

Podoba mi się, ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od:kilka mies
Ilość zużytych opakowań:próbki

bardzo męski

Nie kupiłam co prawda, ale wielokrotnie wąchałam w drogeriach.

Kupię go męzowi na urodziny albo na gwiazdkę.

Zapach mnie &quot;powalił&quot; - jest niesamowicie męski, i możecie się śmiać, ale budzi we mnie pożądanie :-)

Używam tego produktu od: jeszcze nie
Ilość zużytych opakowań: żadne

ciekawy zapach

Kupilam Instinct w prezencie mojemu chlopakowi.Dlugo nie moglam wybrac, az w koncu pani ekspedientka spytala a moze to??David Beckham pomyslalam?I zakochalam sie od pierwszego powachania..Urzekla mnie jego pieprzowa nuta.Zapach swierzy a za razem klasyczny.Kojarzy mi sie z mezczyzna palacym cygara ;) Z uplywem czasu pachnie bardziej slodkawo na skorze.Godny polecenia. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

GODNY UWAGI...

Bardzo dobry zapach dla młodego, nowoczesnego mężczyzny, który prowadzi aktywny tryb życia. Nie przepadam za Davidem Beckhamem ! Uważam, że robi niepotrzebny rozgłos wokół swojej osoby i jest przeciętnym piłkarzem. Poza tym nie podoba mi się typ urody, który reprezentuje. Może gdyby ten zapach był sygnowany nazwiskiem Shevchenko... :-) albo Nesta... :-) to mój zachwyt byłby większy... :-) A tak na poważnie to &quot;Instinct&quot; ma ciekawą kompozycje zapachową i jest o wiele lepszy niż inne zapachy dla mężczyzn dostępne w renomowanych perfumeriach ! Bez wątpienia zasługuje na zainteresowanie ! Jest świeży, ale zmysłowy... i bardzo przyjemny. Podoba mi się. Doskonały zapach na co dzień ! Opakowanie bardzo eleganckie i klasyczne, bez zarzutu :-)

Używam tego produktu od:Wcale
Ilość zużytych opakowań:Testy w perfumerii