Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

AA Wings of Color, All Day Long, Pomada do brwi

AA Wings of Color, All Day Long, Pomada do brwi

Ekstremalnie trwała, koloryzująca pomada do makijażu brwi. Wzbogacona o D-pantenol i kreatynę.

AA Wings

Pomadę do brwi używam już kilka miesięcy spisuje mi się bardzo dobrze, mam ją w odcieniu 01 BLOND i jest trafiona w punkt , miałam doczynienia z produktami które były po prostu rude i nie pasowało to kompletnie a ta jest trafiona w punkt , utrzymuje się przez cały dzień . Konsystencja okej , cena okej , trwałość okej , kolor okej , ogólnie duży plus dla tego produktu .;)

I tak, i nie

Pomada kupiona bardzo spontanicznie. Początkowo dobrze się sprawdzała, byłam zadowolona, ma ładny naturalny kolor (mam brąz). Jednak szybko zaczęła mi się kruszyć. Trwała, jak dla mnie, też nie była i to głównie z tego powodu przestałam jej używać. Można ją łatwo rozetrzeć niechcący i zepsuć makijaż. Nakładanie wcale nie jest takie łatwe, można przesadzić z ilością produktu i przerysować brwi. U mnie były takie miejsca gdzie w ogóle nie chciała się trzymać, ciągle te same, ciężko to wytłumaczyć. Ponownie na pewno jej nie kupię.

Przyjemny produkt

Pomada na początku była bardzo przyjemna, wręcz sunęła po brwiach, niczym masełko. Po czasie zaczęła wysychać i muszę ją lekko ,,ratować" czymś płynnym. Kolor Blonde jest dosyć ciemny, ale osobiście mi odpowiada. Za taką cenę warto ją wypróbować.

Zaskoczenie

AA kojarzy mi się raczej z pielęgnacją twarzy, a tu pojawiła się szafa z kosmetykami kolorowymi. Na promocji -55% w Rossman skusiłam się na produkt. Nie żałuję :). Przetestowałam już różne...od tańszych do droższych.
Póki co kosmetyk jest na 5! :)

Zalety:
- kolor który nie jest ani za zimny ani za ciepły- w sam raz!!
zazwyczaj trafiałam na produkty co do których miałam ale, a tu proszę.
- produkt nie ma tempej konsystencji ale nie jest też zbyt miękki
- ładnie się rozprowadza
- cały dzień się utrzymuje i nie rozmazuje
- nie można sobie nim zrobić "krzywdy" w postaci zbyt dużej ilości produktu
- dobrze się wyczesuje
- opakowanie przyjemne
- cena rewelacja

Polecam!!!

Szczawińska

Rewelacja

Zdecydowałam się na nią podczas ostatniej promocji w Rossmanie, ze względu na brak w całym mieście zachwalanej w Internecie pomady do brwi z Wibo. Mam kolor 02 brown, jest to brązowoszary odcień idealnie pasujący do moich brwi. Pomada jest trwała, nie rozmazuje się i nie znika, nie straszny jej nawet basen. Co do wydajności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, na razie po tygodniu zużycie jest minimalne.

Najlepsza z najlepszych

Mam w posiadaniu tą pomadę w kolorze blond i jestem nią mile zaskoczona. Przystępna cena, a świetna jakość. Co prawda nie mogę się określić jak z wydajnością, bo jest to dość świeży produkt na mojej półce, ale konsystencja i kolor jak najbardziej na tak.