AA Wings of Color, All Day Long, Pomada do brwi

AA Wings of Color, All Day Long, Pomada do brwi

Ekstremalnie trwała, koloryzująca pomada do makijażu brwi. Wzbogacona o D-pantenol i kreatynę.

Pozytywne zaskoczenie

Nie drogi, a bardzo przyjemny produkt. Jest wydajna, a kolor blond nie ma w sobie rudych tonów, co jest dla mnie ważne. Bardzo łatwo się z nią pracuje. Według mnie warto przetestować

U mnie sprawdza się na piąteczkę.

Mam kolor 01 Blond
Kupiłam w Rossmanie i używam już dwa miesiące. Zastanawiałam się przy zakupie nad kolorem i już miałam wrzucić do koszyka 02 kiedy ekspedientka która do mnie podeszła zasugerowała mi odcień 01. Powiedziała że te kolory wychodzą na bardziej ciemne niż się wydaje. Posłuchałam jej rady i nie żałuję.
Sam kolor jest bardzo przyjemny, chłodny, nie wpada w rude ciepłe tony. Zastrzeżenie mogę mieć jedynie do tego, że u mnie ten kolor to strzał w dziesiątkę, a mam naturalne włosy (nie farbuję) w kolorze ciemny blond i tak szczerze mówiąc uważam, że dla jasnych blondynek to ten odcień może być zbyt ciemny. Ale wszystkie niestety wiemy jak ciężko jest kupić odpowiednio jasny produkt do brwi jak ma się bardzo jasne włosy.
Pomada jest w małym przezroczystym słoiczku z białą nakrętką. Opakowanie wygląda ładnie, jest poręczne. Dobrze się zakręca i odkręca.
Produkt jest bardzo łatwy w użyciu. Ma konsystencję masełka, świetnie nabiera się na wąski ścięty pędzelek. Rysowanie brwi zajmuje mi dosłownie chwilkę (no dobra, mam wprawę w używaniu pomady...ale jak się poćwiczy trochę to pomada staje się bardzo przyjemna i szybka w użyciu). Tak samo dobrze spisuje się jeżeli chodzi o przyciemnienie włosków jak i wypełnienie luk między nimi. Efekt uzyskuję naturalny i przyjemny dla oka, co potwierdzają koleżanki.
Trwałość jest u mnie bez zarzutu, wytrzymuje cały dzień. Zarówno sam kolor jak i rysunek brwi. Jak dobrze wyschnie to mogę nawet przecierać sobie palcami po brwiach a ta pomada i tak daje rady. Dopiero wieczorny demakijaż z nią zwycięża (schodzi fajnie po użyciu płynu micelarnego).
Wcześniej używałam pomady Eylure i Wibo - ta z AA jest równie dobra, wszystkie trzy się u mnie sprawdziły, ale jeżeli chodzi o kolor to pomada z AA okazała się być najbardziej trafiona. Taki zimny ciemny blond jest kapitalny.
Wydajność ma całkiem ok; po dwóch miesiącach ledwo ja poskrobałam z wierzchu. Nie widzę znaczącego ubytku a używam jej prawie codziennie. Póki co zachowuje się bardzo ładnie i nie wysycha. Pewnie skończymy na duraline kiedyś tam, ale tak jak pisałam na razie jest bardzo dobrze z konsystencją, świetnie się maluje, jest mięciutka, masełkowata.
Pewnie jeszcze sobie ją kupię, może będzie to już zaplanowany zakup np.na jakaś większą promocję w Rossmanie.
Polecam, bardzo fajna pomada i kolor też ma ciekawy.

I tak, i nie

Pomada kupiona bardzo spontanicznie. Początkowo dobrze się sprawdzała, byłam zadowolona, ma ładny naturalny kolor (mam brąz). Jednak szybko zaczęła mi się kruszyć. Trwała, jak dla mnie, też nie była i to głównie z tego powodu przestałam jej używać. Można ją łatwo rozetrzeć niechcący i zepsuć makijaż. Nakładanie wcale nie jest takie łatwe, można przesadzić z ilością produktu i przerysować brwi. U mnie były takie miejsca gdzie w ogóle nie chciała się trzymać, ciągle te same, ciężko to wytłumaczyć. Ponownie na pewno jej nie kupię.

AA Wings

Pomadę do brwi używam już kilka miesięcy spisuje mi się bardzo dobrze, mam ją w odcieniu 01 BLOND i jest trafiona w punkt , miałam doczynienia z produktami które były po prostu rude i nie pasowało to kompletnie a ta jest trafiona w punkt , utrzymuje się przez cały dzień . Konsystencja okej , cena okej , trwałość okej , kolor okej , ogólnie duży plus dla tego produktu .;)

Przyjemny produkt

Pomada na początku była bardzo przyjemna, wręcz sunęła po brwiach, niczym masełko. Po czasie zaczęła wysychać i muszę ją lekko ,,ratować" czymś płynnym. Kolor Blonde jest dosyć ciemny, ale osobiście mi odpowiada. Za taką cenę warto ją wypróbować.

Zaskoczenie

AA kojarzy mi się raczej z pielęgnacją twarzy, a tu pojawiła się szafa z kosmetykami kolorowymi. Na promocji -55% w Rossman skusiłam się na produkt. Nie żałuję :). Przetestowałam już różne...od tańszych do droższych.
Póki co kosmetyk jest na 5! :)

Zalety:
- kolor który nie jest ani za zimny ani za ciepły- w sam raz!!
zazwyczaj trafiałam na produkty co do których miałam ale, a tu proszę.
- produkt nie ma tempej konsystencji ale nie jest też zbyt miękki
- ładnie się rozprowadza
- cały dzień się utrzymuje i nie rozmazuje
- nie można sobie nim zrobić "krzywdy" w postaci zbyt dużej ilości produktu
- dobrze się wyczesuje
- opakowanie przyjemne
- cena rewelacja

Polecam!!!

Rewelacja

Zdecydowałam się na nią podczas ostatniej promocji w Rossmanie, ze względu na brak w całym mieście zachwalanej w Internecie pomady do brwi z Wibo. Mam kolor 02 brown, jest to brązowoszary odcień idealnie pasujący do moich brwi. Pomada jest trwała, nie rozmazuje się i nie znika, nie straszny jej nawet basen. Co do wydajności nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, na razie po tygodniu zużycie jest minimalne.

Najlepsza z najlepszych

Mam w posiadaniu tą pomadę w kolorze blond i jestem nią mile zaskoczona. Przystępna cena, a świetna jakość. Co prawda nie mogę się określić jak z wydajnością, bo jest to dość świeży produkt na mojej półce, ale konsystencja i kolor jak najbardziej na tak.